audio въпрос за VW passat CC

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
kalata77
Мнения: 6
Регистриран на: Съб 22 юли 2017 14:50
Автомобил: Passat CC
Двигател: 2009
Местоположение: Варна

audio въпрос за VW passat CC

Мнениеот kalata77 » Нед 23 юли 2017 6:41


Привет на всички и от мен! Нов съм във форума и дано не оплескам нещо като новобранец.От два дни съм собственик на VW passat CC 2009г. 2.0 140 к.с.
по късно като и сложа номерата ще кача и снимка.Питанката ми е как да се снабдя с упътване кое копче за какво е :biggrin .
Другото въпросче което имам е от къде да взема сигнал за бас в багажника аудио сигнал и естествено захранване .
Третото въпросче е дали някой е сменял оригиналното аудио-моето е RSN300 с китайче с навигация и темподобни от което е доволен.
Още веднъж моля да бъда извинен ако не съм публикувал темата си на правилно място :eek




Потребителски аватар
N_F_B
Мнения: 101
Регистриран на: Сря 15 мар 2017 17:27
Автомобил: Passat B5 5
Двигател: AMX 2003
Местоположение: София
Контакти:

Re: audio въпрос за VW passat CC

Мнениеот N_F_B » Сря 26 юли 2017 15:03


цък 551 страници упътване да си знаеш :mhihi

Сигнал за бас взимаш от отзад на аудио системата има разни букси - една трябва да има за буфер и се пускат кабеляци до багажника :smile
Захранване - пускат се пак кабеляци от акумулатора до усилвателя (ако е пасивен буфера.... заедно с кабелите от системата) или до самия буфер (ако е активен)

горе-долу така изглежда схемата :biggrin

кабелите обикновенно ги прекарват през праговете, че през мокета е бая разправия... а и пак трябва да се свалят праговете :mhihi

за китайските системи не вярвам някой да каже нещо добро, ама един колега монтира таблет в b6-ца :surprised към оригиналната система


kalata77
Мнения: 6
Регистриран на: Съб 22 юли 2017 14:50
Автомобил: Passat CC
Двигател: 2009
Местоположение: Варна

Re: audio въпрос за VW passat CC

Мнениеот kalata77 » Пет 28 юли 2017 8:23


Благодаря,че все пак някой ми писа.....като новобранец във форума мога да кажа,че не останах с добри впечатления ....а може би малко хора са правили нещо подобно на това което предприемам аз.В интерес на истината така беше и във форума на мерц.когато слагах музиkа на Е класата а по късно и на МЛ.В крайна сметка си поръчак едно китайче и чакам да дойде /дай боже/ от англия -ще ми излезе 450 лв.-тук в България ми искаха за него 600.

http://www.ebay.com/itm/Android-6-0-2-D ... SwjDZYdKfE

като го монтирам ще кача снимки.За баса ......май ще се откажа щото колоните като чели които са в колата се справят прилично но ще видим :) :mhihi


Zdravko Zankov
VW експерт
VW експерт
Мнения: 12788
Регистриран на: Съб 07 мар 2009 13:41
Автомобил: Skoda Octavia
Двигател: AQY 2001
Местоположение: Враца

Re: audio въпрос за VW passat CC

Мнениеот Zdravko Zankov » Пет 28 юли 2017 10:12


https://www.skoda-bg.com/forum/viewtopic.php?f=86&t=860
Разгледай тази тема.


kalata77
Мнения: 6
Регистриран на: Съб 22 юли 2017 14:50
Автомобил: Passat CC
Двигател: 2009
Местоположение: Варна

Re: audio въпрос за VW passat CC

Мнениеот kalata77 » Вто 08 авг 2017 14:03


новата ми навигация пристигна.Звука е много по добър от оригиналното NRS 300.Всичко работи базупречно за сега.По късно ще кача и снимки



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта