Проблем при ПТП

Нормативна уредба - Закон за движение по пътищата, правилник за прилагането му, нарушения, актове и наказателни постановления. Глоби и административни мерки и обжалване.
stelina
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 27 дек 2017 18:38
Автомобил:
Двигател:

Проблем при ПТП

Мнениеот stelina » Сря 27 дек 2017 20:15


На 2.12 претърпях ПТП.Шофирах аз а с мен беше и съпруга ми.Като дойде патрулката този който ме удари им каза че не съм аз шофирала.Щом така той твърди не мога споря.Удари ни защото си гледал телефона и не ни видял каза той.Взеха талона на колата,свидетелството за управление на МС и синия талон,при отказ за алкохол,защото др. водач така твърди.Написаха му акт сигурно,казвам сигурно защото от това ПТП нямаме никакъв документ.Колата е регистрирана на сина ми.Спряна е от движение ,няма стикер а и номерата са си на нея.Въпроса ми е всичко това законосъобразно ли е което направиха 3 поличай.В колко дневен срок трябва да се уведоми собственика че колата е спряна.Той някъде в интернет проверява тези неща.




Потребителски аватар
Бай Иван
Мнения: 538
Регистриран на: Пет 22 авг 2008 7:42
Автомобил: Skoda Fabia I Seat Alhambra
Двигател: ASY AWC
Местоположение: София

Re: Проблем при ПТП

Мнениеот Бай Иван » Чет 28 дек 2017 11:21


Колежке, съжалявам за претърпяното ПТП, обаче се постарай повече с правописа и използвай препинателни знаци, като кавички, тирета и пояснения кой, какво казал, щото след първата точка губиш читателя.


Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6044
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Проблем при ПТП

Мнениеот DoH_KuXoT » Чет 28 дек 2017 11:25





Върни се в “ЗДвП, нарушения, глоби, обжалване”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта