ЗА НЕОБРАЗОВАНИТЕ ПО ПЪТИЩАТА!!!

Главният форум, касаещ всичко свързано с автомобилите Volkswagen
prj57
Мнения: 2189
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София, Лондон
Контакти:

ЗА НЕОБРАЗОВАНИТЕ ПО ПЪТИЩАТА!!!

Мнениеот prj57 » Пон 28 юни 2004 23:33


Iskam da razkaja kakvo mi se slu4i predi malko. Ta vry6tam si se az ot gadjeto, karam si leko i mazno prednite jamci svaleni, Drum and Bass bi4i jako prez kolonite i poneje jiveja v knqjevo re6avam predi da se pribera da mina prez OMV. Otivam az, ve4e podhojdam i re6avam da se pravja na velik gazar :lol: i si gasja halogenite i farovete ta da mi se vijdat samo sinite gabariti...... Hvyrljam edin byrz pogled iz benzinostancijata i vijdam prazno mjasto do edna jarko 4ervena Golf 3-ka. Spiram az, ostavjam da sveti sinjo cjalata kola i prozorcite dolu, i otivam da si vzema ne6to za piene. Sys 4ervenata 3-ka ima6e okolo 5-6 4oveka koito izjavjavaha goljam interes po moito skromno(po dvigatel) :twisted: vozilo........ Izlizam az i kvo da vidja 4ervenija golf - GTI i si vikam brei tova e seriozna ma6ina...... Kakto i da e po4vat da mi se obajdat po GSM-a i az sedja do kolata i gledam, a tija zani4at ama jako... nakraja ne izdyrja edinija i zapo4va da me pita i az mu govorja , no izglejda prekaleno mnogo termini zapo4nah da izkazvam i 4oveka se po zamisli...... Re6avam az da pokazvam s kartinki nagledno i otvarjam kapaka, sledva myl4anie i sled tva EEEEEEE skiiiiiii go toja filtyr............ ni6to koi znae kvo vse pak sym 1.8 MONO, i stana duma za to4no tva MONO i mi se otvry6ta sys "mi to i toja e MONO" az 6okiran stoja i gledam 5-te bolta po gumite i sumatite nadpisi GTI i vikam abe vi 6eguvate li se ili kvo, pitam dali e dvuvalka i mi se kazva ne, emi togava 6te e pylen injekcion 115 konja, a NE MONO......

Sedja i si mislja tija zanasjat li me ili da, vikam si na akyla tva ne moje da e vjarno, i sled koeto zapo4va da mi se objasnjava kak e MONO i az ne izdyrjah i vikam ja otvori kapaka i 6to da vidja prekrasen 2E ili ADY motor ne znam koja godina be6e kolata pylna injekcija 115 konja, i vikam ama tva ne e MONO i so4a kolktora i djuzite otzad , sled kato polu4avam pitane tva kak se nari4a? I az povtarjqm - KOLEKTOR, a tova sa ti DJUZITE na vseki cilindyr........ Sledva ti6ina i 5-6 4oveka sedjat i misljat....... Sled koeto kato razbraha kvo stava i zapo4nahme da si govorim za muzikata mi, ama sedja dosta stresnat i si vikam az li sym typ ili ne6to ot toja Sprite mi stana ili kvo.......

V kraina smetka im objasnih tui onui po sobstvenata im kola, a edinja ot grupata se opita da se izkaje nedobrojelatelno sprjamo GOLF i go sravni s Peugeot, ot koeto az malko se izdraznih i zapo4nah da mu govorja v 4isla, kone vyrtja6t moment , teglo, predavatelni 4isla i toi mlykna............................" ama vse pak ne kefat Golf-ovete" I az mu kazah za posledno "ama po dobre ot gnie6ti Opel-i nali" i pove4e ni6to

Ta se 4udja kak moje da ima takiva hora deto da karat takiva koli i dori da neznajat kak raboti edin dvigatel, 6toto i tva go obesnjavah :?: :!: :?: Nakraja si kazahme po jivo pozdravo i si trygnahme, ako ni be6e 4ul njakoi ot drugite naokolo "systezateli" sigurno 6te6e da e goljam smjah, na men li4no ne mi e, no sym mnogo o4uden kak e vyzmojno ot tolkova mom4eta nito edin da ne znae pone kvo e KOLEKTOR ili DEBITOMER i razlika mejdu MONO i pylen injekcion.......... Da vi kaja v edin moment daje mi stana sramno 4e karat VW :oops:




Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DragoGT » Вто 29 юни 2004 7:17


е това поне и аз го знам ебати!!! защо тия карат такава кола
а аз 1.4 :oops: :oops: :oops: :oops:


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Вто 29 юни 2004 9:09


защото са работили повечко от нас затова 8) :lol:
аз съм най-зле 1,3...........


Потребителски аватар
warrior
Мнения: 471
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 12:36
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот warrior » Вто 29 юни 2004 9:33


Ей, чакайте бе хора - не всички рабират от коли :shock: !!!


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DragoGT » Вто 29 юни 2004 9:46


идеята е че поне да знаеш какво караш
дали е карбуратор моноинжекция или пълна
то и аз не разбирам... ама поне знам какво карам


Потребителски аватар
pinci
Мнения: 1195
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 14:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот pinci » Вто 29 юни 2004 10:24


Pichaga написа:защото са работили повечко от нас затова 8) :lol:
аз съм най-зле 1,3...........
Хайде да по спорим (1.1 на Газ) :oops:


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот °niksi° » Вто 29 юни 2004 12:06


pinci написа:
Pichaga написа:защото са работили повечко от нас затова 8) :lol:
аз съм най-зле 1,3...........
Хайде да по спорим (1.1 на Газ) :oops:



Ай стига сте спорили 1.6Д 50 к.с.


Потребителски аватар
pinci
Мнения: 1195
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 14:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот pinci » Вто 29 юни 2004 12:40


niksisoft написа:
pinci написа:
Pichaga написа:защото са работили повечко от нас затова 8) :lol:
аз съм най-зле 1,3...........
Хайде да по спорим (1.1 на Газ) :oops:



Ай стига сте спорили 1.6Д 50 к.с.


eeeee айде още малко де. 1.1 50коня на газ ти поне имаш сериозен жъртящ момент с дизелчето, пък и то си върви доволно ела да пробваш истинската машина. Ей много зли са ги правили тиа фау вета през далечната 1981година


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Вто 29 юни 2004 13:46


pinci написа:
niksisoft написа:
pinci написа:
Pichaga написа:защото са работили повечко от нас затова 8) :lol:
аз съм най-зле 1,3...........
Хайде да по спорим (1.1 на Газ) :oops:



Ай стига сте спорили 1.6Д 50 к.с.


eeeee айде още малко де. 1.1 50коня на газ ти поне имаш сериозен жъртящ момент с дизелчето, пък и то си върви доволно ела да пробваш истинската машина. Ей много зли са ги правили тиа фау вета през далечната 1981година


а-а-а дизеба 1,6 е 55 коня, точно колкото моя кошник 1,3
разбра се кои сме най-куците коне в клуба, без бой :lol: 8) , ама пък сме лачени 8) 8) 8)


Потребителски аватар
pinci
Мнения: 1195
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 14:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот pinci » Вто 29 юни 2004 14:09


Pichaga написа:
а-а-а дизеба 1,6 е 55 коня, точно колкото моя кошник 1,3
разбра се кои сме най-куците коне в клуба, без бой :lol: 8) , ама пък сме лачени 8) 8) 8)


Леле ама ако знаеш моя къв е лачен :lol: :lol: :lol:


Потребителски аватар
°niksi°
Бай Брадър
Мнения: 5088
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 11:28
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот °niksi° » Сря 30 юни 2004 0:51


Глей ги са! Ко се оплаквате ся нали не сте с кракомобилите и още по-лошо с градския транспорт. Pichaga верно май е 55 ама аз щото за пред данъчните го писах 50 и така съм си свикнал. :P :P :P . Баси и там е една мафия. Може ли едно БМВ над 200 коня да го пишат около 80 к.с. - МОЖЕ :lol:
Абе с вас /pinci & pichaga/ може да си правиме гонки с куците коне с летящ старт по нанадолнище. Яко ще бъде а???


А за това че са работили повечко от нас и за това карат такива голи - ГРЕШКААААААААААА. В малко случай е така. Ми тука при нас има две момченца на 18 и на 14-15 някъде, ами карат всеки от тях по два скутера за по 3-4 хилки всеки. Големия днес навършва 18 и кой знае като вземе книжка какво ще кара. Я някой ЕсЕлКа я някое БеЕмВе 6-ца. Ей мъка ми е направо - аз не мога да събера едни свестни гуми да си взема. :( :( :( :(


Потребителски аватар
pinci
Мнения: 1195
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 14:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот pinci » Сря 30 юни 2004 10:48


niksisoft написа:Глей ги са! Ко се оплаквате ся нали не сте с кракомобилите и още по-лошо с градския транспорт. Pichaga верно май е 55 ама аз щото за пред данъчните го писах 50 и така съм си свикнал. :P :P :P . Баси и там е една мафия. Може ли едно БМВ над 200 коня да го пишат около 80 к.с. - МОЖЕ :lol:
Абе с вас /pinci & pichaga/ може да си правиме гонки с куците коне с летящ старт по нанадолнище. Яко ще бъде а???


Айде, кога, къде, как? Кво ще кажете да отидем на божурище и да им покажем какво могат да правят "истинските" коли а?


Потребителски аватар
Pichaga
Антиспамър №1
Антиспамър №1
Мнения: 16285
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:57
Автомобил: Opel Zafira B
Двигател: Z19DT
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Pichaga » Сря 30 юни 2004 10:55


в събота на божурище, ако ни се смеят ще ги возиме в багажника, мноо мразя да ми се смеят на "бегачката" :lol: :) :P


Потребителски аватар
pinci
Мнения: 1195
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 14:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот pinci » Сря 30 юни 2004 19:05


Pichaga написа:в събота на божурище, ако ни се смеят ще ги возиме в багажника, мноо мразя да ми се смеят на "бегачката" :lol: :) :P


Ще го правим ли сериозно?

Айде колеги искаме и агитка :lol:



Върни се в “Основен Volkswagen Форум”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 170 госта