Трафик информация (TMC) на навигация Discover Pro

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
zonga
Мнения: 8
Регистриран на: Сря 17 окт 2012 5:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Трафик информация (TMC) на навигация Discover Pro

Мнениеот zonga » Чет 20 юли 2017 14:11


Здравейте колеги,
някой може ли да каже TMC информацията излъчвана от N-Joy и Z-Rock дали се вижда на Discover Pro 1-во или 2-ро поколение на колите закупени от България?




Потребителски аватар
Andonov
Мнения: 3925
Регистриран на: Вто 06 мар 2007 8:44
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Ямбол
Контакти:

Re: Трафик информация (TMC) на навигация Discover Pro

Мнениеот Andonov » Чет 20 юли 2017 14:34


Аз в България не съм видал работеща TMC. Но в други европейски страни си работи, като бройката е малка.


zonga
Мнения: 8
Регистриран на: Сря 17 окт 2012 5:48
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Трафик информация (TMC) на навигация Discover Pro

Мнениеот zonga » Чет 20 юли 2017 14:43


Мерси, колега. Аз доста се рових и дефакто в България има TMC.

Виж тук: http://itrafficserver.com user: guest pwd: guest.

Пратих мейл на TrafficNav, които са собственици на услугата с въпрос дали Volkswagen имат абонамент за територията на БГ, но още чакам отговор. От Порше Изток ми отговориха: "доколкото си спомняме, не работи". Абе, как да не знаете дали работи или не работи, да не ги продавам аз тези коли??? :banghead :banghead :banghead На всичкото отгоре ги рекламират, че имат динамична навигация с RDS-TMC. Затова питам, защото моята я взех от Порше Изток, но не нова и е била карана в Германия. Идеята ми е, ако има някой с навигацията, купена в БГ, евентуално да каже дали работи или не работи и ако работи, евентуално да си прочете adaptation chanell-a с VCDS да видим каква стойност слагат, защото разбрах, че за различните региони е различно и зависи от местните доставчици на TMC.



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 126 госта