Touran 2007, поставяне на навигация?

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
Й. Йорданов
Мнения: 61
Регистриран на: Вто 22 юли 2014 16:26
Автомобил: vw touran
Двигател: bxe 2007
Местоположение: България

Touran 2007, поставяне на навигация?

Мнениеот Й. Йорданов » Нед 12 мар 2017 10:51


Колеги Турана е с оригиналното радио и сд. Гледам в разни сайтове има много добре изглеждащи (поне на външен вид) навигации започващи от 120-130 $ нагоре. Въпроса ми е някой поставял ли е такава навигация и дали изобщо ще тръгне, дали всички букси и кабели са едни и същи и съвместими с тия на колата или ще се налага рязане, кърпене, овиване с изолирбанд и промяна на инсталацията? Дали ЕКУ-то ще я разпознае и как се поставя карта на Европа примерно, защото всички знаем, че такава оригинална предлагана от официален представител на VW е в пъти по-скъпа от предлаганите в интернет навигации. :flag_bulgaria :beer




valkris
Мнения: 25
Регистриран на: Вто 06 дек 2016 13:43
Автомобил:
Двигател:

Re: Touran 2007, поставяне на навигация?

Мнениеот valkris » Пон 27 мар 2017 14:40


Здравей колега, аз съм с Туран 2008. Купих и си монтирах китайска навигация, която си пасна в рамката без проблем. Кабелите също паснаха без проблеми, просто си включих буксите. Навигацията е и по Can -шина и си ми вади информация за колата, отворена врата, литро в резервоара, обороти и др. Дори си вързах и задна камера, сега обмислям и предна. За сега веченяколко месеца всичко си работи идеално. Купих я от тук с камерата ми легна около 450лв с едно година гаранция


Sent from my iPhone using Tapatalk


Й. Йорданов
Мнения: 61
Регистриран на: Вто 22 юли 2014 16:26
Автомобил: vw touran
Двигател: bxe 2007
Местоположение: България

Re: Touran 2007, поставяне на навигация?

Мнениеот Й. Йорданов » Съб 01 апр 2017 7:55


valkris написа:Здравей колега, аз съм с Туран 2008. Купих и си монтирах китайска навигация, която си пасна в рамката без проблем. Кабелите също паснаха без проблеми, просто си включих буксите. Навигацията е и по Can -шина и си ми вади информация за колата, отворена врата, литро в резервоара, обороти и др. Дори си вързах и задна камера, сега обмислям и предна. За сега веченяколко месеца всичко си работи идеално. Купих я от тук с камерата ми легна около 450лв с едно година гаранция


Sent from my iPhone using Tapatalk

Благодаря за отговора колега. Щом всичко е точно и пасва и аз ще сложа. Само да кажеш от къде ''тук'' си я взел магазин, сайт? Ииии карта имаше ли към нея сложена или после си търсил и слагал на друго място? :beer



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 166 госта