Как да пребоядисам решетка от Голф 2 и да и направя червен кант?

Споделете опит за собственоръчно направени подобрения или ремонти на вашият Volkswagen или попитайте как да ги направите сами
Pimp My Golf
Мнения: 45
Регистриран на: Пет 13 мар 2009 20:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол

Как да пребоядисам решетка от Голф 2 и да и направя червен кант?

Мнениеот Pimp My Golf » Нед 01 апр 2018 10:29


Здравейте колеги имам една решетка от голф 2 с 4 фара искам да попитам какъв е най правилния начин да я пребоядисам. Какви са стъпките каква шкурка се използва, ако има някакви драскотини използва ли се някакъв кит, какъв тип спрей се използва?

Друго какъв е най - правилния начин да се направи червеният кант? Дали с боя, дали с автомобилно фолио, кое е по издръжливо?

И друго кажете от къде мога да си намеря хромирана предна емблема. Някой ми каза, че от Голф 3 става.


Към администраторите, ако има такава тема моля да бъда извинен използвах търсачка, но не открих нищо.




Потребителски аватар
beuchat
Мнения: 1931
Регистриран на: Вто 20 май 2008 21:01
Автомобил: 1990 Golf 2
Двигател: 1.6 EZ
Местоположение: Ямбол

Re: Как да пребоядисам решетка от Голф 2 и да и направя червен кант?

Мнениеот beuchat » Сря 04 апр 2018 13:32


Здравей,колега.
Необходими са ти:
-1 флакон спрей по избор-струва около 5-6 лева.В Практико има едни полски Деко Колор,които не са лоши.
-1 флакон лак на спрей-горното важи и тук
-1 ролка хартиено тиксо и някакви вестници.
Пръскаш цялата решетка със спрея 1-2-3 ръце,докато ти хареса как изглежда.
За канта ти е необходимо да облепиш частта от решетката,която няма да боядисваш.Облепяш внимателно и отново нанасяш 1-2-3 ръце,докато ти хареса как става.После пръскаш лак и след като изсъхне всичко махаш хартиеното тиксо.
Имам правени 3 решетки така и проблеми не съм имал.



Върни се в “Направи си сам!”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта