каране в аварийната лента - 1000 лв глоба и 3 мес без книжка

Нормативна уредба - Закон за движение по пътищата, правилник за прилагането му, нарушения, актове и наказателни постановления. Глоби и административни мерки и обжалване.
Потребителски аватар
$100
Мнения: 942
Регистриран на: Нед 18 мар 2012 20:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: BG

Re: каране в аварийната лента - 1000 лв глоба и 3 мес без книжка

Мнениеот $100 » Чет 07 сеп 2017 18:49


Печелиш награда за неграмотно писане. Бързаш ли за някъде или се стараеш и въпреки това така става?




Потребителски аватар
icoico
Мнения: 3795
Регистриран на: Пет 04 май 2007 18:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Stuttgart
Контакти:

Re: каране в аварийната лента - 1000 лв глоба и 3 мес без книжка

Мнениеот icoico » Чет 07 сеп 2017 19:03


mitice написа:Чакай са малко тука става въпрос за самия и син ,кво намесвате нея...


Той не обикаля телевизиите да рИве, затова.

mitice написа:...и са видяли по документи,че той е син на "Кали' и са решили ,че щом е на нея начи имат бол пари ..


Айде бе. В документите му верно ли пише "син на Кали"? :mhihi :mhihi Не допускаш ли, че той по- скоро се е изрепчил "Вие знаете ли коя е майка ми бе?"

Последна промяна от icoico на Чет 07 сеп 2017 19:09, променено общо 1 път.


mitice
Мнения: 379
Регистриран на: Вто 04 окт 2016 19:59
Автомобил: Golf 3 Europe
Двигател: ABU

Re: каране в аварийната лента - 1000 лв глоба и 3 мес без книжка

Мнениеот mitice » Чет 07 сеп 2017 19:07


$100 написа:Печелиш награда за неграмотно писане. Бързаш ли за някъде или се стараеш и въпреки това така става?

Бързам да :).т.е бързах до преди малко сега вече не :)

Епа откъде да знам какво пише явно са имали на идея кой е ...


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11895
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: каране в аварийната лента - 1000 лв глоба и 3 мес без книжка

Мнениеот К.Одаджийски » Чет 07 сеп 2017 20:53


mitice написа:Чакай са малко тука става въпрос за самия и син ,кво намесвате нея относно другите кво са карали и кво са правили,нали уш шума беше,че са го задържали щото е бил навън след еди колко си часа дрън,дрън и т.н. ами ако беше вашето дете пак ли сте на същото мнение.И откъде пък точно нейния син са решили който е ПОЧТИ пълнолетен при положение,че след 22 часа е бол с деца навънка ?
Що мене не дойдоха 1 път да ми кажат нещо и да ме приберат като бях на 17 и са ме засичали на излизане от бара да се прибирам в 2-3 часа през ноща ?

Що ли ?Мойта версия е ,че просто са ги спрели щот нали са минали на червено( най-малкия им проблем ,добре,че е било през нощта та не ги е помел някой ) и са видяли по документи,че той е син на "Кали' и са решили ,че щом е на нея начи имат бол пари и тряя точно него да приберат и са го прибрали и резултата в момента е налице.. и изобщо що се занимават с тва що не земат да пуснат любителското видео на един човецец дето обиколи целия интернет дето направи тия от център градска мобилност и полицайте на луди щот не спазват правилата и свалят пътници от автобуси и т.н. БЕЗ ДА ИМАТ право дори и да не са си купили билет.?!?!?!? - ама нали не им изнася на някой от тия горе в правителството и веднага потулиха нещата. + че и пишат глоби и фишове на място А НЯМАТ ПРАВО И това ..

На дъщеря ми и писаха акт преди 1 месец точно заради същото нещо. И въпреки, че можех да се обадя /все още ме познават колегите, нищо че не работя там повече от година/, но не се обадих и не тръгнах по телевизиите да се оплаквам, сега си чакам наказателното постановление и ще си платя 300 левовата глоба. Нея пък ще си я удържа от джобните за няколко месеца или по друг начин, за да знае дъщеря ми да се прибира на време.
Пък Кали я даваха тая сутрин по телевизията, плещеше същите глупости, ама Хекимян накрая се опита да я отърве, като прехвърли темата към битото дете в детската градина, иначе сигурно щеше да ги наговори глупости, не на квадрат, а на кубик


Потребителски аватар
icoico
Мнения: 3795
Регистриран на: Пет 04 май 2007 18:50
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София/Stuttgart
Контакти:

Re: каране в аварийната лента - 1000 лв глоба и 3 мес без книжка

Мнениеот icoico » Чет 07 сеп 2017 21:13


К.Одаджийски написа:... плещеше същите глупости, ама Хекимян накрая се опита да я отърве...


Е, тука те не е имало Хекимян:

http://www.dnes.bg/zvezdi/2017/09/05/ar ... dka.352431

...Май трябва да ходя до кабинета на Бойко и да се разправям!...


:mhihi :mhihi

Одеве на "Тракия" пред мен един БМВ тарикат изпревари камион през аварийната с около 130-140, стъпи с десните гуми на банкета и вдигна облак прах и дребни камъчета за радост на каращите подир него. Тия дни ще си купя видеорегистратор, м@@мудеева, и ще отворя специална тема тук. :banghead :censored2 :newsm66


mitice
Мнения: 379
Регистриран на: Вто 04 окт 2016 19:59
Автомобил: Golf 3 Europe
Двигател: ABU

Re: каране в аварийната лента - 1000 лв глоба и 3 мес без книжка

Мнениеот mitice » Пет 08 сеп 2017 9:09


К.Одаджийски написа:
mitice написа:Чакай са малко тука става въпрос за самия и син ,кво намесвате нея относно другите кво са карали и кво са правили,нали уш шума беше,че са го задържали щото е бил навън след еди колко си часа дрън,дрън и т.н. ами ако беше вашето дете пак ли сте на същото мнение.И откъде пък точно нейния син са решили който е ПОЧТИ пълнолетен при положение,че след 22 часа е бол с деца навънка ?
Що мене не дойдоха 1 път да ми кажат нещо и да ме приберат като бях на 17 и са ме засичали на излизане от бара да се прибирам в 2-3 часа през ноща ?

Що ли ?Мойта версия е ,че просто са ги спрели щот нали са минали на червено( най-малкия им проблем ,добре,че е било през нощта та не ги е помел някой ) и са видяли по документи,че той е син на "Кали' и са решили ,че щом е на нея начи имат бол пари и тряя точно него да приберат и са го прибрали и резултата в момента е налице.. и изобщо що се занимават с тва що не земат да пуснат любителското видео на един човецец дето обиколи целия интернет дето направи тия от център градска мобилност и полицайте на луди щот не спазват правилата и свалят пътници от автобуси и т.н. БЕЗ ДА ИМАТ право дори и да не са си купили билет.?!?!?!? - ама нали не им изнася на някой от тия горе в правителството и веднага потулиха нещата. + че и пишат глоби и фишове на място А НЯМАТ ПРАВО И това ..

На дъщеря ми и писаха акт преди 1 месец точно заради същото нещо. И въпреки, че можех да се обадя /все още ме познават колегите, нищо че не работя там повече от година/, но не се обадих и не тръгнах по телевизиите да се оплаквам, сега си чакам наказателното постановление и ще си платя 300 левовата глоба. Нея пък ще си я удържа от джобните за няколко месеца или по друг начин, за да знае дъщеря ми да се прибира на време.
Пък Кали я даваха тая сутрин по телевизията, плещеше същите глупости, ама Хекимян накрая се опита да я отърве, като прехвърли темата към битото дете в детската градина, иначе сигурно щеше да ги наговори глупости, не на квадрат, а на кубик

Значи си бил служител на реда ако правилно съм разбрал :) .Впрочем никога като съм бил в 1-2 часа навън не съм и мислил даже за глоби и т.н. и не е и имало кой да ме глобява,но явно има още полицай който си следят за това и го вършат (поне в по големите градове)



Върни се в “ЗДвП, нарушения, глоби, обжалване”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта