Volkswagen изкупува хиляди автомобили

Главният форум, касаещ всичко свързано с автомобилите Volkswagen
batmit
Мнения: 840
Регистриран на: Вто 14 авг 2012 22:48
Автомобил: Golf IV
Двигател: AKL 2000
Местоположение: Plovdiv

Re: Volkswagen изкупува хиляди автомобили

Мнениеот batmit » Нед 23 дек 2018 13:51


Така се заблуждават хората, колата си върви нищо и няма, но я да я оставя и да взема друга, че правят отстъпка. То и т6 като стане на 6г може да се окаже, че е дефектна. Търговски трикове. Иначе няма да има продажби.




Потребителски аватар
plamen.atanasov1
Мнения: 2
Регистриран на: Пет 21 дек 2018 9:18
Автомобил:
Двигател:

Re: Volkswagen изкупува хиляди автомобили

Мнениеот plamen.atanasov1 » Нед 23 дек 2018 16:22


Няма нищо учудващо в избора . Не е единствена кола в семейството . Просто реших , че за пътуванията със семейството и като влекач на караваната ни мултивана е добър избор . Скоро така или иначе ще заменяме другото ни МПС . Там ще заложа пак на висок клас лимузина S класа или А 8 - две до четири годишна максимум на малко километри .
Зарибявка в случая няма , поредния скандал с VW който започна скоро . Става въпрос за определен брой коли - предполага се под 20 х.бройки са засегнати . Вече има започнати дела , част от използваните части са нелицензирани , прототипни или с неясен произход - все тая . Немската пътна агенция е дала становище , от 12.12.2018 г. тези коли ще имат възбрани да се регистрират и движат . Кога ще се случи , не се знае . Vw бърза да изкупи колкото се може повече от тях обратно , за да намалят финансовите загуби при лош изход на делото . Което най вероятно ще се случи . Имаше вариант да изчакам , можеше да спечеля повече - но няма нищо сигурно . Каква зарибявка , плащаха ми в брой пазарна в средните граници цена . При бартер вземаш по скъпо , доплащаш и си правиш математика дали ти изнася . Наясно съм , че не мога да взема една трета отгоре при продажба , отделно че колата е трудно продаваема. При постигнатата договорка съм с толкова според мен на плюс . Предпочитам реална сделка , пред това да чакам бъдещето за евентуално повече .



Върни се в “Основен Volkswagen Форум”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта