какво ви е мнението за тази работа

Споделете опит за собственоръчно направени подобрения или ремонти на вашият Volkswagen или попитайте как да ги направите сами
Потребителски аватар
kaica_niko
Мнения: 95
Регистриран на: Пон 16 апр 2007 16:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ловеч
Контакти:

какво ви е мнението за тази работа

Мнениеот kaica_niko » Пет 11 апр 2008 14:45






Потребителски аватар
nikolai_1
Мнения: 232
Регистриран на: Пон 17 мар 2008 20:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Разград

Мнениеот nikolai_1 » Пет 11 апр 2008 15:45


Ами какво да ми е мнението - хубава работа ама българска :lol: По принцип се занимавам с електроника и съм го виждал това нещо ама не на автомобил .
Коментар-малко е грубичко и освен това като се преебе да не ти е на главата - само ядове.
Ако искаш защита подобна на тази по-добре си сложи имобилайзер . Доста по-културно е и компактно.
Ама ти си решаваш де ...


Потребителски аватар
byjy
Мнения: 68
Регистриран на: Пет 28 мар 2008 20:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол

Мнениеот byjy » Пет 11 апр 2008 16:06


Това нещо го има в някаи модели на сироен фабрично монтирано,но доколкото знам май го изхфвърлиха от употреба.Като идея не е лошо но незнам дали няма да те изкофти тогава когато най малко очакваш.


Потребителски аватар
nikolai_1
Мнения: 232
Регистриран на: Пон 17 мар 2008 20:22
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Разград

Мнениеот nikolai_1 » Пет 11 апр 2008 16:17


Ама чакайте сега малко ... За какво си говорим за автомобили или за френски ............ бокл....???
Моля да ме извините ако съм амлко груб ама то си е така , то ситриена кола ли е ? :roll:
Аз го твърдя и пак ще го кажа - автомобил след който ходи един цял автосервиз , не е автомобл ами камара железа !

8. Не са допустими и обиди към притежателите на други марки автомобили и други автоклубове.
mod edit: Varbona


myrshavija
Мнения: 5553
Регистриран на: Вто 05 апр 2005 6:45
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот myrshavija » Пет 11 апр 2008 16:58


nikolai_1, изказвания като твоето са, меко казано, неуместни.


Потребителски аватар
kaica_niko
Мнения: 95
Регистриран на: Пон 16 апр 2007 16:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ловеч
Контакти:

ф

Мнениеот kaica_niko » Пет 11 апр 2008 17:24


добре колеги , не се джафкайте .
Ето каква е историята :
Аз също се занимавам с електроника.
Въпростното нещо го ползвам в колата си вече около година и полвина и до сега не ми е създавало проблеми. Колкото до въпроса дали е удобно ,моето мнение е че върши работа . Важното е как ще се изработи,все пак трябва и да е красиво направено . В зависимост от това какво ще прекъснеш и как точно ще го прекъснеш може да е голяма главоблъсканища за кандидат-крадците ;)
просто исках да разбера мнение на хора от форума и ви благодаря за бързите реакций :)


Потребителски аватар
byjy
Мнения: 68
Регистриран на: Пет 28 мар 2008 20:33
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол

Мнениеот byjy » Пет 11 апр 2008 17:37


Какво имаш против ситроена незнам!?Питай някой със ситроен за vw и ще видиш положителен отговор :004: .Немисля,че след като всички в този форум сме фенове на love.vw имаме моралното право да обиждаме по този начин собствениците и любителите на други марки автомобили.Колкото до устройството за защита може и да става незнам.


Потребителски аватар
Stefan
R.I.P Madcap
Мнения: 18394
Регистриран на: Пет 16 сеп 2005 8:50
Автомобил: VW mk1 Cabrio VW mk2 Black Betty
Двигател:
Местоположение: Чепеларе/Пампорово

Мнениеот Stefan » Пет 11 апр 2008 18:19


Устройството не е лошо, но чак толкова сложно не бих си сложил :37: Едно добре скрито копче (прекъсвач) върши същата работа :D


Потребителски аватар
passat123
Мнения: 1658
Регистриран на: Пон 13 авг 2007 0:06
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Мнениеот passat123 » Пет 11 апр 2008 18:23


Stefan написа:Устройството не е лошо, но чак толкова сложно не бих си сложил :37: Едно добре скрито копче (прекъсвач) върши същата работа :D



И аз съм на това мнение ! :)


Потребителски аватар
kaica_niko
Мнения: 95
Регистриран на: Пон 16 апр 2007 16:39
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ловеч
Контакти:

д

Мнениеот kaica_niko » Съб 12 апр 2008 10:41


честно казано ,не разбирам кое му е сложното на устройството. Незная дали сте прегледали самата схема или само сте чели малко от упътването но ,ако сте забелязали , самата схема е възможно най-проста. Един чип и 2-3 елемента около него. Така че в бъдеще ако създаде някакъв проблем се сменя чипа и толкова. А за да е по-лесна смяната се монтирва върху цокъл. А въпростната смяна става са секунди. зора е докато стигнеш до устройството :)
аз лично съм доволен . Не му правя реклама или нещо подобно , само казвам че е надежна защита която естетвено няма да спре крадци но ще ги забави доста време.


maznia
Мнения: 870
Регистриран на: Съб 13 окт 2007 16:41
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот maznia » Нед 13 апр 2008 1:55


абе да не ти набележат колата ща измислят колкото ние се занимаваме с обезапасяване срещу кражба толкова поне 3 пати повече разбират те от нас за крадене на обезопасена кола против кражба така че споко с филмите



Върни се в “Направи си сам!”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 181 госта