Търси се Т1 или Т2 за работа :)

Техническа и сервизна информация за бусовете с въздушно охлаждане
Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Търси се Т1 или Т2 за работа :)

Мнениеот PACH » Пет 27 апр 2018 19:02


Здравейте фенове, нашите приятели от Порше Бг имат нужда от малко съдействие. Копирам текста и ако има някой заинтересован, нека да ми се обади 0-888-417-383 или пише в темата.

...Аз се обръщам към вас с питане дали бихте могли да ми съдействате по следния въпрос:
Наши партньори имат желание да наемат за период от 2 до 3 месеца (от юни до август или алтернативно - от юли до септември) един регистриран VW бус (Т1 или Т2). Разбира се, ще си заплатят наем за ползването на автомобила, както и всички възможни разноски докато са на път с него. Идеята им е, да обикалят събития по нашето Черноморие и да ползват автомобила за фото-будка, в която всеки желаещ ще може да се снима за спомен или по опредеделен повод (сватба, рожден ден...). Фотографското оборудване си е изцяло ангажимент на партньорите ни, както и във вътрешността на автомобила по никакъв начин няма да се предприемат преустройста. Единствено, когато е стациониран, те ще си монтират надпис "Фото Будка" или нещо подобно на автомобила, за да промотират услугата си. Та с две думи - имате ли (или познавате ли някой), който би си предоставил Т1/Т2 да бъде увековечен в този проект и своевременно да изкара малко пари от това?

Ще се радвам наистина много, ако успеем да намерим един олдтаймер в движение! Разбира се, вие/собственикът ще може да разполага и с много снимков материал, за споделяне в социални мрежи, форуми и т.н....

Ще се радвам на обратна връзка от вас по темата и оставам на линия за всякъкви въпроси.



фото будка.jpg




mo_tive
Мнения: 2
Регистриран на: Чет 24 окт 2019 21:02
Автомобил:
Двигател:

Re: Търси се Т1 или Т2 за работа :)

Мнениеот mo_tive » Чет 24 окт 2019 21:11


А кой ще го шофира>?



Върни се в “T1 и T2”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта