В момента е Вто 20 ное 2018 22:09
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Създай нова тема  Отговори  [ 289 мнения ]  Отиди на страница Предишна 116 17 18 19 20 Следваща
Автор Съобщение
Мнение Заглавие: Re: Обучаване нa ключове с VAG-COM Публикувано: Пет 16 юни 2017 20:41 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: vw golf 6 Variant
Двигател: 2.0 140 Hp 2010
Vassetoр хора, не ми се получава нещо.
Доуточнение първо, после и един въпрос:
Ключа ми пали колата и с него мога да се возя, когато колата е отключена. Не отключва обаче колата.
Въпросът ми относно снимката - на заключена кола ли се започва процедурата или на отключена? И докато се държи 60 секунди копчето за отключвате ключа в ключалката ли трябва да е или извън нея. Също така 60 секунди безспирно да държа копчето за отключване или да го натискам от време на време.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Обучаване нa ключове с VAG-COM Публикувано: Нед 18 юни 2017 14:33 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Passat B7 Passat B5_5
Двигател: CFFB AVF
Това са снимки от аутодата.

Натискаш бутона за отключване на дистанционното.
Ръчно заключваш с ключа. Т.е. заключваш колата с ключа с нарезите пъхнат във вратата.
До 60 сек.
Ръчно отключваш с ключа. Т.е. заключваш колата с ключа с нарезите пъхнат във вратата.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Обучаване нa ключове с VAG-COM Публикувано: Пон 04 дек 2017 21:31 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Хора за голф 5 някой знае къде мога да обуча фул фис?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Обучаване нa ключове с VAG-COM Публикувано: Чет 07 дек 2017 23:47 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Добър вечер колеги и колежки имам въпрос към по разбиращите от ваг ком. Карам пасат б5 афн 97ма. Искам да сменя километража с такав с малкото мфа под оборотомера направил съм връзките от компа към таблото и от лостчето към таблото. На новото табло изкарях пина с ваг к + кан камандер след това с ваг ком опитах да обуча ключа да ама не на канал 21 след като сам изтрил старите ключове натискам read и излизат нулите на new value въвеждам 1 щотот имам 1 ключ натискам test save всичко е ок връщам от контакт давам пак и имобилаизера пак си пищи и мига след това пак на 21 канал като чета излиза 0 демек не запаметява ключа нз дали се разбира какав точно е проблема но се надьвам някои които разбира дя помогне

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Обучаване нa ключове с VAG-COM Публикувано: Пет 08 дек 2017 7:47 
Извън линия

Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Имах подобен проблем,посъветваха ме да използвам по-истински ВАГ КОМ.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Обучаване нa ключове с VAG-COM Публикувано: Вто 12 дек 2017 17:37 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: VW Golf 4
Двигател: AKL
vreskov написа:
Добър вечер колеги и колежки имам въпрос към по разбиращите от ваг ком. Карам пасат б5 афн 97ма. Искам да сменя километража с такав с малкото мфа под оборотомера направил съм връзките от компа към таблото и от лостчето към таблото. На новото табло изкарях пина с ваг к + кан камандер след това с ваг ком опитах да обуча ключа да ама не на канал 21 след като сам изтрил старите ключове натискам read и излизат нулите на new value въвеждам 1 щотот имам 1 ключ натискам test save всичко е ок връщам от контакт давам пак и имобилаизера пак си пищи и мига след това пак на 21 канал като чета излиза 0 демек не запаметява ключа нз дали се разбира какав точно е проблема но се надьвам някои които разбира дя помогне

След като дадеш тест, доне, ок и върнеш конкакта, трябва и да извадиш ключа. След секунда-две го слагаш пак и даваш на контакт. Лампата светва гасне и след това можеш да палиш. Пробвай така и пиши. Ако не ще ти кажа какво още да тестваш.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Обучаване нa ключове с VAG-COM Публикувано: Нед 07 яну 2018 11:15 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Не става колега същата работа ако се сетиш за нещо друго което пропускамм

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Обучаване нa ключове с VAG-COM Публикувано: Сря 07 мар 2018 12:08 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Здравейте, взех си нов ключ за пасат б5 за да имам резервен.Обучих го с метода даване на контакт и заключване от брават и задаржане на бутона отключване .Ключа отключва и заключва,но самия имобилайзер не се е обучил в ключа и като запаля гасне.Трябва ли обучение с ваг ком?Имам пина на една лепенка на пластмасовия ключ оригинален.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Обучаване нa ключове с VAG-COM Публикувано: Сря 07 мар 2018 13:18 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: VW Golf 4
Двигател: AKL
Да, задължително трябва да мине през ваг-ком.
Това, което си направил е обучаване на дистанционното към комфорт модула.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Обучаване нa ключове с VAG-COM Публикувано: Сря 07 мар 2018 13:30 
Извън линия

И с ВАГ КОМ няма да стане.
ВАГ Тахо,или Командер.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Обучаване нa ключове с VAG-COM Публикувано: Сря 07 мар 2018 13:43 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: [GolfMK4] [W211]
Двигател: [ALH++ 01] [220CDI 05]
Що да не стане? Като има пин кода на таблото, ключа може да се обучи през вагком.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Обучаване нa ключове с VAG-COM Публикувано: Сря 07 мар 2018 13:56 
Извън линия

Това с ПИН-а съм го изпуснал.
Може да пробва.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Обучаване нa ключове с VAG-COM Публикувано: Сря 07 мар 2018 15:07 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Да имам пин кода ,а може ли да ми кажете процедурата с ваг ком какво точно се прави?Искам да си ползвам и стария и новия ключ.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Обучаване нa ключове с VAG-COM Публикувано: Сря 07 мар 2018 15:57 
Извън линия

https://www.youtube.com/watch?v=Wj3K04eMV7w

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Обучаване нa ключове с VAG-COM Публикувано: Сря 07 мар 2018 17:33 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Zdravko Zankov написа:
https://www.youtube.com/watch?v=Wj3K04eMV7w

На клипа дето влиза в loggin там ли да напиша пин кода?

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 289 мнения ]  Отиди на страница Предишна 116 17 18 19 20 Следваща

Всички времена са UTC+02:00