Мнение за аудио плейър

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
golfer444
Мнения: 422
Регистриран на: Вто 03 ное 2015 22:15
Автомобил:
Двигател:

Мнение за аудио плейър

Мнениеот golfer444 » Чет 23 фев 2017 21:20


Здравейте! Някой може ли да сподели мнение за плейър SONY DSX-A202UI? Дали си струва парите, ил ие по - добре да се насоча към марки като Pioneer и JVC?




Потребителски аватар
audio_mania_max
Мнения: 115
Регистриран на: Съб 22 яну 2011 5:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Мнение за аудио плейър

Мнениеот audio_mania_max » Пет 24 фев 2017 4:47


Sony правеха чудесни кинескопи Trinitron едно време, ама в автомобилното аудио никога на са били сила. Ако искаш свестен звук, забрави за ширпотребата от JVC и Pioneer, насочи се към Alpine, Clarion или Kenwood.

http://www.alpine.bg/p/Products/digital ... 60/ute-80b

http://kenwood-electronics.bg/car/recei ... KMM-102GY/


Потребителски аватар
Крисчън
Мнения: 147
Регистриран на: Чет 16 юли 2015 20:19
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София

Re: Мнение за аудио плейър

Мнениеот Крисчън » Пет 24 фев 2017 16:04


Аз съм с посочения от теб Аудио плейър за колата. С оригиналните колони съм и те си искат 4х55 W мощност, но мога да ти кажа, че Сонито си вади предоволен звук. Преди това бях с оригиналното радио - Гама, но като сложих Сонито си се усеща разликата. Предоволен съм от плейъра.


golfer444
Мнения: 422
Регистриран на: Вто 03 ное 2015 22:15
Автомобил:
Двигател:

Re: Мнение за аудио плейър

Мнениеот golfer444 » Пет 24 фев 2017 19:39


Крисчън написа:Аз съм с посочения от теб Аудио плейър за колата. С оригиналните колони съм и те си искат 4х55 W мощност, но мога да ти кажа, че Сонито си вади предоволен звук. Преди това бях с оригиналното радио - Гама, но като сложих Сонито си се усеща разликата. Предоволен съм от плейъра.

Мерси за инфото! Обмислям варианта да си го купя. Другият вариант е да взема фабрично музикално устройство от Пасат 6, което уж можело да стане на моя голф, но никой не казва как може да стане това и дали наистина ще стане или ще се дадат едни пари на вятъра.



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 158 госта