Избор на USB MP3 адаптор?Yatour/Grom/Xcarlink???

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
Потребителски аватар
Ivo_Dinkov
Мнения: 1352
Регистриран на: Вто 28 дек 2004 10:54
Автомобил: Audi Quattro Turbo
Двигател: BGB
Местоположение: София/Плевен
Контакти:

Re: Избор на USB MP3 адаптор?Yatour/Grom/Xcarlink???

Мнениеот Ivo_Dinkov » Пет 21 авг 2015 11:14


Чели сме. Плзвам правилния формат.
Имам флашка, която 100% няма да ти прочете, дори Алпайна ми в другата кола и се мръщи. А лапотпа я чете.




Потребителски аватар
niko_2317
Мнения: 244
Регистриран на: Чет 05 мар 2015 22:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: Избор на USB MP3 адаптор?Yatour/Grom/Xcarlink???

Мнениеот niko_2317 » Пет 21 авг 2015 11:37


Тук едно офицялно документче,от завода на yatour с такива който със сигурност не чете...и такива който чете!
Подържани памети Yatour.jpg


Потребителски аватар
zografski
Мнения: 2589
Регистриран на: Сря 25 мар 2009 18:10
Автомобил: Golf IV V6 4Motion
Двигател: AUE 2001
Местоположение: Sofia

Re: Избор на USB MP3 адаптор?Yatour/Grom/Xcarlink???

Мнениеот zografski » Пет 21 авг 2015 11:40


има и ментаци ест., като във всичко, ама повечето дори не го знаят това за формата, няма да е лошо тези които ги продават тез у-ва да го споменават! Хората нямат навика да четат RTFM-то :mhihi А може и да искат, но да не знаят англ. живеем в БГ, повечето хора са меко казано, прости. Отделно тая флашка твойта може и компа да и се мръщи, какво остава за някакво у-во, тя може над 50% да е с бед сектори, я и пусни 1 тест, много ми е интересно какво ще каже той :icon_lol


Потребителски аватар
zografski
Мнения: 2589
Регистриран на: Сря 25 мар 2009 18:10
Автомобил: Golf IV V6 4Motion
Двигател: AUE 2001
Местоположение: Sofia

Re: Избор на USB MP3 адаптор?Yatour/Grom/Xcarlink???

Мнениеот zografski » Пет 21 авг 2015 11:42


И понеже е not compatible with Toshiba, ако искаш ела да ти покажа как мойта Ту шиба, ту не шиба 8GB си върви като пушка :icon_lol Ако искаш мога и да ти я снимам :c020 Тоя док, да не си си го писал на paint-a?
Вярно че не е точно този модел, ама има толкова мн модели и марки дето не са вписани, че като цяло тоя документ е излишен, все едно чете само тия 6 флашки, тва е несериозно :h020


Потребителски аватар
niko_2317
Мнения: 244
Регистриран на: Чет 05 мар 2015 22:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: Избор на USB MP3 адаптор?Yatour/Grom/Xcarlink???

Мнениеот niko_2317 » Пет 21 авг 2015 12:04


Да,на пейта от този сайт:
http://www.carinterfaces.com/
Може да си я намериш картинката,ако не те мързи...Ама като гледам да пишеш глупости не те мързи...
Хората щом си ги пройзвеждат,за направили някакви тестове и са разбрали че има памети който не стават!


Потребителски аватар
zografski
Мнения: 2589
Регистриран на: Сря 25 мар 2009 18:10
Автомобил: Golf IV V6 4Motion
Двигател: AUE 2001
Местоположение: Sofia

Re: Избор на USB MP3 адаптор?Yatour/Grom/Xcarlink???

Мнениеот zografski » Пет 21 авг 2015 12:26


Тия глупости дето ги пиша, са по верни от твоето незнание за неща дето продаваш :mhihi Което само по себе си трябва да те засрами (тва означава, че не си познаваш на 100% продуктите които продаваш и тука трябва да те открехваме за неща, на които ти трябва да открехваш "клиентите" ти, ако изобщо има заблудени такива) :mhihi Искаш да кажеш, че само тези флашки чете и само тези НЕ чете? Като ще правят такъв безумен списък поне да включат всичко, а не по 5-6 модела :Mr Green Fun Сигурно има поне още 10000 вида глашки, които чете, и които НЕ чете. Тоя списък е крайно НЕпълен и според мен, крайно НЕнужен, освен ако не си притежател на една от 6те флашки, които са открили, че от тях не тръгва нищо, а списъка трябва да се допълни с поне още 1 дузина (+ментаците) :icon_lol


Потребителски аватар
niko_2317
Мнения: 244
Регистриран на: Чет 05 мар 2015 22:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: Избор на USB MP3 адаптор?Yatour/Grom/Xcarlink???

Мнениеот niko_2317 » Пет 21 авг 2015 12:48


Да прав си,аз си го измислих този списък и го написах на Paint.
Хората го харесаха,и си го качиха в сайта!
:a040 :a040 :a040 :a040 :a040 :a040


Потребителски аватар
zografski
Мнения: 2589
Регистриран на: Сря 25 мар 2009 18:10
Автомобил: Golf IV V6 4Motion
Двигател: AUE 2001
Местоположение: Sofia

Re: Избор на USB MP3 адаптор?Yatour/Grom/Xcarlink???

Мнениеот zografski » Пет 21 авг 2015 12:59


Ами качи си го и ти у ФБ страницата (направо ме разплакваш, че има такива продавачи... ама ти си поредното доказателство за търговец в БГ, с китайски стоки, които продава в Olx) :h020 др освен някви ненужни неща не сподели, не знам къв търговец си изобщо... нито се защити по някакъв начин, нито нищо! Аз честно никога не бих предпоръчал на някой да си купи дори и сол от теб! Не знам как изобщо продаваш нещо, сиг е благодарение на olx :mhihi
КАжи са според теб, само това ли са у-вата които четат и които НЕчетат Yatour/Grom/Xcarlink? Нищо лично колега, но определено не знаеш нещо повече от обикновения потребител, което не е много в твой ощърб като продавач. Само си погледни мненията назад в тази тема и в другата! Дори и въпрос като ти задам, ти не отговаряш на него, а си пишеш някакви твой там неща :spam2 :rtfm
:spamlock


Потребителски аватар
niko_2317
Мнения: 244
Регистриран на: Чет 05 мар 2015 22:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: Избор на USB MP3 адаптор?Yatour/Grom/Xcarlink???

Мнениеот niko_2317 » Пет 21 авг 2015 13:20


:)
Не смятам за нужно да ти отговарям,че ще вземеш да направиш 1875-тото си мнение в този форум и сигурно ще станеш вече много Хай! :mhihi


Потребителски аватар
zografski
Мнения: 2589
Регистриран на: Сря 25 мар 2009 18:10
Автомобил: Golf IV V6 4Motion
Двигател: AUE 2001
Местоположение: Sofia

Re: Избор на USB MP3 адаптор?Yatour/Grom/Xcarlink???

Мнениеот zografski » Пет 21 авг 2015 13:33


То ти от 2 теми на 1 въпрос не ми отговори ахахах Личи си че си от типичните "търговци" :horror
А тва с мненията, има много хора на които съм помогнал с едно или друго, за разлика от теб! Ти не само, че не помагаш, но и половината неща от тия 2 теми са чисти фантасмагории :mhihi А много хора ще потвърдят с какво съм помогнал, не само в темите, но и на лични срещи! На никой не съм отказал помощ, да не говорим, че които ме е питал нещо, съм отговорил и помогнал с каквото мога, то така се става "хай", а не с тъпи оправдания, дето даже и ги няма от твоя страна! Да не говорим, че на никой не съм искал и бира даже за помогнатото :th_up А ти си типичния "търговец" за БГ, купувай па после ще се оправим :horror
ПП Ето ми го 1875-тото мнение, сега ще вдигна КОПОН и ще викна djordjano да ми пее, а от теб ще си купя техниката :h020
ПП От теб и съвет не бих искал, че кой знае какъв ще е! нещо от сорта на, смени си флашката, искаш ли да ти продам направо, имам 1 дето е перфектна :thumb_down Или
niko_2317 написа:Aaa,каза ли нещо?
:11


Потребителски аватар
niko_2317
Мнения: 244
Регистриран на: Чет 05 мар 2015 22:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: Избор на USB MP3 адаптор?Yatour/Grom/Xcarlink???

Мнениеот niko_2317 » Пет 21 авг 2015 20:42


......... Комплексар! :Mr Green Fun


Потребителски аватар
radko86
Мнения: 240
Регистриран на: Сря 13 окт 2010 15:37
Автомобил: Golf IV
Двигател: AKL ARL
Местоположение: Стара Загора

Re: Избор на USB MP3 адаптор?Yatour/Grom/Xcarlink???

Мнениеот radko86 » Пет 21 авг 2015 21:32


Колеги такава ми е музиката в колата.Може ли да ползвам Yatour и оригиналния плеар към радиото? На плеара има лампа cd changer.Видях,че Yatoura има 2 букси синя и черна.Плеара е включен със синя букса към радиото,Yatoura и той се включва със синя букса към радиото,но на плеара има черна букса и Yatoura има черна букса.Та ако вкюча синята букса на Yatoura към радиото и черната към плеара дали ще работи всичко както ми се иска на мен? :rolleyes
Изображение


Потребителски аватар
niko_2317
Мнения: 244
Регистриран на: Чет 05 мар 2015 22:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: Избор на USB MP3 адаптор?Yatour/Grom/Xcarlink???

Мнениеот niko_2317 » Пет 21 авг 2015 22:38


Включи го Yatour-a към CD player-a.Там има празна букса за CD changer.И ще превключваш през CD-то и ще ползваш и цд.
И обратният вариянт става,но ще имаш проблеми.Доста често ще ти изключва Yatoura Без пречина.Имах колега който имаше такива оплаквания,казах му да го включи в CД-то и нещата си дойдоха на мястото! :th_up


Потребителски аватар
radko86
Мнения: 240
Регистриран на: Сря 13 окт 2010 15:37
Автомобил: Golf IV
Двигател: AKL ARL
Местоположение: Стара Загора

Re: Избор на USB MP3 адаптор?Yatour/Grom/Xcarlink???

Мнениеот radko86 » Пет 28 авг 2015 20:16


Здравейте колеги Yatoura го монтирах тръгна,блутута също всичко работи добре с изключение на флашките и сд картите пробвах по няколко.Форматирани са правилно всички ги чете ама като нстисна 1 папка понякога тръгне друг път не,като сменям песните и те са пражилен формат ги сменя през 1-3-5-7.Като натисна 2папка тръгне 3та.Направил съм 6 папки с CD01,CD02....Дори и песните са с номера 001,002 и т.н.При вас има ли ги тези мизерийки


Потребителски аватар
niko_2317
Мнения: 244
Регистриран на: Чет 05 мар 2015 22:07
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Русе

Re: Избор на USB MP3 адаптор?Yatour/Grom/Xcarlink???

Мнениеот niko_2317 » Пет 28 авг 2015 22:24


Ако си форматираш песните на 320KB/s bit rate може и нито една да не ти прочете!
При нас са добре!



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта