Глоба с фиш - въпроси и личен опит

Нормативна уредба - Закон за движение по пътищата, правилник за прилагането му, нарушения, актове и наказателни постановления. Глоби и административни мерки и обжалване.
Потребителски аватар
Pepi-s-passata
Мнения: 145
Регистриран на: Съб 09 май 2009 11:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia golema :D

Re: Въпрос за глоба с фиш

Мнениеот Pepi-s-passata » Нед 16 авг 2009 16:43


:lock: :delete Friday spam




Потребителски аватар
amikus
Мнения: 828
Регистриран на: Вто 10 юли 2007 10:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Плевен
Контакти:

Re: Въпрос за глоба с фиш

Мнениеот amikus » Нед 16 авг 2009 17:39


kokskok написа:
arrougance написа:Така. От скайпа ти съдя, че си 90-ти набор т.е 19 годишен. Имаш книжка от 1 година. Как си я взел тая книжка, колко пари си давал за изпита си знаеш само ти и даяджията. Ама нека ти направя простата сметка, до момента имаш 14 акта, няколко пъти са те пускали, щото явно са те видели в къв филм си герой, и половината актове били щото ти била голяма устата. Първо явно такъв голям отворко с такава голяма устичка трябва да налапа малко дървото, за да му дойде акъла, не мислиш ли ? Второ, как с нормалното ти каране се правят "реалните" според теб 7 акта за една година? Явно няма нищо нормално в теб и в твойто "шофиране". Обесни ми аз как, като имам книжка от 2.5 години и са ме спирали сичко на сичко 5 6 пъти имам само един фиш за неспазване на знак? Сигурно съм имал късмет нали ? Такива като теб, където се правят на големи всезнайковци и дето се мислят за царе на пътя за жалост са много. Ама и вас ще ви оправят. Всичко е до време. Мама и тати като ти спрат парите за закуски, щото трябва да платят актовете ще ти поналеят малко в главата.

П.С. Избягвай моля ти се думата колеги, не ни отива на повечето от форума да ни сравняваш с теб.

бате ако караш извънградско може и 10 години да немаш акт оти нема койу да те спре я ела карай в софия да видим колко акта че направиш за 1 година щото незнаеш тука кав е случая както си караш и куките са в острещанта страна в другото платно и те видат че си с лъсква кола карат палат спират те що говориш по телефона а ти не си говорил кво ще направш нищо ще ядеш пацата щото у пловдив нензам кви знаци имате но тука са най малоумните на най тапите места 1 път ще минеш по паветата от орлов мост посока цум и точно на тоя светофар дето почват паветата докато видиш че караш в другото платно щото маркировакта не се вижда камерите вече са те снимали и нямаш правото на глас тва че не нямаш актове не те прави по шофиор от нас щото съм сигурен че ако ти сложим 1 камера в колата надли навсякъде в пловдив караш с 50 ...


3 години съм возил пратки,пици,врати и други глупости из София и околоностите и нямам актове и фишове имам книжка от 7 години.Устата не ми е по-малка от твоята връзки немам що съм от село пари за рушвети също що съм беден студент.Та не ми се правете на жертви ами карайте като хората!


Потребителски аватар
Pepi-s-passata
Мнения: 145
Регистриран на: Съб 09 май 2009 11:56
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia golema :D

Re: Въпрос за глоба с фиш

Мнениеот Pepi-s-passata » Нед 16 авг 2009 18:36


И аз не съм милионер подържам си агенцията, карам си пассата и тва е. Тва, че си общителен незначи, че си устат. Има мн хора дето говорят бая, пък нищо не казват ;)


br1lata88
Мнения: 235
Регистриран на: Вто 31 мар 2009 18:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: blagoevgrad

Re: Въпрос за глоба с фиш

Мнениеот br1lata88 » Пет 18 дек 2009 18:47


имам същия проблем само дето на моя фиш никаде не пише че става накаэателно след 7 дни а ченгето ми каэа да плаштам инче ше эемат точки
точките са на свършване а парите и те


Потребителски аватар
Rad3v
Мнения: 520
Регистриран на: Нед 19 окт 2008 16:41
Автомобил: Vw Golf 4 TDI
Двигател: ARL 2000g
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Въпрос за глоба с фиш

Мнениеот Rad3v » Съб 19 дек 2009 13:13


7 дни АМА 7 РАБОТНИ ДНИ ! да знаете колеги, не да се заблуждавате събута и неделя не ги смятаите :)


Потребителски аватар
djfunnyman
Мнения: 139
Регистриран на: Вто 16 мар 2010 23:30
Автомобил: passat 1.8i 79kw
Двигател: PF 1988
Местоположение: Варна

Re: Въпрос за глоба с фиш

Мнениеот djfunnyman » Съб 19 юни 2010 16:25


и на мене ми драснаха един фиш за 30 кинта само неразбрах как да ги платя сега ако почнат да ме разкарват насам ната утиди там после там и накрая като ми писне и ще им тегля една


Потребителски аватар
Bobi_S13
Der Polizist
Мнения: 6844
Регистриран на: Пет 20 юни 2008 13:44
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София(Обеля)

Re: Въпрос за глоба с фиш

Мнениеот Bobi_S13 » Съб 19 юни 2010 16:27


на фиш-а пише, прочети го


Потребителски аватар
djfunnyman
Мнения: 139
Регистриран на: Вто 16 мар 2010 23:30
Автомобил: passat 1.8i 79kw
Двигател: PF 1988
Местоположение: Варна

Re: Въпрос за глоба с фиш

Мнениеот djfunnyman » Съб 19 юни 2010 16:41


сега ще има раскарване попални това иди там плати ела тук как ги мразя тези разкарвания ужас


Потребителски аватар
Bobi_S13
Der Polizist
Мнения: 6844
Регистриран на: Пет 20 юни 2008 13:44
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София(Обеля)

Re: Въпрос за глоба с фиш

Мнениеот Bobi_S13 » Съб 19 юни 2010 17:23


отиваш в която и да е банка, даваш им фиш-а и те оправят нещата! А като толкова те мързи да се занимаваш, седи чакай постановление, или по добре спазвай правилата за движение(така ептен нема да се разкарваш)


Потребителски аватар
djfunnyman
Мнения: 139
Регистриран на: Вто 16 мар 2010 23:30
Автомобил: passat 1.8i 79kw
Двигател: PF 1988
Местоположение: Варна

Re: Въпрос за глоба с фиш

Мнениеот djfunnyman » Съб 19 юни 2010 19:42


щтом ще ми оправят всичко без да ме разкарват е добре а кои кара градско по малко от 60


Потребителски аватар
Bobi_S13
Der Polizist
Мнения: 6844
Регистриран на: Пет 20 юни 2008 13:44
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София(Обеля)

Re: Въпрос за глоба с фиш

Мнениеот Bobi_S13 » Нед 20 юни 2010 12:13


djfunnyman написа:щтом ще ми оправят всичко без да ме разкарват е добре а кои кара градско по малко от 60


аз!


Потребителски аватар
AmW
Мнения: 3550
Регистриран на: Пон 23 апр 2007 14:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Въпрос за глоба с фиш

Мнениеот AmW » Нед 20 юни 2010 12:15


djfunnyman написа:щтом ще ми оправят всичко без да ме разкарват е добре а кои кара градско по малко от 60


ЩТОМ ?
Стига бе колеги... ще си посегна :( как ЩТОМ :banghead: :020:


Потребителски аватар
djfunnyman
Мнения: 139
Регистриран на: Вто 16 мар 2010 23:30
Автомобил: passat 1.8i 79kw
Двигател: PF 1988
Местоположение: Варна

Re: Въпрос за глоба с фиш

Мнениеот djfunnyman » Нед 20 юни 2010 16:03


утре ще видя какво става с тази банка да платя глобата да не стане по дебела а колегата дето кара с 50 да внимава да не кара по бавно че може да го глобят за ниска скорост :063:


Потребителски аватар
Rad3v
Мнения: 520
Регистриран на: Нед 19 окт 2008 16:41
Автомобил: Vw Golf 4 TDI
Двигател: ARL 2000g
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Въпрос за глоба с фиш

Мнениеот Rad3v » Нед 20 юни 2010 18:58


Колега, отиваш в банката на жената на Бат Бойко и си плащаш като поп в противен случай след 7-мия РАБОТЕН ДЕН ( Събота и неделя са не работни ) става на Акт и тогава ти вземат хем пари хем точки
ПП: Всеки които има фиш да си пази бележката, която му я дават от банката, че е платил, че има много случаи в които излиза, че фиша не е платен ;]


Потребителски аватар
vasstop
Гадфадъ'
Гадфадъ'
Мнения: 17177
Регистриран на: Сря 11 авг 2004 6:15
Автомобил: Golf 2 syncro
Двигател: 1P 1990
Местоположение: София
Контакти:

Re: Въпрос за глоба с фиш

Мнениеот vasstop » Нед 20 юни 2010 20:01


Само да ви припомня, че по закон акт могат да ви напишат само и единствено във ваше присъствие.
НП на база на акт, който не е написан във ваше присъствие пада в съда ;)



Върни се в “ЗДвП, нарушения, глоби, обжалване”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта