Съвместимост на салони за VW /VAG/.

Главният форум, касаещ всичко свързано с автомобилите Volkswagen
Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12769
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/.

Мнениеот Zdravko Zankov » Сря 09 авг 2017 7:07


От Поло би трябвало да станат. Фабиа също.




Потребителски аватар
Dagestan
Мнения: 958
Регистриран на: Съб 30 ное 2013 19:04
Автомобил: Toledo 1M2 и един Фокус
Двигател: AGN 2000
Местоположение: Разград

Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/.

Мнениеот Dagestan » Сря 09 авг 2017 9:48


plamen-roni написа:Здравейте , колеги ! От доста време ми се върти идеята да си взема кожен салон за моя Сеат Кордоба 2007 год .

Кола с чисто кожен салон повече никога - лятото е пълна отврат и без климатик, и с климатик. Един платнен спортен салон, както е модерно да му викат рекаро, е много по-добър вариант - хем са приятни на вид седалките, хем са удобни и не запарват като кожата.


Потребителски аватар
betaserk
Мнения: 1261
Регистриран на: Нед 09 мар 2014 9:57
Автомобил: Renault Zoe
Двигател: electric 2014
Контакти:

Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/.

Мнениеот betaserk » Сря 09 авг 2017 12:16


На моя пасат б5.5 беше естествена и дупчена и нямах проблеми, е не стоях в колата с дни, карам и слизам и така. Лятото ако колата е на сянка в гараж, като се качиш е истинско удоволствие докато не те напече, после малко лепкаш, но си представям какво се напластява в другия салон като си изпотен :insane
Знаете ли кое е най-хубавото на кожения салон, много лесно се почиства, докато другите като седнеш и ако си на слънце ще видиш за какво става дума, става облак от прах :horror Сегашната ми не е с кожен и това е единственото нещо което ми липсва от старата кола, вярно че сядаш без да мислиш за нищо, оцапан не оцапан, но толкова прах на едно място не е истина, само като си помисля и ми идва да кихна. Предпочитам да лепна на кожата от колкото да седя в облак прахуляк, следващата ми кола ще е задължително с кожен салон!


Потребителски аватар
hooligan_sk
Модератор
Модератор
Мнения: 7820
Регистриран на: Пет 04 апр 2008 20:06
Автомобил: Tiguan R + Golf MKV GTI
Двигател: EA888 evo4
Местоположение: София

Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/.

Мнениеот hooligan_sk » Сря 09 авг 2017 13:49


Платнения салон се пере от време на време. И редовно се минава с прахосмукачка ;)


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12769
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/.

Мнениеот Zdravko Zankov » Сря 09 авг 2017 14:01


hooligan_sk,труе зстори.


Потребителски аватар
Aspediktus
Мнения: 11
Регистриран на: Съб 11 фев 2017 19:44
Автомобил: Пасат Б3 комби
Двигател: 1991
Местоположение: София

Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/.

Мнениеот Aspediktus » Пон 21 авг 2017 8:59


Здравейте колеги,интересува ме дали някой знае задни седалки и предни от Б4 седан дали стават за Б3 комби,че е малко трудно да си намеря салон? :neutral :gruebel Благодаря предварително !

Последна промяна от Aspediktus на Пон 21 авг 2017 9:47, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
radotom
Модератор
Модератор
Мнения: 19550
Регистриран на: Пет 10 мар 2006 19:42
Автомобил: Sharan 7M
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/.

Мнениеот radotom » Пон 21 авг 2017 9:15


Писано е неколкократно - тези от седан не стават за комби и обратно.
Поне не и без преправяне.


Потребителски аватар
m16oka
Мнения: 36
Регистриран на: Нед 16 апр 2017 0:42
Автомобил:
Двигател:

Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/.

Мнениеот m16oka » Пет 20 окт 2017 14:41


интересуваме от мк3 на поло 6n1 дали стават


Kotlenskiq
Мнения: 226
Регистриран на: Пет 29 юли 2011 16:49
Автомобил: Volkswagen
Двигател: ABD
Местоположение: Kotel

Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/.

Мнениеот Kotlenskiq » Пет 20 окт 2017 16:36


Да


Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/.

Мнениеот Водния дух1 » Съб 21 окт 2017 19:46


Някой.ще ми каже,ли на голф3 комби-от какъв друг VAG стават и предните и задните седалки?


mitice
Мнения: 379
Регистриран на: Вто 04 окт 2016 19:59
Автомобил: Golf 3 Europe
Двигател: ABU

Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/.

Мнениеот mitice » Съб 21 окт 2017 22:56


betaserk написа:На моя пасат б5.5 беше естествена и дупчена и нямах проблеми, е не стоях в колата с дни, карам и слизам и така. Лятото ако колата е на сянка в гараж, като се качиш е истинско удоволствие докато не те напече, после малко лепкаш, но си представям какво се напластява в другия салон като си изпотен :insane
Знаете ли кое е най-хубавото на кожения салон, много лесно се почиства, докато другите като седнеш и ако си на слънце ще видиш за какво става дума, става облак от прах :horror Сегашната ми не е с кожен и това е единственото нещо което ми липсва от старата кола, вярно че сядаш без да мислиш за нищо, оцапан не оцапан, но толкова прах на едно място не е истина, само като си помисля и ми идва да кихна. Предпочитам да лепна на кожата от колкото да седя в облак прахуляк, следващата ми кола ще е задължително с кожен салон!

Много се вживяваш вече :beat_butt2 :icon_lol аз като не сам имал кожен що нито 1 път не сам видял да се диха прах от седалките ако щеш и с бухалка ги тупай , нищо няма да излезе от тях :) .А салона мнооооооооого рядко се чисти вътре най често забързсвам таблото, тупам стелките и е готов да движи :D .


benedetto
Мнения: 25
Регистриран на: Съб 10 май 2008 20:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/.

Мнениеот benedetto » Нед 21 яну 2018 20:35


Някой пробвал ли е или да е виждал салон от passat cc или b6 дали става на passat b5.5 комби ?


ivosbb
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 02 авг 2009 17:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Здр. Колеги

Мнениеот ivosbb » Пон 22 яну 2018 20:15


Интересуваме има ли разлика, задна седалка от комби, с тази на хечбега 4 врати голф4 .Благодаря предварително :screwy


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12769
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/.

Мнениеот Zdravko Zankov » Пон 22 яну 2018 21:16


mitice написа:
betaserk написа:На моя пасат б5.5 беше естествена и дупчена и нямах проблеми, е не стоях в колата с дни, карам и слизам и така. Лятото ако колата е на сянка в гараж, като се качиш е истинско удоволствие докато не те напече, после малко лепкаш, но си представям какво се напластява в другия салон като си изпотен :insane
Знаете ли кое е най-хубавото на кожения салон, много лесно се почиства, докато другите като седнеш и ако си на слънце ще видиш за какво става дума, става облак от прах :horror Сегашната ми не е с кожен и това е единственото нещо което ми липсва от старата кола, вярно че сядаш без да мислиш за нищо, оцапан не оцапан, но толкова прах на едно място не е истина, само като си помисля и ми идва да кихна. Предпочитам да лепна на кожата от колкото да седя в облак прахуляк, следващата ми кола ще е задължително с кожен салон!

Много се вживяваш вече :beat_butt2 :icon_lol аз като не сам имал кожен що нито 1 път не сам видял да се диха прах от седалките ако щеш и с бухалка ги тупай , нищо няма да излезе от тях :) .А салона мнооооооооого рядко се чисти вътре най често забързсвам таблото, тупам стелките и е готов да движи :D .

Хм,трудно е за вярване.
Чисто нов автомобил,тупнах по седалките,и се вдигна прах.


Потребителски аватар
danielicus
Мнения: 49
Регистриран на: Чет 18 окт 2007 20:51
Автомобил: JETTA MK2
Двигател:
Местоположение: София

Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/.

Мнениеот danielicus » Сря 24 яну 2018 16:16


Някой има ли престава салон от алфа 155 ще стане ли на Джета 2 ...имам един в мазето от силвърстоун и само го прескачам.



Върни се в “Основен Volkswagen Форум”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта