Пак опикаха Golf-a

Главният форум, касаещ всичко свързано с автомобилите Volkswagen
Потребителски аватар
~None~
Мнения: 690
Регистриран на: Вто 15 юни 2004 14:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: EU

Пак опикаха Golf-a

Мнениеот ~None~ » Сря 07 юли 2004 23:23


Абе гледам разни постове на www.tuning.bg в секция "Предизвикателства" и чета неща от типа:

http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=3922

или особенно втория

http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=117

където голфове GTI ( нямало занчение какви ) били разкъсвани.
Та, молбата ми е - айде ако някой вече се е пробвал да се дръпва с други коли - нека сподели опит за да сверим часовниците. :evil:

Пороблем идва от там, че след такива постове като tunning.bg почвам да страдам от комплекс за малоценност..




prj57
Мнения: 2189
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София, Лондон
Контакти:

Мнениеот prj57 » Сря 07 юли 2004 23:54


Виж сега, незнам за вас но аз лично гледайки хората които излизат да се пускат, карат такива бангии че направо мв е страх да си помисля, не ме нападаите още оставете ме да се доизкажа.... купил си някой там няква Алфа 33 или там кво беше, даже не го знам как изглежда тва дърво и понеже му липсва така ламаринка като една друга немска марка която няма нужда да споменавам че ми е слабост и вече направо тея с Голфовете ги къса с една ръка, на две гуми, със завързани очи,с предимство ............. абе ЕЙ, за мен лично Голф-а си е класа над Алфа-та, независимо кой модел, а тоя там с Пеугеот-а тва 1.6 трябва да е не повече от 500 кила за да успее да избяга на 16-ката......... та понеже Голф е най масовия автомобил каран в Европа хората вече се извратиха и за да са различни гледат да се издокарат с нещо друго........................ не знам за тея Алфи ама вчера видях един Nissan 350 Z, горе долу се сещам кой би си позволил такъв автомобил ама все пак това вече е наистина различно и даже се кефя че е наистина различен................

Аз карам Голф,като гледами по збирките доминира Голф, ми VW са направили революционен модел и тва е Голф............ Не виждам кво лошо да караш хубав, малък и спортен автомобил като Голф тва че вече на някои им порасна работата е отделен момент ама аз лично се пускам на Вектри 16v, GTI 16v, и куп други резачки само и само да им покажа че тва 1.8 моно дето го карам и съм го пипнал малко не се дава лесно на двувалките, и после "ама тва GTI ли е" не тва е 1.8 моно, и очи като маслини

Мисля че трябва да се поскастрят крилцата на някои "racer-и" и да им се покаже кво може Голф-а

Айде стига толкова че ще се вбеся само като си го мисля.......


Потребителски аватар
ohrix
Мнения: 133
Регистриран на: Чет 10 юни 2004 11:29
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Мнениеот ohrix » Чет 08 юли 2004 0:57


кво си и правил?


Потребителски аватар
Nova
Мнения: 806
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 0:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот Nova » Чет 08 юли 2004 7:33


"Предизвиквам Голг 2/3 GTi" Хмм.. не разбрахте ли че става дума за ГОЛГ а не за Голф :D :) :lol: :lol: Те момчетата не са виждали Голф и затова така го дават.. всеки знае, че Голг се къса без проблеми :mrgreen: :wink:


Потребителски аватар
golfer
The Мaster of PERNIK TUNING performancе
Мнения: 7369
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 9:55
Автомобил: Gandalf the Grey
Двигател: 368kw LPG
Местоположение: oberbayern
Контакти:

Мнениеот golfer » Чет 08 юли 2004 8:08


що се нервите ?
както всички знаем това е кола която дава името на цял клас/сегмент/в автомобилния свят 8)
във всички форуми ГОЛФ е оплют здраво!това на какви мисли ви довежда а? :wink:
не изказвайте негативни мнения относно качествата на другите марки така се принизявате до нивото на тези дето пишат глупости по адрес на VW. :wink:
във форума на рейсърите има разни петокласници, които имат общи понятия и се изказват силно неподготвени.например четох,че някъква импреса щяла да скъса диаболо!пълни глупости!


Anonymous

Мнениеот Anonymous » Чет 08 юли 2004 8:15


Не се занимавайте с тия, по - голямата част от тях са пубертети нищо не отбират :) Преди форума беше добър но вече почти изцяло е превзет от тях. Може би ще е добре да се направи един стрийтрейсинг раздел на форума (както е в БМВ форума) където да се пише за подвизите на любимата марка :)


Потребителски аватар
opipva4a
Палячо
Мнения: 1347
Регистриран на: Сря 09 юни 2004 9:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

...

Мнениеот opipva4a » Чет 08 юли 2004 9:29


що им обръщате внимание


Гост

Мнениеот Гост » Чет 08 юли 2004 12:18


prj57 написа:Виж сега, незнам за вас но аз лично гледайки хората които излизат да се пускат, карат такива бангии че направо мв е страх да си помисля, не ме нападаите още оставете ме да се доизкажа.... купил си някой там няква Алфа 33 или там кво беше, даже не го знам как изглежда тва дърво и понеже му липсва така ламаринка като една друга немска марка която няма нужда да споменавам че ми е слабост и вече направо тея с Голфовете ги къса с една ръка, на две гуми, със завързани очи,с предимство ............. абе ЕЙ, за мен лично Голф-а си е класа над Алфа-та, независимо кой модел, а тоя там с Пеугеот-а тва 1.6 трябва да е не повече от 500 кила за да успее да избяга на 16-ката......... та понеже Голф е най масовия автомобил каран в Европа хората вече се извратиха и за да са различни гледат да се издокарат с нещо друго........................ не знам за тея Алфи ама вчера видях един Nissan 350 Z, горе долу се сещам кой би си позволил такъв автомобил ама все пак това вече е наистина различно и даже се кефя че е наистина различен................

Аз карам Голф,като гледами по збирките доминира Голф, ми VW са направили революционен модел и тва е Голф............ Не виждам кво лошо да караш хубав, малък и спортен автомобил като Голф тва че вече на някои им порасна работата е отделен момент ама аз лично се пускам на Вектри 16v, GTI 16v, и куп други резачки само и само да им покажа че тва 1.8 моно дето го карам и съм го пипнал малко не се дава лесно на двувалките, и после "ама тва GTI ли е" не тва е 1.8 моно, и очи като маслини

Мисля че трябва да се поскастрят крилцата на някои "racer-и" и да им се покаже кво може Голф-а

Айде стига толкова че ще се вбеся само като си го мисля.......


Би ли споделил какво си направил на моното за да върви както описваш


prj57
Мнения: 2189
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София, Лондон
Контакти:

Мнениеот prj57 » Чет 08 юли 2004 12:43


На двигателя, съм слжоил едно устройство дето стабилизира искрата на високи обороти, разтоянието на дупката на свеща ми е 1.4 от 0.9, филтъра повечето хора са ми го виждали, и общо взето тва е по двигател но жържи доста повече от колкото върви един АBS по принзип , поне ускорението ми се дигна малко и макс. скорост също, не забравяйте че двжа 4 колела не 2 и съм малко по тежък от другите Голф-ове......


Гост

Мнениеот Гост » Чет 08 юли 2004 12:47


prj57 написа:На двигателя, съм слжоил едно устройство дето стабилизира искрата на високи обороти, разтоянието на дупката на свеща ми е 1.4 от 0.9, филтъра повечето хора са ми го виждали, и общо взето тва е по двигател но жържи доста повече от колкото върви един АBS по принзип , поне ускорението ми се дигна малко и макс. скорост също, не забравяйте че двжа 4 колела не 2 и съм малко по тежък от другите Голф-ове......

Ти както си 4х4 не знам дали ще можеш да сложиш двигател G60 на твоята скоростна кутия ?


Anonymous

Мнениеот Anonymous » Чет 08 юли 2004 12:48


Anonymous написа:
prj57 написа:На двигателя, съм слжоил едно устройство дето стабилизира искрата на високи обороти, разтоянието на дупката на свеща ми е 1.4 от 0.9, филтъра повечето хора са ми го виждали, и общо взето тва е по двигател но жържи доста повече от колкото върви един АBS по принзип , поне ускорението ми се дигна малко и макс. скорост също, не забравяйте че двжа 4 колела не 2 и съм малко по тежък от другите Голф-ове......

Ти както си 4х4 не знам дали ще можеш да сложиш двигател G60 на твоята скоростна кутия ?

аз го написах


prj57
Мнения: 2189
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София, Лондон
Контакти:

Мнениеот prj57 » Чет 08 юли 2004 12:57


ще стане проверих, твоя не е ли 4x4, и да те питам кво стана продаде ли го или още не


Потребителски аватар
vw_golf_2_Memphis
Мнения: 3836
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 19:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот vw_golf_2_Memphis » Чет 08 юли 2004 13:01


...

Последна промяна от vw_golf_2_Memphis на Чет 20 яну 2011 14:11, променено общо 1 път.


prj57
Мнения: 2189
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 12:04
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София, Лондон
Контакти:

Мнениеот prj57 » Чет 08 юли 2004 13:04


Ти гледай като го сложа на Syncro каква бегачка ще стане...... :wink:


Anonymous

Мнениеот Anonymous » Чет 08 юли 2004 13:08


prj57 написа:ще стане проверих, твоя не е ли 4x4, и да те питам кво стана продаде ли го или още не

ами засега не е продаден все още :roll: добре е че ще стане, ако някой не го вземе скоро може би ще осъществим сделката иначе наистина, моя е само с предно и вървеше много, затова попитах (Голф Рали е G60 4х4 а моя e Gti)



Върни се в “Основен Volkswagen Форум”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 154 госта