Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Клубен раздел за Фолксваген бус клуб България
Правила на форума
Изображение
Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот PACH » Пет 22 мар 2013 20:28


batchi написа:То като ще е ремарке за 1500лв по добре да е с двигател :beer
Изображение


Обмислях и този вариант, но това означава че някой трябва да е нагажиран да го шофира, разходите са доста повече а реално ще се ползва няколко пъти през годината.




Потребителски аватар
batchi
Мнения: 290
Регистриран на: Вто 02 окт 2007 23:09
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Асеновград

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот batchi » Пет 22 мар 2013 20:45


Данък 15-20лв.застраховка една,две вноски само за лятото,части бол. :beer


Потребителски аватар
calidad
Мнения: 497
Регистриран на: Вто 16 авг 2011 21:02
Автомобил: Golf 4
Двигател: 2.0 AZH 4motion
Местоположение: София-Шумен
Контакти:

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот calidad » Пет 22 мар 2013 20:51


Това ремарке е малко.(което е от продавалник) нищо няма да съберете в него !


BURKAN
Вечен БАН
Мнения: 723
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 11:42
Автомобил: VW T3 1.6 D AUDI A6 2.5TDI
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот BURKAN » Пет 22 мар 2013 21:00


Наистина каква е целта? То е ясно за общото благо. Но на кой му дреме за тази придобивка, която ще бъде стационирана в Бургас (примерно)! Може ли да я ползват всички колеги? Или заради това, че ще се видим един път на 2 години (не всички можем да участваме на всички сбирки) трябва да купим ремаркето!? Който изкарва пари от сбирките да си купува ремаркета и прицепи!!!

Аз пари от срещи и сбирки не изкарвам и ще ходя на собствена воля! Не може да ме убеди някой, че го прави това от голяма любов към колегите и че не е свързано с донякъде комерсиална гледна точка!

Отказвам се от първоначалното си желание да дам едни тъпи 20 лева.


Потребителски аватар
valsanik
Мнения: 1214
Регистриран на: Пон 10 авг 2009 8:48
Автомобил: T3 MULTIVAN+CARAVELLE 16 C-87+91
Двигател: 1.6 TD JX +2.1 MV-Petrol+LPG
Местоположение: София

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот valsanik » Пет 22 мар 2013 21:19


BURKAN написа:Наистина каква е целта? То е ясно за общото благо. Но на кой му дреме за тази придобивка, която ще бъде стационирана в Бургас (примерно)! Може ли да я ползват всички колеги? Или заради това, че ще се видим един път на 2 години (не всички можем да участваме на всички сбирки) трябва да купим ремаркето!? Който изкарва пари от сбирките да си купува ремаркета и прицепи!!!

Аз пари от срещи и сбирки не изкарвам и ще ходя на собствена воля! Не може да ме убеди някой, че го прави това от голяма любов към колегите и че не е свързано с донякъде комерсиална гледна точка!

Отказвам се от първоначалното си желание да дам едни тъпи 20 лева.

Жив и здрав да си.........


BURKAN
Вечен БАН
Мнения: 723
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 11:42
Автомобил: VW T3 1.6 D AUDI A6 2.5TDI
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот BURKAN » Пет 22 мар 2013 21:28


valsanik написа:Жив и здрав да си.........

Валка и ти да си жив и здрав в прекия смисъл! Ама ще се окажат много живи и здрави като мен!
Нещо сте се объркали!


Потребителски аватар
valsanik
Мнения: 1214
Регистриран на: Пон 10 авг 2009 8:48
Автомобил: T3 MULTIVAN+CARAVELLE 16 C-87+91
Двигател: 1.6 TD JX +2.1 MV-Petrol+LPG
Местоположение: София

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот valsanik » Пет 22 мар 2013 21:36


Боби.....Мерси за пожеланията.....да ти се връща. Никой не караме на сила.....Както казах, по-добре буса да ми е пълен с пътници от колко с маси столове и т.н.Да не говорим за по-големите неща(генератори, хладилници и т.н.) Аз като семеен човек, а също и Ванката и Ивчо, па и други, сме свикнали на известни удобства и не можем да караме семействата ни да се мъчат......Както и да е.....пак казвам, никой не караме на сила.....и не сме за 20,30 или 50лв.


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот PACH » Пет 22 мар 2013 21:41


Ице, хайде да съберем капитала, та да видим и какво ще купуваме. Не е лоша идея някое товарно Т3 с надстройка.

calidad - ремаркето фургон в продавалника е достатъчно да събере оборудването.

Борка, не може да ни разбереш защото гледаш на нещата през твоята камбанария. Дойде на събора в Китен, паркира бусчето под дървото и ти беше готино да седнеш на готово на масите под шатрите. Една седмица ми отне да направя тези маси, уйкенда дойде и Иво да помогне за да смогнем на време. Копче не съм казал на никой за нищо, направихме го за клуба. Ако на теб ти е все едно, то ние идваме със семейства, малки деца и искаме да имаме необходимите удобства за да ни е комфортен престоя по съборите. Това ремарке няма да си го взема за мен и да си карам картофите на село. Щом си мераклия да го дърпаш, намери един гараж където да го държиш и ти ще отговаряш за него, даже ще го регистрираме на твое име. Относно употребата му, защо си мислиш че ще се ползва веднъж на две години ? Форума има няколко големи мероприятия, които се посещават от колегите с бусове, отделно мисля да направим традиция за поне 2 национални бус сбирки годишно, да припомня и за "Балкан бус джем", който се провежда всяка година и в един момент се оказва че не е толкова излишно, колкото на теб ти се струва. Хайде да приключим с цапането на темата и да пишат само хора които подкрепят идеята и са готови да прежалят сумата която биха похаричли за посещение на кино с половинката.

ПС
Винаги всичко съм правил от любов към бусовете и страхотните приятели които намерих покрай тях. За всичко което съм организирал съм бъркал в собствения си джоб и на никой не съм се оплакал за това. Клуба помогнаха с каквото можаха, за Китен събрахме пари с които да покрием разходите по къмпинга и тържествената вечеря. Не ми е приятно да се изтъквам и да задълбаваме в темата, решил съм, направил съм го, след две години няма да се поколебая да го направя отново, всички са добре дошли.


BURKAN
Вечен БАН
Мнения: 723
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 11:42
Автомобил: VW T3 1.6 D AUDI A6 2.5TDI
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот BURKAN » Пет 22 мар 2013 22:03


PACH написа:
Борка, не може да ни разбереш защото гледаш на нещата през твоята камбанария. Дойде на събора в Китен, паркира бусчето под дървото и ти беше готино да седнеш на готово на масите под шатрите.


А готино ли ми беше да ме разкарате от мястото под дървото , което си бях заел първи, и на другия ден си тръгнах рано-рано. Надявам се, че куверта ми е изплатил задълженията и седенето, но не под шатрите! Още ли имам да давам? Влезнахме в спор, но нали не си прецакан от труда, който си положил? Аз си изказвам мнението...ще допълня, че имаше идея да се видим на VW срещата сега в София...но ти ми даде да се разбере, че имате семейни срещи и от сорта и няма да има никакви кръчми и ще бъдете скромен кръг от приятели. Събирайте си парички, скромния кръг от приятели. Всичко да става от ухо-на ухо, не че ми е зор. Ама аз няма да бъда от тези които, ще изпратят 20лв, защото не знам къде ще отидат! И скрокмния кръг от приятели не трябва да си мисли, че широкия кръг от приятели е по-прост и по-глупав!


Потребителски аватар
PACH
Bus Master
Мнения: 3086
Регистриран на: Пон 25 окт 2004 16:54
Автомобил: VW Bus T3 Syncro
Двигател: 1.9 M-Tdi
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот PACH » Пет 22 мар 2013 22:29


BURKAN написа:
PACH написа:
Борка, не може да ни разбереш защото гледаш на нещата през твоята камбанария. Дойде на събора в Китен, паркира бусчето под дървото и ти беше готино да седнеш на готово на масите под шатрите.


А готино ли ми беше да ме разкарате от мястото под дървото , което си бях заел първи, и на другия ден си тръгнах рано-рано. Надявам се, че куверта ми е изплатил задълженията и седенето, но не под шатрите! Още ли имам да давам? Влезнахме в спор, но нали не си прецакан от труда, който си положил? Аз си изказвам мнението...ще допълня, че имаше идея да се видим на VW срещата сега в София...но ти ми даде да се разбере, че имате семейни срещи и от сорта и няма да има никакви кръчми и ще бъдете скромен кръг от приятели. Събирайте си парички, скромния кръг от приятели. Всичко да става от ухо-на ухо, не че ми е зор. Ама аз няма да бъда от тези които, ще изпратят 20лв, защото не знам къде ще отидат! И скрокмния кръг от приятели не трябва да си мисли, че широкия кръг от приятели е по-прост и по-глупав!


Много добре знаеш че те преместихме заради огъня на нестинарите, който въпреки че беше на няколко метра, пак можеше да пострада буса ти. Когато приключи тяхното участие мястото ти беше свободно да паркираш отново. Това че си тръгна рано-рано си е изцяло твое решение, само не знам до кога ще се държиш като ощипана примадона, която все е недоволно от нещо. За срещата в София всеки беше добре дошъл, казах ти къде е сбирката ти изхъмка и ни пожела приятен ден. В така наречената "семейна" среща имаше даже колега от Шкода клуба с който се запознахме на феста, надявам се това да ти "светне" че няма никакви заговори и тайни сбирки. Като не искаш да участваш в събирането на средства, поне не цапай темата.


Потребителски аватар
pepi74
Мнения: 178
Регистриран на: Пон 16 ное 2009 14:17
Автомобил: Мултиван Т-4
Двигател: ACV - 2000 година
Местоположение: софия

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот pepi74 » Пет 22 мар 2013 22:33


Лелелелеле ...нямам думи тук мислех ,че сме мъже ,а не некви ревльовци ......... :facepalm
Ремъркето е за тогава когато ще потрябва ,а това ,че някой ще го стопанисва и поддържа смята ли се ????????


Потребителски аватар
valsanik
Мнения: 1214
Регистриран на: Пон 10 авг 2009 8:48
Автомобил: T3 MULTIVAN+CARAVELLE 16 C-87+91
Двигател: 1.6 TD JX +2.1 MV-Petrol+LPG
Местоположение: София

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот valsanik » Пет 22 мар 2013 22:37


BURKAN написа:
PACH написа:
Борка, не може да ни разбереш защото гледаш на нещата през твоята камбанария. Дойде на събора в Китен, паркира бусчето под дървото и ти беше готино да седнеш на готово на масите под шатрите.


...ще допълня, че имаше идея да се видим на VW срещата сега в София...но ти ми даде да се разбере, че имате семейни срещи и от сорта и няма да има никакви кръчми и ще бъдете скромен кръг от приятели. Събирайте си парички, скромния кръг от приятели. Всичко да става от ухо-на ухо, не че ми е зор. Ама аз няма да бъда от тези които, ще изпратят 20лв, защото не знам къде ще отидат! И скрокмния кръг от приятели не трябва да си мисли, че широкия кръг от приятели е по-прост и по-глупав!

Виж сега......по повод изказването ти за събирането ........да бяхме в нас....и бяхме всички....и вие бяхте предвидени.....и на вас казах....тава ,че ти не си разбрал,а може би не си искал да разбереш....че ви чакам ВСИЧКИ в НАС. Пепи от Бенковски знаеше и каза че отива на друго мероприятие.....Вавката ТИ Е КАЗАЛ че сме в нас, защото в този момент ме е нямало.КАЗАХ и НА ДОСТА ДРУГИ бусаджии, и те дойдоха.Никой не е казвал "ОТ УХО НА УХО" И Боби.....излагаш се приятелю. Добре, не участвай.....твоя воля.Казах ти го и аз и Ванката, ние приятелю ходим със семействата.И искаме всичко да е тип топ.Хайде моля те да спреш да се излагаш за някакви си 20лв.Никой не ти ги ще.Пак ти казвам, Жив и здрав да си престани да мучиш вече.


BURKAN
Вечен БАН
Мнения: 723
Регистриран на: Вто 09 юни 2009 11:42
Автомобил: VW T3 1.6 D AUDI A6 2.5TDI
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот BURKAN » Пет 22 мар 2013 22:50


Валка думите на Ванката гласяха....ние ще се съберем при Валката по семейно...което звучеше красноречиво! Кво да кажа повече! Аз че съм недодялън камък е ясно! На никой не искам да се натрапвам! Аз в живота си съм доста скромен човек! Това което пиша го пиша от сърцето си. Но Ванката ми даде да разбера недвусмислено, че нямам място при Вас! Живи и здрави...


Потребителски аватар
staraplanina
Мнения: 114
Регистриран на: Пон 02 фев 2009 14:13
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот staraplanina » Пет 22 мар 2013 22:54


едно открито + един брезент няма ли да е по добре от това американското за сума ти и пари...?


Потребителски аватар
valsanik
Мнения: 1214
Регистриран на: Пон 10 авг 2009 8:48
Автомобил: T3 MULTIVAN+CARAVELLE 16 C-87+91
Двигател: 1.6 TD JX +2.1 MV-Petrol+LPG
Местоположение: София

Re: Набиране на средства за закупуване на 'Bus Club' ремарке

Мнениеот valsanik » Пет 22 мар 2013 23:04


staraplanina написа:едно открито + един брезент няма ли да е по добре от това американското за сума ти и пари...?

По принцип искаме да го направим с отваряеми страници, които да стават на мивка и място за посудата.За по голямо удобство.
150925_592791997404254_72090187_n.jpg
Нещо такова...

Последна промяна от valsanik на Пет 22 мар 2013 23:08, променено общо 1 път.



Върни се в “VW Bus клубна зона”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта