Оригинално сд за голф 4

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
vaneca
Мнения: 43
Регистриран на: Пон 06 апр 2009 18:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: bourgas

Оригинално сд за голф 4

Мнениеот vaneca » Вто 17 юни 2014 10:26


Колеги имам касетофон бета и скоро си взех оригинално сд което се слага над него.работи си няма ядове но като пусна фаровете и несветват копчетата това заводско ли е така или има проблем някаде защото проверих диодите и няма изгорели. Моля помогнете ,че много искам да го накарам да светне.
Прикачени файлове
40951399_1_585x461.jpg




Потребителски аватар
xtoni
Мнения: 688
Регистриран на: Вто 08 май 2012 23:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Haskovo

Re: Оригинално сд за голф 4

Мнениеот xtoni » Вто 17 юни 2014 18:24


Колега липсва ти буксата зад CD плеъра се монтира! Обърни внимание, буксата е двойка + и - като плюса се връзва на евробуксата на касетофона за пина който е осветление и на касетофона! Минуса си е на минус или корпуса на касетофона!


vaneca
Мнения: 43
Регистриран на: Пон 06 апр 2009 18:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: bourgas

Re: Оригинално сд за голф 4

Мнениеот vaneca » Вто 17 юни 2014 19:45


xtoni написа:Колега липсва ти буксата зад CD плеъра се монтира! Обърни внимание, буксата е двойка + и - като плюса се връзва на евробуксата на касетофона за пина който е осветление и на касетофона! Минуса си е на минус или корпуса на касетофона!


Колега на сидито имаше само една букса която се свързва с касетофона и гледах отзаде имаше два входа на за букси единия е за чейнджара а другата е малка с 2 пина тя ли е за осветлението на сидито? ако е тя да я вързвам само че я гледах имаше изгоряла пътека и кондензатор но това не е проблем ще ги оправя само тя да е за осветлението??


Потребителски аватар
xtoni
Мнения: 688
Регистриран на: Вто 08 май 2012 23:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Haskovo

Re: Оригинално сд за голф 4

Мнениеот xtoni » Вто 17 юни 2014 21:13


vaneca написа:
xtoni написа:Колега липсва ти буксата зад CD плеъра се монтира! Обърни внимание, буксата е двойка + и - като плюса се връзва на евробуксата на касетофона за пина който е осветление и на касетофона! Минуса си е на минус или корпуса на касетофона!


Колега на сидито имаше само една букса която се свързва с касетофона и гледах отзаде имаше два входа на за букси единия е за чейнджара а другата е малка с 2 пина тя ли е за осветлението на сидито? ако е тя да я вързвам само че я гледах имаше изгоряла пътека и кондензатор но това не е проблем ще ги оправя само тя да е за осветлението??

Колега 8пиновата букса синята си е една и ти си я вързал където трябва! Говоря ти за гнездото двойката зад плеъра! Хайде ще почерпиш давам ти линка с най евтиния вариант да си купиш оттук! Буксата е същата от опит знам :)
http://www.cable.bg/kabel.php?products_id=21000782


vaneca
Мнения: 43
Регистриран на: Пон 06 апр 2009 18:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: bourgas

Re: Оригинално сд за голф 4

Мнениеот vaneca » Сря 18 юни 2014 6:44


Колега много мерси за помоща днес ще я вържа но бес букса единствения проблем е че има една пътека изгоряла и един транзистор и днес мисля да го сменя и дано проработи


vaneca
Мнения: 43
Регистриран на: Пон 06 апр 2009 18:38
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: bourgas

Re: Оригинално сд за голф 4

Мнениеот vaneca » Сря 18 юни 2014 10:12


Колега светнаха и са супер,благодаря за помща


koco
Мнения: 77
Регистриран на: Нед 22 ное 2009 10:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: velingrad

Re: Оригинално сд за голф 4

Мнениеот koco » Съб 11 окт 2014 17:12


здравейте колеги! И аз направих същата манипулация с несветещите копчета на CD-то, светнаха, но при пускане на габарит другите три индикации, които се намират на панела отпред, а именно CDplayer, CDin и CDchanger светят на половина по слабо и обратното, след като изгася габарита светлината им се усилва. Въпроса ми е, това нормално ли е или съм объркал нещо при свързването?


Потребителски аватар
xtoni
Мнения: 688
Регистриран на: Вто 08 май 2012 23:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Haskovo

Re: Оригинално сд за голф 4

Мнениеот xtoni » Нед 12 окт 2014 8:42


koco написа:здравейте колеги! И аз направих същата манипулация с несветещите копчета на CD-то, светнаха, но при пускане на габарит другите три индикации, които се намират на панела отпред, а именно CDplayer, CDin и CDchanger светят на половина по слабо и обратното, след като изгася габарита светлината им се усилва. Въпроса ми е, това нормално ли е или съм объркал нещо при свързването?

Няма какво да объркаш, буксата + и - тоест или свети или не! При включени габарити светлината намаля според светлината на таблото! Имаш усилващ светлината бутон на габарити и можеш да променяш от слаба към по-силна светлина! Сравни осветлението с касетофона, би трябвало да светят еднакво като сила! А тези Cd player, in и changer светят едновременно ли? Ако да не е нормално! cd in свети когато в плеъра има поставен диск! Cd changer свети само когато минеш на режим чейнджър ако имаш свързан такъв!


koco
Мнения: 77
Регистриран на: Нед 22 ное 2009 10:35
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: velingrad

Re: Оригинално сд за голф 4

Мнениеот koco » Чет 16 окт 2014 17:11


аха разбрах, всичко ми е свързано наред! Имам оригинално CD, оригинален чейнджър и YATOUR-дигитален симулатор на чейнджър с флашка. Няма нищо по хубаво от оригинална музика с оригиналната подсветка, без кичурски работи, бас каси и усилватели! :love.vwclub



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 141 госта