алхамбра шаран галакси вдигане на стъклата с дистанционото на ключа

Споделете опит за собственоръчно направени подобрения или ремонти на вашият Volkswagen или попитайте как да ги направите сами
Потребителски аватар
miro_toyaga
Мнения: 603
Регистриран на: Нед 20 яну 2008 22:23
Автомобил: Sharan 18t 20v 2008 automat
Двигател: AWC
Местоположение: София

алхамбра шаран галакси вдигане на стъклата с дистанционото на ключа

Мнениеот miro_toyaga » Вто 25 сеп 2018 20:48


колеги здравейте след дълго четене и търсене най-накрая постигнах заветното нещо вдигане и сваляне на стъклата с дитанционото на ключа на шаран алхамбра галакси 2000 -2006 поне година и ето как става за колегите от софия ще дам телефон на момчето което го направи с моя помощ
https://www.fordmpv.com/smf2/ford-galax ... by-remote/ как стават нещата
мочето кето го направи че мойте неща не са при мен, старият ком прт де - 0896705555




Потребителски аватар
ivuchev
Мнения: 847
Регистриран на: Чет 24 дек 2009 23:58
Автомобил: Vw polo 1 4 8v + vw sharan 1 8 T
Двигател: АКК -2000 --------АWC -2004
Местоположение: Перник

Re: алхамбра шаран галакси вдигане на стъклата с дистанционото на ключа

Мнениеот ivuchev » Вто 25 сеп 2018 23:10


Абе мислих го и аз , знам че се активира опцията през vcds ,но не е ли същото с ключа като при отключване го задържиш ги сваля и обратното . Дали ще си на 2 метра от колата или до вратата все тая. По готино щеше да е ако паркираш , слизаш и след 5 мин да се заключва и вдига стъклата сама.


Потребителски аватар
miro_toyaga
Мнения: 603
Регистриран на: Нед 20 яну 2008 22:23
Автомобил: Sharan 18t 20v 2008 automat
Двигател: AWC
Местоположение: София

Re: алхамбра шаран галакси вдигане на стъклата с дистанционото на ключа

Мнениеот miro_toyaga » Сря 26 сеп 2018 6:32


ivuchev написа:Абе мислих го и аз , знам че се активира опцията през vcds ,но не е ли същото с ключа като при отключване го задържиш ги сваля и обратното . Дали ще си на 2 метра от колата или до вратата все тая. По готино щеше да е ако паркираш , слизаш и след 5 мин да се заключва и вдига стъклата сама.

с vcds нестава пък и е по удобно от растояние да ги завориш или отвориш като искаш



Върни се в “Направи си сам!”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта