Избор на USB MP3 адаптор?Yatour/Grom/Xcarlink???

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
Потребителски аватар
valka
Мнения: 274
Регистриран на: Сря 16 май 2007 19:14
Автомобил: поцинкован танк
Двигател:
Местоположение: София

Re: Избор на USB MP3 адаптор?Yatour/Grom/Xcarlink???

Мнениеот valka » Вто 22 авг 2017 0:03


L&R написа:Ъпдейт по плеъра Yatour, определено работи с повече от 99 файла в директория. На дисплея се изобразява като бърза смяна CD01--CD35 за песен 135(пример). Ако се наблъска всичко в една директория няма проблеми със смяната на директория или забиване, но е леко неудобно и объркващо с много песни.


Може ли да споделиш кое е объркващото - и то ли реди песните по дата като всички нови малоумни CD-та. Че аз станах луд, откакто ми изгоря Sony CDX-GT414U. Вградените blaupunkt-ове в служебните коли четат без проблем повече от 100 песни с номерация 01, 02, 03 ...99. Обаче всички други нови редят по дата. Имам чувството, че всички производители Sony, Pioneer, Alpine, JVC, Blaupunkt...както и ползващите ги потребители са музикални инвалиди, които никога не са ползвали Mp3 плеър тип флашка, не са записвали CD-та с песни и т.н. :confused




cokov79
Мнения: 55
Регистриран на: Пет 06 мар 2009 17:26
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: harmanli

Re: Избор на USB MP3 адаптор?Yatour/Grom/Xcarlink???

Мнениеот cokov79 » Пет 06 апр 2018 17:38


Yatour+MFD голямото забиване извадя ли ключа от контакта е забило,изключа ли го от копчето и запаля пак е забило,постоянно забива тъпия Yatour трябва да му разкача свързваща букса и тогава да тръгне да работи кажете някакво решение на проблема!!!



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта