Комфорт модул-управление на ел.стъкла с аларма

Споделете опит за собственоръчно направени подобрения или ремонти на вашият Volkswagen или попитайте как да ги направите сами
Потребителски аватар
Еm3ata
Мнения: 44
Регистриран на: Нед 02 окт 2011 15:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Комфорт модул-управление на ел.стъкла с аларма

Мнениеот Еm3ata » Пон 10 окт 2011 15:19


При мене стана тъпа работа, преди да се сложи алармата само, с ключа се вдигаха стъклата, а сега като се сложи алармата нито от ключа се вдигат нито от алармата.... Трябва ли да отида до алармаджията да го престрои или там каквото се прави ?




pav4omed
Мнения: 70
Регистриран на: Пон 02 юли 2012 16:42
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Комфорт модул-управление на ел.стъкла с аларма

Мнениеот pav4omed » Пет 12 окт 2012 10:19


Темата е малко старичка, но реших да попитам тук, за да не пускам нова тема. Питането ми е следното: ако алармата подава примерно 20сек. импулс за вдигане на прозорците при всяко заключване, това прецаква ли машинките на стъклата или, те се изключват автоматично ако има по-голяма съпротива?


Потребителски аватар
refresh4o
!!!ИЗМАМНИК!!!
Мнения: 762
Регистриран на: Съб 09 апр 2011 20:59
Автомобил: VW POLO B5188PP
Двигател: AEX 1996
Местоположение: Варна

Re: Комфорт модул-управление на ел.стъкла с аларма

Мнениеот refresh4o » Съб 27 окт 2012 16:49


не, импулса продължава до изтичането на времето ОСВЕН ако не направиш някакъв прекъсвач при натоварване да изключва.


Потребителски аватар
wolfstyle
Мнения: 31
Регистриран на: Чет 21 авг 2008 8:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Комфорт модул-управление на ел.стъкла с аларма

Мнениеот wolfstyle » Сря 14 ное 2012 15:19


Колеги, имам голф 3 комби 95г, алармата е scorpion, имам и комфорт модул, проблема ми се появи преди известно време... от време на време(когато и скимне) след като заключа(независимо с дистанционното или само с ключа)и след определено време и прозорците се свалят до долу. На няколко пъти сутрин я намирам с свалени прозорци. Понякога даже ги сваля до долу и продължава да цъка. Веднъж и акумулатора ми беше паднал. Пак повтарям, че се случва по някога.... може да си работи без проблем месец и след това пак да направи мизерията.... Ако отида на алармаджия и ми каже, че всичко си е наред, каква е гаранцията, че след 1 седмица няма пак да направи проблема и аз само съм си дал парите... какво да го правя? :(


drotomir
Мнения: 626
Регистриран на: Съб 27 окт 2012 20:30
Автомобил: Polo 9N3 2008 1.4 16V
Двигател:
Местоположение: warna

Re: Комфорт модул-управление на ел.стъкла с аларма

Мнениеот drotomir » Сря 17 юни 2015 21:33


Моята кола е поло 2008 trend модификация , има 4 ел.стъкла фабрично , но няма фабрично централно заключване както и дистанционно ( имам само ключ) , има поставени машинки на вратите за централно закл допълнително и аларма анаконда м12 която има канал за вдигане на стъклата.
Как ще стане при мен това вдигане на стъклата къде трябва да се подаде сигнал за да се вдигнат стъклата.


JmeLche
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 03 дек 2023 22:54
Автомобил:
Двигател:

Re: Комфорт модул-управление на ел.стъкла с аларма

Мнениеот JmeLche » Сря 06 дек 2023 6:47


Комфорт модула, не запазва данните от активирането губи паметта, някой има ли някакво решение?



Върни се в “Направи си сам!”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 142 госта