Въпрос отностно радиото на пасата.

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
gorskiq_
Мнения: 46
Регистриран на: Пон 15 дек 2014 16:47
Автомобил: seat cordoba 6k2 Passat b6
Двигател: ASV 110+ BMP 140+

Въпрос отностно радиото на пасата.

Мнениеот gorskiq_ » Сря 13 юни 2018 19:59


Колеги, дайте предложение как да изкарам USB на оригиналното радио на пасат 6 - http://prikachi.com/images.php?images/226/9348226C.jpg




garvanski
Мнения: 163
Регистриран на: Вто 07 апр 2009 22:41
Автомобил: Vw Passat B6
Двигател: 1.9 TDI- BLS- 2008

Re: Въпрос отностно радиото на пасата.

Мнениеот garvanski » Нед 17 юни 2018 18:18


Моят Пасат беше с такова радио и аз исках да си пусна AUX или USB, но така и не намерих начин. Има доста клипове и идеи, но нищо не сработи.
Не казвам, че няма начин, може и да има, но аз се отказах накрая и реших да си поръчам 9 " мултимедия от Китай. Пасна перфектно на мястото и съм много доволен.
Според мен, вместо да набиваш пари в експерименти, кабели, букси, преработвания и какво ли не, най- практично е направо нова мултимедия. Пасва перфектно, 4 ядрена, 2 GB RAM, IPS дисплейй, Android, GPS, български език на всичко + навигацията, Bluetooth, 2 бр. USB порта с кабел за жабката или където искаш и мн. други. Купих я направо от фабриката, която ги произвежда. Даже издебнах промоциите за тяхната Нова година и ми излезе $199, което на фона на тукашните цени за много по- слаби мултимедии си е...
Аз съжалявам, че толкова време се лутах, гледах, четях, купувах кабели и какво ли не.
Това е мултимедията, изчистен дизайн без бутони:
1111.jpeg
1111.jpeg (67.3 KиБ) Видяна 1149 пъти


Потребителски аватар
xtoni
Мнения: 687
Регистриран на: Вто 08 май 2012 23:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Haskovo

Re: Въпрос отностно радиото на пасата.

Мнениеот xtoni » Нед 17 юни 2018 19:27


И да добавим, че в зависимост от годината на автомобила може да се получи спад в акумулатора :)


garvanski
Мнения: 163
Регистриран на: Вто 07 апр 2009 22:41
Автомобил: Vw Passat B6
Двигател: 1.9 TDI- BLS- 2008

Re: Въпрос отностно радиото на пасата.

Мнениеот garvanski » Нед 17 юни 2018 21:32


В какъв смисъл спад в акумулатора?
В инструкцията за монтаж си е посочено в зависимост от колата, годината и оборудването да се свържат или не определени кабели от снопа с цел избягване на утечки. Тези кабели са си с букси (мъжка/женска). Също така си има и вариант на свързване при коли с и без Can-Bus.
След като я монтирах и аз имах притеснения, че ще изтощава акумулатора, затова ходих в акумулаторен сервиз да премерят дали има утечка. Всичко си е нормално, никаква разлика от преди да я монтирам. Явно този проблем от по старите мултимедии със скапването на акумулатора е премахнат в по- съвременните.


gorskiq_
Мнения: 46
Регистриран на: Пон 15 дек 2014 16:47
Автомобил: seat cordoba 6k2 Passat b6
Двигател: ASV 110+ BMP 140+

Re: Въпрос отностно радиото на пасата.

Мнениеот gorskiq_ » Вто 19 юни 2018 10:55


garvanski написа:Моят Пасат беше с такова радио и аз исках да си пусна AUX или USB, но така и не намерих начин. Има доста клипове и идеи, но нищо не сработи.
Не казвам, че няма начин, може и да има, но аз се отказах накрая и реших да си поръчам 9 " мултимедия от Китай. Пасна перфектно на мястото и съм много доволен.
Според мен, вместо да набиваш пари в експерименти, кабели, букси, преработвания и какво ли не, най- практично е направо нова мултимедия. Пасва перфектно, 4 ядрена, 2 GB RAM, IPS дисплейй, Android, GPS, български език на всичко + навигацията, Bluetooth, 2 бр. USB порта с кабел за жабката или където искаш и мн. други. Купих я направо от фабриката, която ги произвежда. Даже издебнах промоциите за тяхната Нова година и ми излезе $199, което на фона на тукашните цени за много по- слаби мултимедии си е...
Аз съжалявам, че толкова време се лутах, гледах, четях, купувах кабели и какво ли не.
Това е мултимедията, изчистен дизайн без бутони:
1111.jpeg



ясно значи да се ориентирам към нещо от тоя вид.Благодаря


garvanski
Мнения: 163
Регистриран на: Вто 07 апр 2009 22:41
Автомобил: Vw Passat B6
Двигател: 1.9 TDI- BLS- 2008

Re: Въпрос отностно радиото на пасата.

Мнениеот garvanski » Вто 19 юни 2018 12:23


Това е моето мнение. Ако си поръчаш направо от производител в Китай, откъдето са и всички, които се продават тук в Бг, с изключение на оригиналните, разбира се, ще ти излезе изгодно.



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта