Съвет за избора на сд плейър?

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
Потребителски аватар
Xaxy
Мнения: 1568
Регистриран на: Вто 03 мар 2015 16:57
Автомобил: Passat B5 1999
Двигател: AFN 1.9 TDI 110

Re: Съвет за избора на сд плейър?

Мнениеот Xaxy » Пет 23 юни 2017 13:32


Здравейте, днес преди работа реших да сложа плейър-а. Свалих си стария всичко беше наред, докато антената не остана в женското на стария касетофон. Айде, тръгнах да търся антена, обиколих цял град няма и няма, та най-накрая влязох в един магазин за 1 лев и там имаха една бройка. Купих я, срязах малко излишните кабели, че само се мотаеха отзад. Свързах плейър-а и всичко засвири :mhihi После реших да кача някой песни на флашката, но плейър-а неще да ги възпроизведе? Трябва ли да се сменя формата на флашката? Някой, ако може да удари едно рамо? За колони се спрях, на Алпината които Ради препоръча. Началото на месеца, ще ги закупя, но кога ще ги сложа само времето ще покаже :icon_lol
IMAG0997.jpg

IMAG0998.jpg

IMAG1003.jpg




Потребителски аватар
plameney
Мнения: 397
Регистриран на: Вто 25 май 2010 21:46
Автомобил: Passat B5 1.6
Двигател: ARM 2000
Местоположение: Асеновград
Контакти:

Re: Съвет за избора на сд плейър?

Мнениеот plameney » Пет 23 юни 2017 14:03


Виж си файловете на песните с какво разширение са (MP3, WMA, WAV, и FLAC аудио файлове).Ако там е ОК виж дали флашката е форматирана под FAT или FAT32.За по-сигурно я форматирай под FAT или FAT32.Макар че не съм сигурен дали плеъра прави разлика между FAT и NTFS


Потребителски аватар
Xaxy
Мнения: 1568
Регистриран на: Вто 03 мар 2015 16:57
Автомобил: Passat B5 1999
Двигател: AFN 1.9 TDI 110

Re: Съвет за избора на сд плейър?

Мнениеот Xaxy » Пет 23 юни 2017 14:10


Песните бяха в MP3 формат, флашката си беше форматирана на FAT и неще ги произведе. Бутнах флашката и нищо нестана, трябва ли нещо се наглася? Вече неделя, ще мога да разгледам книжката с инструкциите, но си викам може тук да помогне някой.

Последна промяна от IvanMan на Пет 23 юни 2017 14:11, променено общо 1 път.
Причина: Не е необходимо да цитираш предишното мнение. Използвай бутон "нов отговор".


Потребителски аватар
plameney
Мнения: 397
Регистриран на: Вто 25 май 2010 21:46
Автомобил: Passat B5 1.6
Двигател: ARM 2000
Местоположение: Асеновград
Контакти:

Re: Съвет за избора на сд плейър?

Мнениеот plameney » Пет 23 юни 2017 14:13


В менюто за настройки има опция да се ползва или не фронт юсб.Потърси.Сега ще погледна при мен как е.


Потребителски аватар
plameney
Мнения: 397
Регистриран на: Вто 25 май 2010 21:46
Автомобил: Passat B5 1.6
Двигател: ARM 2000
Местоположение: Асеновград
Контакти:

Re: Съвет за избора на сд плейър?

Мнениеот plameney » Пет 23 юни 2017 14:19


Така а а .Включваш плеъра,натискаш копчето за усилването влизаш в меню->систем->ЮСБ ауто ОН. Така е при мен.При теб ще е нещо подобно.Разгледай си менюала на свирката и ще се оправиш.


Потребителски аватар
Xaxy
Мнения: 1568
Регистриран на: Вто 03 мар 2015 16:57
Автомобил: Passat B5 1999
Двигател: AFN 1.9 TDI 110

Re: Съвет за избора на сд плейър?

Мнениеот Xaxy » Пет 23 юни 2017 15:02


Благодаря ти,след работа ще ги погледна. Приятел си беше взел подобно,но малко по-ново пак Pionner , при него още бутна флашката и песните тръгнаха автоматично.


cekoman
Мнения: 402
Регистриран на: Чет 07 юли 2011 15:18
Автомобил: Opel Astra G
Двигател: DTI
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Съвет за избора на сд плейър?

Мнениеот cekoman » Съб 24 юни 2017 5:06


А има и още нещо ,трябва да изключиш Демо версията!Мисля,че беше като задържиш бутона за усилване на звука,след което го въртиш и търсиш Demo off и го избираш пак с този бутон!Направили са го така ,че всеки път като сваляш акумулатора се губят настройките и се включва тая Демо версия!Баща ми има Sony и при него е същото!Дори си мисля,че затова може да не тръгва флашката!Нещо подобно е написал и plameney!


Потребителски аватар
Xaxy
Мнения: 1568
Регистриран на: Вто 03 мар 2015 16:57
Автомобил: Passat B5 1999
Двигател: AFN 1.9 TDI 110

Re: Съвет за избора на сд плейър?

Мнениеот Xaxy » Съб 24 юни 2017 23:12


Оправих флашката,песните тръгват ваичко за момента е нарес. Но някой песни не искат се възпроизведат,а на колегата няма проблем. Пробвах с 4 различни флашки с различна памет 4ГБ/4ГБ/8ГБ и 16ГБ пак не се пускат някой песни? Да няма някоя друга настройка,която трябва се активира?


Потребителски аватар
D1D00
Мнения: 360
Регистриран на: Пет 11 фев 2011 16:21
Автомобил: Volkswagen Golf GT
Двигател: ABD 1994
Местоположение: Шумен

Re: Съвет за избора на сд плейър?

Мнениеот D1D00 » Нед 25 юни 2017 5:11


Bai Sando написа:Аз имах 3 алпина и накрая взех пайнер и мирясах.И то все високи класове бяха от сума ти пари като нови.
Интересно е,че за половината пари на алпина,взимам пайнер с повече настройки на звука.Естествено,че ще предпочета пайнер.Сега въртя един 5-та серия и като влезна в настройките,чак и аз се обърквам какъв звук да си настроя.То не са обръщане на баса,то не е 3 вида loud то не са чудесии.А да не говорим за настройката на цвета на диспея и копчетата,направих си точния цвят като на таблото,през блутуута си говоря от микрофона и мога да си пускам песни от телефона.Ако трябваше да е Алпин с подобни настройки сигурно ще струва 1000 лв :mhihi Просто за парите си няма конкуренция като звук и настройки.


Намира се Алпин с подобни настройки за 300-400 лв. Не е баш 1000 лв. Можеш директно от телефона да го контролираш има приложение в Google play с много опции... Аз бих препоръчал alpine заради кристално изчисления звук който вади,но колегата вече си е купил pioneer...


Потребителски аватар
N_F_B
Мнения: 101
Регистриран на: Сря 15 мар 2017 17:27
Автомобил: Passat B5 5
Двигател: AMX 2003
Местоположение: София
Контакти:

Re: Съвет за избора на сд плейър?

Мнениеот N_F_B » Сря 26 юли 2017 12:35


Табло

Предни врати

Задни врати

Кори в багажника

жив и здрав - аз това съм намислил за моята :smile



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 59 госта