В момента е Сря 21 ное 2018 10:07
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Създай нова тема  Отговори  [ 296 мнения ]  Отиди на страница Предишна 116 17 18 19 20 Следваща
Автор Съобщение
Мнение Заглавие: Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/. Публикувано: Съб 31 дек 2016 14:19 
Извън линия

Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN
На един колега погледнах буксата е от новите каквато е на новия салон и в нея влизат същите цветове като моята на стария салон. По пътя на логиката като ги проследя трябва да свържа жълто-зелен от старата букса с жълто-сив от на новата и жълто-син от старата с жълто-кафяв от на новата букса. Ще изчакам за още мнения преди да е станала издънка.

P.S. Цветовете на новата букса съвпадат с тези на дясната седалка, аз съм гледал само лявата, демек цветовете и на двете си съвпадат. Открих един резистор вързан към буксата, bag-a на шофьорската седалка е гърмял, но за 200 лева всичко с кори и подлакътник толкова :icon_lol
И 2 снимки на задните седалки:
Прикачен файл:
13.JPG
13.JPG [ 28.16 KиБ | Видяна 3306 пъти ]
Прикачен файл:
12.JPG
12.JPG [ 26.95 KиБ | Видяна 3306 пъти ]

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/. Публикувано: Вто 31 яну 2017 15:17 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Колеги задните седалки и облегалки от vw bora комби стават ли на голф 4 хечбег

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/. Публикувано: Чет 02 фев 2017 11:34 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
lapata79 написа:

Не и директно.
Захващането на долната част при комби и хечбек е различно.
Не знам дали може да се прехвърли от едната на другата обаче.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/. Публикувано: Чет 16 фев 2017 12:46 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: VW Golf IV
Двигател: AKL 1998
aradovanov написа:
lapata79 написа:

Не и директно.
Захващането на долната част при комби и хечбек е различно.
Не знам дали може да се прехвърли от едната на другата обаче.

И мене ме вълнува същия въпрос .. и ако трябва да се преправи нещо по седалките какво точно е то!? ... При облегалките мисля, че няма да има проблем щото са 1 към 1 така като гледам. Също и имам въпрос за предните седалки. На пръв поглед са еднакви, но има ли някакви особености при монтаж/демонтаж? Моля някой който се е занимавал с подобно упражнение да сподели опита си. Благодаря :)

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/. Публикувано: Сря 22 фев 2017 21:50 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: VW Golf II
Двигател: KR 1989
Привет колеги. Купих си седалки от Audi S3 8L и искам да ги монтирам на Golf MK2. Доколкото съм запознат от Golf MK4 са същите но имат два дива шини. Тук намерих тема за единия вид който според мен се преправя лесно за да пасне но седалките от S3 са със другия вид. Ако има някой запознат как стават нещата с преправянето на предните и на задните седалки за да паснат ще съм много благодарен. :bowdown

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/. Публикувано: Чет 09 мар 2017 12:06 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Колеги, салон от двуврато А3, Голф 4 става ли без преправяне на Октавиа 1 ?

П.П. Да си отговоря сам - съвместим е салона без никакъв проблем.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/. Публикувано: Чет 01 юни 2017 16:10 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Passat B4
Двигател: TDI 1Z - 1994
Изчетох всичко... единствените пасващи седалки за б4 са... от друго б4 :mhihi б3 и само предните седалки от г3 :rolleyes
Има ли НЕЩО друго, което да пасне на тая б4-ка, ако ще и с преправяне (флекса и оксижена не ме плашат :twisted ) говорим като задна седалка, че тя е най-проблемна, явно

И от къде по дяволите намирате тия кожени салони за б4 :undecided

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/. Публикувано: Нед 18 юни 2017 19:39 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Колеги-седалките (предни и задни) от пасат б3 комби,ще паснат ли на голф3 комби-без преправяне?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/. Публикувано: Нед 18 юни 2017 20:41 
Извън линия

Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Не.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/. Публикувано: Нед 18 юни 2017 22:24 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: VW GOLF IV
Двигател:
Водния дух1 написа:
Колеги-седалките (предни и задни) от пасат б3 комби,ще паснат ли на голф3 комби-без преправяне?

Предните стават :th_up

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/. Публикувано: Пон 19 юни 2017 11:05 
Извън линия

Автомобил: VW T3
Двигател: RP
Разбрах,че седалките от golf mk4 и audi a3 стават на Octavia 1,но да попитам има ли значение от 2 или 4 врати,комби или хечбек?Също корите стават ли?Искам да ги сложа на Octavia комби

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/. Публикувано: Пон 19 юни 2017 11:57 
Извън линия

Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
На Октавиа стават седалки от 4 врат Голф4, корите нямат нищо общо.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/. Публикувано: Пет 23 юни 2017 19:06 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Здравейте но Поло 9n с 2 врати от какво мога да сложа седалки предни и задна без преправяне? Багодаря.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/. Публикувано: Сря 19 юли 2017 12:16 
Извън линия
King of the Road
King of the Road
Потребителски аватар

Автомобил: 2 x Golf 2 + Jetta 2 + Audi A3
Двигател: RP+PG+PB+AGN
Някой знае ли какви са разликите в корите на Golf MK2 двуврат и Jetta MK2 двуврата? Задната седалка еднаква ли е?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Съвместимост на салони за VW /VAG/. Публикувано: Вто 08 авг 2017 23:13 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: SEAT EXEO TDI - 2010
Двигател:
Здравейте , колеги ! От доста време ми се върти идеята да си взема кожен салон за моя Сеат Кордоба 2007 год . Та не ми се занимава с претапициране на моя салон който е перфектен . Мисля да си взема оригинален кожен салон . Някой знае ли от каква кола пасват напълно предни и задни седалки без преправяне и дали е прилагано на практика . Мисля , че от Голф 4 и Леон няма да станат . Може би от 4- врато Поло .

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 296 мнения ]  Отиди на страница Предишна 116 17 18 19 20 Следваща

Всички времена са UTC+02:00