В момента е Вто 20 ное 2018 15:51
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Създай нова тема  Отговори  [ 71 мнения ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 5 Следваща
Автор Съобщение
Мнение Заглавие: Re: Сваляне и Претапициране на Таван-ГОЛФ 4+Корите на вратите Публикувано: Чет 12 авг 2010 19:30 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Golf 4 TDI
Двигател: AHF
Аз да попитам за корите на вратите мога ли да доотлепя оригиналния плат и пак да го залепя наново,че поне си е като седалките ?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сваляне и Претапициране на Таван-ГОЛФ 4+Корите на вратите Публикувано: Пет 13 авг 2010 17:05 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Dorian написа:
Аз да попитам за корите на вратите мога ли да доотлепя оригиналния плат и пак да го залепя наново,че поне си е като седалките ?

колега под оригиналния плат дунапрена се е разкапал предполагам че най-малкото което трябва да направиш е да го изчистиш и тогава да го подлепиш само да не излезе лепилото през него:)

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сваляне и Претапициране на Таван-ГОЛФ 4+Корите на вратите Публикувано: Пет 13 авг 2010 17:11 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
valerius написа:
dangi_ написа:
да колега така е станало,много са големи извивките.и така е по лесно иначе с кроика също става яко.виждал ли си оригинала?ако не си да ти направя снимки и по него да го направиш?!.

дай снимки. днес едната се разлепи изцяло.. лепилото е мокро и блажно на 1 година.

колега понеже излязох в отпуск нямам възможност да снимам пасата с кожения салон но ще се опитам да ти го обясня.значи там където ти се обляга цялата ръка е пришито допълнително парче за да може да не опъва тоест от дръжката на вратата до там където свършва облегалката за ръката се цепи кожата по дължина на височината на облегалката и се пришива допълнително парче,можеш да го изрежеш предварително и после да го пришиеш и залепиш на ново
надявам се да съм ти бил полезен

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сваляне и Претапициране на Таван-ГОЛФ 4+Корите на вратите Публикувано: Вто 22 фев 2011 22:47 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
аз искам да попитам някой има ли представа колко пари върват корите за врати ? За голф 4 става на въпрос ?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сваляне и Претапициране на Таван-ГОЛФ 4+Корите на вратите Публикувано: Сря 23 фев 2011 17:58 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
мисля че по 20-25 ле на броика :)

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сваляне и Претапициране на Таван-ГОЛФ 4+Корите на вратите Публикувано: Чет 24 фев 2011 14:55 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
dangi_ написа:
мисля че по 20-25 ле на броика :)

Цените за едната кора са там някъде , но можеш и по-тънко да ги вземеш ( говоря за тези от плат )
Кожените са малко по-скъпички , но и по-хубави :)

Браво патрон , добре са станали корите . :да:
Има едни малки гънки , но първият път е така :)

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сваляне и Претапициране на Таван-ГОЛФ 4+Корите на вратите Публикувано: Нед 18 дек 2011 17:25 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Браво колега супер е станало :applause:
Не мислите ли че с полиеритановия силикон няма да увиснат след време :?:

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сваляне и Претапициране на Таван-ГОЛФ 4+Корите на вратите Публикувано: Нед 18 дек 2011 18:08 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Здрасти колега,ами вече доста време няма никакви проблеми като увисване събиране и т.н.
Като изключим издънките които направих още в самото начало :)))
Живи и здрави на петицата която мисля да си закупя занапред няма да има никакви проблеми :)))
:drunk

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сваляне и Претапициране на Таван-ГОЛФ 4+Корите на вратите Публикувано: Пет 20 яну 2012 19:50 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
dangi_ написа:
Прикачен файл:
DSC00850.JPG

След това оставих корите на вратите да поисъхнат и се заех с тавана:)
Колеги лично аз не изрязвах абсолютно нищо всичи дупки ги правех на место с винтчетата единствено и само изчистих леглото на сенниците понеже там се вкарва под наклон самия сенник:)
Искам също така да споделя че след претапицирането металните легла за плафоните се бяха посъбрали леко и се надявам скоро да не ми гори крушка на заден плафон за да няма ексцесии:)))
Прикачен файл:
DSC00851.JPG
Прикачен файл:
DSC00852.JPG

Дефекта си личи ясно около сенника но след като е затворен въобще не се забелязва:)
И на последните снимки се вижда как изглеждат корите:)
Ако съм пропуснал нещо ще ви отговоря но вече съм уморен и да почина малко:) :да:
Прикачен файл:
DSC00853.JPG
Прикачен файл:
DSC00854.JPG

а с какво залепи самите кори..ако ме разбираш какво имам в предвид, че не мога много да го обясня

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сваляне и Претапициране на Таван-ГОЛФ 4+Корите на вратите Публикувано: Пет 20 яну 2012 20:33 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Polo
Двигател: 1.4AEX
На едно място питах за претапициране и ми казаха по 30лв на кора.Всичко добре ама бяха цигани.После питах при един много печен тапицер ама ми обяви по 60лв на кора. :Mr Green Fun

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сваляне и Претапициране на Таван-ГОЛФ 4+Корите на вратите Публикувано: Пет 20 яну 2012 20:51 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Еми колега сори че не съм в Пазарджик иначе щях да ти ударя едно рамо :))) за по 20 лв на брой примерно :)
:drunk

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сваляне и Претапициране на Таван-ГОЛФ 4+Корите на вратите Публикувано: Съб 07 апр 2012 1:27 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: vw mk3
Двигател: гти
доста полезна тема :да:

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сваляне и Претапициране на Таван-ГОЛФ 4+Корите на вратите Публикувано: Съб 07 апр 2012 7:36 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
:да: :да: :да: :drunk :drunk :drunk
chochov_w написа:
доста полезна тема :да:

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сваляне и Претапициране на Таван-ГОЛФ 4+Корите на вратите Публикувано: Нед 04 ное 2012 17:59 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
здравей колега значи при мен е следното стопи ми се кабела на плафона и сега трябва да го сменя за да го сменя ми се наложи да свалям тавана,НО тази пласмаса на която се закачва плафона няма махане направо ме измъчи,ти си написал че трябва да се бръкне с отверката и да се махне пробвах натискам го със всички сили и няма махане направо се измъчих кажи как да го махна

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Сваляне и Претапициране на Таван-ГОЛФ 4+Корите на вратите Публикувано: Пон 05 ное 2012 13:15 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Изображение

Колега, не става ясно за коя пластмасова част говориш. Отворът на тавана, в който влиза плафонът е обшит с метална пластина. Прозрачната част може да се махне и с ръка като хванеш откъм стъклото надолу и към теб. След това развиваш двете видии и с малка отверка повдигаш крачетата от двете страни (на снимката дясното не се вижда).

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 71 мнения ]  Отиди на страница Предишна 1 2 3 4 5 Следваща

Всички времена са UTC+02:00