Volkswagen Club Fest 2018

Главният форум, касаещ всичко свързано с автомобилите Volkswagen
Потребителски аватар
darknessevil
Мнения: 215
Регистриран на: Нед 13 май 2007 10:13
Автомобил: Passat B6 DSG 2009
Двигател: CBBB 170hp
Местоположение: София

Re: Volkswagen Club Fest 2018

Мнениеот darknessevil » Пон 19 мар 2018 20:36


Spas написа:Има табелки на всички коли, но са с малко информация.


Колега, имаше няколко автомобила, където нямаше табели (или поне такъв момент хванах в Неделя) с това какво е направено или какви са характеристиките на даден автомобил. За съжаление не съм снимал или старал да запомня кои точно. :th_up




Потребителски аватар
Spas
Модератор
Модератор
Мнения: 3690
Регистриран на: Нед 09 сеп 2007 11:51
Автомобил: VW Golf 2
Двигател: 1800 RP
Местоположение: София

Re: Volkswagen Club Fest 2018

Мнениеот Spas » Пон 19 мар 2018 21:56


Хубаво беше да кажеш...все пак това е градивна критика е супер полезно :)


Потребителски аватар
hvp800
Мнения: 4611
Регистриран на: Вто 29 яну 2013 19:46
Автомобил: VW Bora
Двигател: ASZ

Re: Volkswagen Club Fest 2018

Мнениеот hvp800 » Пон 19 мар 2018 22:12


viewtopic.php?f=83&t=416031&start=90
Честито на тазгодишния победител :th_up


Потребителски аватар
Vlad777
King of the Road
King of the Road
Мнения: 19662
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 16:34
Автомобил: Passat B8 BiTDI 4m CUAA
Двигател: MK2 RP+PG+PB Jetta Coupe+T-Roc
Местоположение: София
Контакти:

Re: Volkswagen Club Fest 2018

Мнениеот Vlad777 » Пон 19 мар 2018 23:56


Честито и от мен на победителя!

Искам първо да благодаря на всички фенове, които присъстваха на това събитие! На феста имаше автомобили от 22 града от Балканския полуостров! И всяка кола беше уникална. Личаха си хилядите часове труд хвърлени по тия "щайги" в залите. За пари да не говорим, защото всеки разполага различно - едни с по-малко, други с повече, но това нищо не означава.

Това, което е важно и ни обединява е любовта към автомобилите и марката. На феста имаше уникални автомобили на истински фенове, като част от тях не бяха точно в графата “perfect show car”, но пък старанието да се поддържа в близо до перфектен вид един автомобил на 20-30-50 и повече години и любовта към марката заслужават респект от всички. Всеки, който се качи в своя Фолксваген с усмивка на лице, защото знае, че за тази кола е дал всичко от себе си е победител! На феста има само победители.

Естествено има и друг тип хора, които не търсят и не виждат хубавото и фенското и не оценяват труда на останалите, тъй като не могат да видят по-далече от собственото си его. Те предпочитат да търсят минусите и да критикуват, като голяма част от тях го правят, без дори да са присъствали в залите.

Фестът е от фенове за фенове и аз се радвам, че се запознах с толкова много хора и че прекарах 2 дни сред прекрасната обстановка, заобиколен от интересни автомобили и други зарибени като мен по марката.

И тъй като много хора пожелаха да видят резултатите от гласуването - оставям ги тук (всички коли, получили гласове), въпреки че според мен им се придава прекалено голямо значение и истерията и настървението около това гласуване наистина не е това, което се цели на това място. Дори честно казано предпочитам да го нямаше, тъй като доведе до доста грозни коментари. Това не е фенско и не е уважително към труда на дугите. Помислете по въпроса!

Благодаря още веднъж на всички, които станаха част от това събитие, както и на хората и партньорите, които помогнаха да се осъществи! :bowdown :bowdown :bowdown


vwclubfest2018-1.jpg
стр. 1
vwclubfest2018-1.jpg (84.02 KиБ) Видяна 2884 пъти

vwclubfest2018-2.jpg
стр. 2
vwclubfest2018-2.jpg (81.52 KиБ) Видяна 2884 пъти

vwclubfest2018-3.jpg
стр. 3
vwclubfest2018-3.jpg (55.72 KиБ) Видяна 2884 пъти


vasilii_zaicev3
Мнения: 22
Регистриран на: Пет 07 юни 2013 20:18
Автомобил:
Двигател:

VW FEST 2018

Мнениеот vasilii_zaicev3 » Вто 20 мар 2018 12:35


Здравейте колеги. Тази година имах възможността да участвам за пръв път като участник (изложител) във феста и искам да благодаря на организаторите че ми дадоха възможност да го направя. Всички участници се бяха постарали автомобилите им да изглеждат безупречно.Участвах с GOLF MK3 BLACK MATT с многото осветление и музика (или както казваха много от посетителите светещия голф).Самото мероприятие според мен беше организирано доста добре с леки пропуски ,които и ние като участници сме виновни за това нещо. Доста от колите бяха просто оставени в залите в петък и прибрани в неделя . Аз лично от моя страна мога да кажа ,че двата дни бях плътно до колата си и отговорих с удоволствие на стотиците въпроси които ми бяха зададени. Бях си подготвил и презентация на хартия за аудио частта на колата с обяснение на почти всички компоненти . Колегите с Вентото и Корадото също два дни не мръднаха от колите си и разказваха за промените които са направили.В 5та и 6та зала имаше страшно много проекти с хиляди часове работа ,много вложени средства и техники които е редно да бъдат оценени по някакъв начин но като липсва информация за това как да станете? За това мисля че за в бъдеще трябва и ние като участници да положим повече усилия за да може това да бъде възможно. Искам още веднъж да благодаря на организаторите , участниците и хората които дойдоха че успяхме да покажем какво и как сме направили :bowdown :bowdown :bowdown


Blackpearl___
Мнения: 20
Регистриран на: Пет 30 яну 2009 21:51
Автомобил: Skoda Octavia MK3 vRS - 485hp
Двигател: EA888
Местоположение: Dobrich
Контакти:

Re: Volkswagen Club Fest 2018

Мнениеот Blackpearl___ » Вто 20 мар 2018 13:11


IMG_4186.jpg
IMG_4186.jpg (12.67 KиБ) Видяна 2755 пъти
Подробни табелки имаха Шкодите на Шкода Форум (както всяка година). :deal


Потребителски аватар
genevaboy2
Мнения: 330
Регистриран на: Вто 17 апр 2012 22:00
Автомобил: Volkswagen CC
Двигател: CUVC 2016
Местоположение: Конфедерация Хелвеция
Контакти:

Re: Volkswagen Club Fest 2018

Мнениеот genevaboy2 » Вто 20 мар 2018 13:53


Победителя ще ходи ли на Виортерзи ?


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12751
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: Volkswagen Club Fest 2018

Мнениеот Zdravko Zankov » Вто 20 мар 2018 14:14


Blackpearl___ написа:
IMG_4186.jpg
Подробни табелки имаха Шкодите на Шкода Форум (както всяка година). :deal

Виж си коригирай данните за мощност в аватара.
:mhihi


Потребителски аватар
Vencitu
Мнения: 558
Регистриран на: Вто 08 апр 2008 9:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Volkswagen Club Fest 2018

Мнениеот Vencitu » Вто 20 мар 2018 16:42


Здравейте!
Първо искам да изкажа благодарност към организаторите на събитието,всичко беше на ниво както всеки път.
Участвах за втори път (не пореден) с Vw Golf Mk1 GX и усещането беше все едно е за първи :)
Искам да дам моето мнение,като човек които е идвал на всички фестове проведени досега,не само като участник,но и като зяпаджия :D
Първо което ми прави впечатление е,че все повече млади хора посещават събитието 15г-20г младежи които не са чували нито виждали по старите модели на VW (T1,beetle,the thing,T3 Westfalia и т.н.)
Тъй като масово по улиците се движат МК4 и МК5 може би затова и 3-та поредна година феста го печели МК4.Няма лошо в това.поздравявам собственика за победата дори и да не съм чак толкова очарован от колата(лично мое мнение),но някак си си мисля,че ретро експонатите остават недооценени.
За това моето предложение за следващите фестове е да се направят 2 групи автомобили(ретро до определена година може би 1992? и друга за другите автомобили след тази година),а дори и 3 за колите от Сеат, Шкода и т.н и да има по няколко победителя.
До колкото разбрах,победителя тази година няма да ходи на Вьортерзи,така че идеята с групите е осъществима тъй като няма да се налага да се поемат разходите за 3-ма победителя в различните групи.Извинявам се предварително,ако това е единичен случай и няма да се ходи на Вьортерзи тази година като цяло.
Не ангажирам никого с моето мнение,просто исках да споделя какво мисля.
Абсолютно съм сигурен,че организацията на едно такова събитие е кошмар,за това отново БЛАГОДАРЯ,че все пак го има VW FEST!


Blackpearl___
Мнения: 20
Регистриран на: Пет 30 яну 2009 21:51
Автомобил: Skoda Octavia MK3 vRS - 485hp
Двигател: EA888
Местоположение: Dobrich
Контакти:

Re: Volkswagen Club Fest 2018

Мнениеот Blackpearl___ » Вто 20 мар 2018 18:23


Vencitu написа:За това моето предложение за следващите фестове е да се направят 2 групи автомобили(ретро до определена година може би 1992? и друга за другите автомобили след тази година),а дори и 3 за колите от Сеат, Шкода и т.н и да има по няколко победителя.
До колкото разбрах,победителя тази година няма да ходи на Вьортерзи,така че идеята с групите е осъществима тъй като няма да се налага да се поемат разходите за 3-ма победителя в различните групи.


То сега има сърдити, тогава ще са х3. :11

Дайте да гледаме положителната част на нещата. Винаги ще има недоволни и хора с различни виждания и прочие. Да се става така, че някаква тенекия за 40лв , измества акцента на събитието.
Нали така, г-н Якмаджиев! :th_up

П.С: Занков, оправен е вече!


vasilii_zaicev3
Мнения: 22
Регистриран на: Пет 07 юни 2013 20:18
Автомобил:
Двигател:

Re: Volkswagen Club Fest 2018

Мнениеот vasilii_zaicev3 » Вто 20 мар 2018 19:22


Нали е vw fest какво значение има за 40 или за 400000 е важното е да се съберем и на направим нещо интересно. И не всеки има възможност да отиде с rs 6.


Потребителски аватар
Vencitu
Мнения: 558
Регистриран на: Вто 08 апр 2008 9:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Бургас

Re: Volkswagen Club Fest 2018

Мнениеот Vencitu » Вто 20 мар 2018 19:58


Blackpearl___ написа:
Vencitu написа:За това моето предложение за следващите фестове е да се направят 2 групи автомобили(ретро до определена година може би 1992? и друга за другите автомобили след тази година),а дори и 3 за колите от Сеат, Шкода и т.н и да има по няколко победителя.
До колкото разбрах,победителя тази година няма да ходи на Вьортерзи,така че идеята с групите е осъществима тъй като няма да се налага да се поемат разходите за 3-ма победителя в различните групи.


То сега има сърдити, тогава ще са х3. :11

Дайте да гледаме положителната част на нещата. Винаги ще има недоволни и хора с различни виждания и прочие. Да се става така, че някаква тенекия за 40лв , измества акцента на събитието.
Нали така, г-н Якмаджиев! :th_up

П.С: Занков, оправен е вече!



Феста не е място за сърдене.всеки отишъл на феста е победител по един или друг начин.
Аз не се сърдя,че имам само 33 гласа,даже се радвам,че въобще имам.
Става въпрос за обективно оценяване.мк4 има къде къде повече екстри и шукарийки от една мк1 например за това и писах за младежите които гласуват гледат тези неща.един кулер р32 фарове и ченетата им са долу :D пак казвам това е мое наблюдение и впечатление.


vasilii_zaicev3
Мнения: 22
Регистриран на: Пет 07 юни 2013 20:18
Автомобил:
Двигател:

Re: Volkswagen Club Fest 2018

Мнениеот vasilii_zaicev3 » Вто 20 мар 2018 20:17


Точно така там всички са победители


Blackpearl___
Мнения: 20
Регистриран на: Пет 30 яну 2009 21:51
Автомобил: Skoda Octavia MK3 vRS - 485hp
Двигател: EA888
Местоположение: Dobrich
Контакти:

Re: Volkswagen Club Fest 2018

Мнениеот Blackpearl___ » Вто 20 мар 2018 20:44


vasilii_zaicev3 написа:Нали е vw fest какво значение има за 40 или за 400000 е важното е да се съберем и на направим нещо интересно. И не всеки има възможност да отиде с rs 6.


:scare3
Ставаше въпрос за купата,а не за цена на автомобил.


vasilii_zaicev3
Мнения: 22
Регистриран на: Пет 07 юни 2013 20:18
Автомобил:
Двигател:

Re: Volkswagen Club Fest 2018

Мнениеот vasilii_zaicev3 » Вто 20 мар 2018 21:08


Извинявай колега не съм разбрал правилно



Върни се в “Основен Volkswagen Форум”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта