дали си струва парите Magnat Bull power 2040

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DragoGT » Сря 14 юни 2006 17:00


Нека позная продаваш DLS...
кажи нещо за ей тия данни...
и се обоснови защо DLS e по-добър

DragoGT написа:DLS

Power handling capacity : 80 W RMS / 120 W max
Frequency range : 50 - 20.000 Hz
Sensitivity : 92 dB (1W/1m)


Pioneer TS-A2011

350W MAX / 90W RMS
25 - 30.000 Hz

Sensitivity (1W/1m) 93 dB




Потребителски аватар
RaZU
Мнения: 273
Регистриран на: Чет 06 окт 2005 17:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Sofia
Контакти:

Мнениеот RaZU » Сря 14 юни 2006 21:18


Колеги няма смисал да се карате. Най-добрия вариянт е човека да отиде в фирма дето ги предлагат той да ги чуе и да си прецени. Но Magnat да не си взема :). На тея характеристики изобщо не вярваите, вярваите на ушите си.


Потребителски аватар
zemon_C4455XP
Мнения: 1171
Регистриран на: Вто 23 авг 2005 0:10
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот zemon_C4455XP » Сря 14 юни 2006 23:13


ProInstall:. написа:Някой от вас правил ли е сравнение на моделите които коментираме?
Сигурен съм че не. Защо се изказвате по такъв глупав начин за неща които са ви толкова далечни. Сигурен съм, че zemon_CA9977AA и DragoGT са чували по два говорителя и вече са експерти в CarAudio-тo.
Момчета малко по сериозно. Работил съм с почти всички марки на пазара. Не съм 18 годишен младеж с Лада от Сусурлево и аз карам Голф все пак : само VW . Като казвам нещо го казвам защото съм сигурен в него, а не пиша само за да си търкам клавиатурата.
Защо трябва да са 20см. колони като могат да са елипси или щом темата е за 20см е невъзможно да се сложат елипси. Предлагам тези говорители защото искам xiks да остане доволен от звученето за парите си. Освен това като ви чета постовете вие сте чували само за Pioneer, Herz, Magnat и Благоевград. Ми огледайте се малко има и други неща на пазара.

Значи колега и аз съм се занимавал с музики за коли и много добре знам за какво става въпрос и за какво не,ти искаш да кажеш че на такава без-известна марка като DLS който не съм ги чувал че съществуват може да струват толкова пари,ногледни реално на нещата,че Херц е фирма която пройзвежда само говорители и нищо друго и се е доказала в много държави като качествена марка и едни колони среден клас у нас са над 140лв, а параметрите са и двойно по-добре от тези дето предлагаш,не ме разбирай погрешноза тези колонки повече от 50-60лв. едвали си струва да се продават,а чак да казваш че няма по добри от тях е малко прибързано мнение за човек който се занимава с такива работи


Потребителски аватар
zmej
Мнения: 1510
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 15:35
Автомобил: Audi 8D5 Quattro
Двигател: AJL
Местоположение: София
Контакти:

Мнениеот zmej » Чет 15 юни 2006 12:08


:офф Само да вметна:

DragoGT написа:Power handling capacity : 80 W RMS / 120 W max
Frequency range : 50 - 20.000 Hz
Sensitivity : 92 dB (1W/1m)


Pioneer TS-A2011

350W MAX / 90W RMS
25 - 30.000 Hz

Sensitivity (1W/1m) 93 dB


Драго, това ей така насипано значи точно нищо...

RaZu малко по-горе го е казал най-точно... Отиваш->слушаш->ако ти хареса, взимаш... Хартията с т.нар. 'параметри' (в случая) не свири...


Колкото до това кой е по-читав - все още не съм видял истински добър говорител за кола... За цените - всички са силно преувеличени (много меко казано)... За мощностите да не говорим... А от всички caraudio говорители най-пълната скръб са т.нар. накачулени 'многолентови коаксиални говорители' - това просто няма начин да свирне никога...


Потребителски аватар
DragoGT
1/8 перничанин
1/8 перничанин
Мнения: 10772
Регистриран на: Вто 08 юни 2004 18:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Мнениеот DragoGT » Чет 15 юни 2006 12:22


това ясно
ама само по тези характеристика пак е по-добре да не взимаш DLS


GOTINPI4
Мнения: 21
Регистриран на: Нед 07 ное 2004 11:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Мнениеот GOTINPI4 » Пон 10 юли 2006 16:03


А на колегата дет се чуди дали да вземе Магнат 2040 да ги взема без да мисли. Аз съм с такива на задната кора на Голф 2 и съм много доволен. Ако имаш път към Варна ще ти пусна да чуеш. Брат ми има Херц елипси 6х9 и магната свири доста по-добре на всички честоти. И това не го говоря на изуст а ви казвам реално като човек който ги има кажи речи и двете! Айде със здраве!



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта