Спрейче...

Главният форум, касаещ всичко свързано с автомобилите Volkswagen
lyubo_bg

spray

Мнениеот lyubo_bg » Сря 30 юни 2004 8:54


na simeon ima 1 magazin kadeto smesvat boi po katalog.
Predlagat sasto palnene na taia vsichkata gadost v SPRAY :)
Taka che mojesh da si ia boiadisash s kakavto iskash cviat




Потребителски аватар
golfer
The Мaster of PERNIK TUNING performancе
Мнения: 7369
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 9:55
Автомобил: Gandalf the Grey
Двигател: 368kw LPG
Местоположение: oberbayern
Контакти:

Мнениеот golfer » Сря 30 юни 2004 9:19


трябва да е боя за пластмаса иначе става юфка :( мисля,че трябва да се сложи и основа ,но не съм много сигурен :? impas56 там съм гледал подобни неща :wink:


One
Мнения: 3591
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 9:18
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

One

Мнениеот One » Чет 08 юли 2004 12:31


Нека кажа какъв е моя опит с цялата работа с боядисването на таблото. Значи да се смени цвета на цялото табло с боятисване няма да стане щот на Пасатите и Голфовете таблото е пластмасово само отпред около уредите. Тоест само тези пластмаси могат да се боядисват и става страхотно. нпример около дюзите за въздух, копчетата за парното (говора в случая за Пасат защото такъв направен съм виждал) Та те се боядисват примерно със сребрист цвят - става мания! процедурата е следната : Купуват се от магазина за овтобои на бул Мадрид не знам кой номер но е магазин на Dypli Color (немска марка бои) - пластификатор, спрей и лак за боя.
Свалят се тези пластмасови детаили, леко се шкурят с мнооого ситна шкурка, пръска се с пластификатора , след като исъхне се пръска с цетния спрей до достигане на желания цвят и след това се запечатва с лака за да не се лющи и бели боята. става перфектно би струвало около 20 лв с всичките спрейове. успех на всички маниаци
P.S. Съжалявам, че нямам снимки да ви покажа какъв е резултата



Върни се в “Основен Volkswagen Форум”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта