Junsun 7'' 2 din монтиране на VW Touran

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
Hristo_sakov
Мнения: 13
Регистриран на: Вто 06 ное 2018 14:39
Автомобил:
Двигател:

Junsun 7'' 2 din монтиране на VW Touran

Мнениеот Hristo_sakov » Пон 20 май 2019 8:17


Колеги, поръчал съм си Junsun 7'' 2 din Car DVD Radio Player GPS Navigation for VW, с камера за задно.
Има разни видеа в интернет, ше се пробвам сам да го минтирам, най-вече за камерата се притеснявам. Ако не се справя, може ли да ми препоръчате човек/сервуз в София за монтаж на устройството.
Колко би струвала тази услуга, нямам представа ако някой е правил да сподели.
Блаходаря.




valkris
Мнения: 25
Регистриран на: Вто 06 дек 2016 13:43
Автомобил:
Двигател:

Re: Junsun 7'' 2 din монтиране на VW Touran

Мнениеот valkris » Пон 20 май 2019 8:23


Здравей колега, преди около две години аз минах през тази процедура. Все още съм много доволен, нищо че всичко е китайско хахаха. Бачка си без проблем да чукна на дърво.
Аз сам си правих всичко не никак сложно, стига да имаш елементарни познания и търпение. Най гадно се прекарва кабела за камерата, през купето, после гофрето на задния капак, но с търпение се получават нещата. Даже и предна камера съм си сложил, не че я използвам де ама ако се наложи


valkris
Мнения: 25
Регистриран на: Вто 06 дек 2016 13:43
Автомобил:
Двигател:

Re: Junsun 7'' 2 din монтиране на VW Touran

Мнениеот valkris » Пон 20 май 2019 8:26


Изображение
Изображение
Изображение
Изображение


Hristo_sakov
Мнения: 13
Регистриран на: Вто 06 ное 2018 14:39
Автомобил:
Двигател:

Re: Junsun 7'' 2 din монтиране на VW Touran

Мнениеот Hristo_sakov » Пон 20 май 2019 8:36


Колега супер е, нямам търпение да дойде.
Някакви проблеми имаше ли, сам ли го инсталира? Задната камера как сложи, всички кори от задната врата ли махна и после в крушката за задна скорост ли го върза?


valkris
Мнения: 25
Регистриран на: Вто 06 дек 2016 13:43
Автомобил:
Двигател:

Re: Junsun 7'' 2 din монтиране на VW Touran

Мнениеот valkris » Пон 20 май 2019 8:43


Сам си правих всичко. Да отзад се свалят корите на вратата, ток се хваща (поне при мен беше така) от 2-я дин. Кабела с чинчовете за видеото е трижилен, от които едната жица е за захранване. Единствено маса се хваща от някое винтче и когато се включи задна навито подава ток на камерата и тя се включва

Последна промяна от IvanMan на Пон 20 май 2019 8:50, променено общо 1 път.
Причина: Не е необходимо да цитираш предишното мнение! Използвай бутон нов "отговор"!


Потребителски аватар
DoH_KuXoT
Мнения: 6059
Регистриран на: Пон 12 сеп 2005 14:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Junsun 7'' 2 din монтиране на VW Touran

Мнениеот DoH_KuXoT » Пон 20 май 2019 9:02


Може ли малко повече за предната камера. След изключване на задна скорост и изключване на задната камера ли се включва за определено време? Може ли да се ползва като видео регистратор?


valkris
Мнения: 25
Регистриран на: Вто 06 дек 2016 13:43
Автомобил:
Двигател:

Re: Junsun 7'' 2 din монтиране на VW Touran

Мнениеот valkris » Пон 20 май 2019 9:07


DoH_KuXoT написа:Може ли малко повече за предната камера. След изключване на задна скорост и изключване на задната камера ли се включва за определено време? Може ли да се ползва като видео регистратор?

Здравей колега, на моят дин имам букса специялно за видеорегистратор, като вържа камерата там работи, но аз съм я вързал на АВ входа и работи само когато го включа.
За видеорегистратор съм си взел друга камера, която си е комплект с двойния дин и се монтира зад огледалото за задно виждане. Мисля че нямам снимки

Последна промяна от IvanMan на Пон 20 май 2019 12:04, променено общо 1 път.
Причина: Получаваш официално предупреждение!


Hristo_sakov
Мнения: 13
Регистриран на: Вто 06 ное 2018 14:39
Автомобил:
Двигател:

Re: Junsun 7'' 2 din монтиране на VW Touran

Мнениеот Hristo_sakov » Вто 21 май 2019 7:43


И все пак някой ползвал ли е услуги на сервиз?


Hristo_sakov
Мнения: 13
Регистриран на: Вто 06 ное 2018 14:39
Автомобил:
Двигател:

Re: Junsun 7'' 2 din монтиране на VW Touran

Мнениеот Hristo_sakov » Сря 22 май 2019 12:35


valkris написа:Здравей колега, преди около две години аз минах през тази процедура.


Колега, как точно върза камерата. Ясно е, че жълтата букса е в жълтата на която пише камера. Но нещо не ми се показва образ. Имам плюс и минус, вързах ги за двете жици за захранване, светват диодите около камерата, но обряз на дисплея няма. Излизат само очертанията зя паркиране.


valkris
Мнения: 25
Регистриран на: Вто 06 дек 2016 13:43
Автомобил:
Двигател:

Re: Junsun 7'' 2 din монтиране на VW Touran

Мнениеот valkris » Сря 22 май 2019 12:38


Ами така както казваш би трябвало да тръгне. Провери си отново всички връзки и дали отива захранване до камерата. Ако имаш и AV вход, провери да не би там да е картината


Hristo_sakov
Мнения: 13
Регистриран на: Вто 06 ное 2018 14:39
Автомобил:
Двигател:

Re: Junsun 7'' 2 din монтиране на VW Touran

Мнениеот Hristo_sakov » Нед 26 май 2019 15:58


Доста труд и пот хвърлих, но успях да вържа всичко и то без да потроша нищо по колата :icon_lol
Прикачени файлове
IMG_20190525_112953.jpg
IMG_20190525_113004.jpg


opi
Мнения: 29
Регистриран на: Сря 03 апр 2013 1:00
Автомобил:
Двигател:

Re: Junsun 7'' 2 din монтиране на VW Touran

Мнениеот opi » Пет 05 юли 2019 13:29


Здравейте.
Имам същото DVD.Успяхте ли да подкарате навигацията.Къде ли не четох, не мога да инсталирам никаква навигация на SD картата и да тръгне.Пише че няма GPS файл като я сложа в GPS слота.Картата е EVO 32Gb FT,същата си тръгна в SD слота с музика..



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 162 госта