Подновяване на интериора на Пасат Б5

Споделете опит за собственоръчно направени подобрения или ремонти на вашият Volkswagen или попитайте как да ги направите сами
мартин40
Мнения: 10
Регистриран на: Вто 04 авг 2015 11:04
Автомобил:
Двигател:

Подновяване на интериора на Пасат Б5

Мнениеот мартин40 » Вто 01 дек 2015 20:42


След много дълго лутане, четене на коментари гледане на снимки как да си подновя интериора на автомобила в крайна сметка се спрях на класиката бяло и черно + карбоново фолио за някой детайли и също така вграждане на таблет в централната конзола. Първо започнах с разглабяне мерене рязане на детайли докато стигнем до крайния резултат. Сега ще кача снимки от стария интериор и последствие на работата и по нататък ще кача и снимки в крайния вариант понеже все още не съм готов изцяло.
Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Нещо такова ще трябва да изглежда с таблета Изображение . Това е за сега ще има още снимки в процеса на работа.




мартин40
Мнения: 10
Регистриран на: Вто 04 авг 2015 11:04
Автомобил:
Двигател:

Re: Подновяване на интериора на Пасат Б5

Мнениеот мартин40 » Вто 01 дек 2015 21:11


Обещах снимки процеса на работа. Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Това е показна снимка как мисля да го направя. :flag_bulgaria :flag_bulgaria :flag_bulgaria


мартин40
Мнения: 10
Регистриран на: Вто 04 авг 2015 11:04
Автомобил:
Двигател:

Re: Подновяване на интериора на Пасат Б5

Мнениеот мартин40 » Съб 05 дек 2015 21:04


След дълго шкърене, търкане, миене и какво ли още това е крайният резултат от дългата работа. Изображение Изображение Изображение . Надявам се да ви хареса и утре ще има снимки и от монтажа и това как изглежда от вътре.


Bro0z3r
Мнения: 593
Регистриран на: Пон 11 юни 2012 16:39
Автомобил: Passat B5
Двигател: AFN 1997
Местоположение: Варна

Re: Подновяване на интериора на Пасат Б5

Мнениеот Bro0z3r » Нед 06 дек 2015 8:22


Поздравления, колега! Доста добре изглеждат. Сега остана само да ги натикаш в колата и да снимаш там :th_up

Между другото, с какво ги боядиса?


мартин40
Мнения: 10
Регистриран на: Вто 04 авг 2015 11:04
Автомобил:
Двигател:

Re: Подновяване на интериора на Пасат Б5

Мнениеот мартин40 » Сря 09 дек 2015 18:18


Ето и крайния резултат след монтажа вече как изглежда всичко макар че това не е всичко което искам да направя сега ми остана да сваля тапицерията на вратите и да я сменя с бяла кожа, но за сега свършиха финансите пък и стана студено времето нямам гараж и няма как да направя това, ни като се постопли времето се захващам за работа.Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение. Значи колега пръскал съм със спрей бял гланц за пластмаса за да избегна ползването на пластификатор, понеже този спрей е такива характеристики. Името на спрея е Very Well и струва 6 лв на места го има и по 5,50 зависи къде ще си го намериш. Ако имаш някакви други въпроси питай.


bachyyy
Мнения: 12
Регистриран на: Пон 14 окт 2013 20:57
Автомобил: VW Golf II 1.8 GTI
Двигател:
Местоположение: Горна Оряховица

Re: Подновяване на интериора на Пасат Б5

Мнениеот bachyyy » Чет 14 яну 2016 19:43


Само аз ли не виждам снимките ?

Да не съм капо - Какво фолио използваш (китайското или по - хубавото) ?


Потребителски аватар
Lifeguard
Мнения: 664
Регистриран на: Пон 31 мар 2008 14:50
Автомобил: Passat B5 TDI_Lupo SDI
Двигател: AHU_AKU
Местоположение: Русе

Re: Подновяване на интериора на Пасат Б5

Мнениеот Lifeguard » Пет 15 яну 2016 14:59


И аз не виждам снимките?!


Потребителски аватар
ilkoDC
Мнения: 18
Регистриран на: Нед 16 ное 2014 15:12
Автомобил: Passat b6
Двигател: 140 кс 8 клапана

Re: Подновяване на интериора на Пасат Б5

Мнениеот ilkoDC » Пон 01 фев 2016 19:54


И аз не виждам снимките.


мартин40
Мнения: 10
Регистриран на: Вто 04 авг 2015 11:04
Автомобил:
Двигател:

Re: Подновяване на интериора на Пасат Б5

Мнениеот мартин40 » Съб 20 фев 2016 23:02


Фолиото което ползвам е китайско от 10 лв ролката метър на 1,40 но има добър ефект но трябва да се сложи и хубаво. Снимките колегите не могат да ги видят защото самия сайт е такъв те се виждат определен период от време зависи кога е качена публикацията. Но ако държите за снимки ще ви пратя на лично.


dranchoni
Мнения: 16
Регистриран на: Съб 28 сеп 2013 20:11
Автомобил:
Двигател:

Re: Подновяване на интериора на Пасат Б5

Мнениеот dranchoni » Чет 25 авг 2016 18:06


Колеги, искам да ви питатм понеже ще слагам фолио на покрива на колата си понеже лакът му е започнал да пада и се чудех дали да се опитам да го махна или да го оставя така? Ако трябва да се маха как да го махна?



Върни се в “Направи си сам!”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: bigabu, Google [Bot] и 38 госта