Наближава :arrow УЗАНА (24-26 август 2018 г.)

Застрахователна компания Олимпик - прекратяване на полици

Главният форум, касаещ всичко свързано с автомобилите Volkswagen
Потребителски аватар
Krasi
Автомобил:
Двигател:

Застрахователна компания Олимпик - прекратяване на полици

Мнениеот Krasi » Вто 14 авг 2018 8:19

Здравейте Колеги,
Сигурно някои от Вас вече са чули /а може би и потърпевши като мен/ за проблемите на застрахователна компания Олимпик. На сайта им https://olympicins.bg/ пише, че от 17.08 вечерта се прекратяват всички застрахователни полици и съответно притежателите им остават без застраховка. Такова чудо до сега не бях виждал и чувал.....бъркотията и неяснотата са големи. Предполагам, че доста техни клиенти дори не подозират какво се случва. Моля, ако има колеги които са наясно да дадат някакво инфо относно този прецедент. Аз се чудя да ходя ли да правя нови застраховки в друга компания или да карам така. Вчера говорих с някаква служителка от КФН, която на въпроса ми "Как допуснахте такива застрахователи да правят бизнес тук и да мамят" ми обясни че, според законите на Европейския съюз /добре че е той, че да има оправдание/ всеки е свободен да се регистрира и да почне да прави застраховки - тоест случващото се тук е нормално едва ли не. Аз я попитах дали мисли че този "всеки" би могъл да направи нещо подобно в някоя друга държава от ЕС..... Тъй като Олимпик са четвърти по пазарен дял, предполагам, че доста колеги са застраховани там, така че, ако админите преценят - направете темата важна за известно време.

Потребителски аватар
IvanMan
джедай
джедай
Автомобил: AUDI A4 AVANT 2004
Двигател: 1.9 TDI AVF

Re: Застрахователна компания Олимпик - прекратяване на полици

Мнениеот IvanMan » Вто 14 авг 2018 9:46

Върни се в “Основен Volkswagen Форум”