Камера към навигация

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
Потребителски аватар
lucky7o
Мнения: 960
Регистриран на: Чет 22 май 2008 23:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Камера към навигация

Мнениеот lucky7o » Пон 18 юни 2018 10:19


Здравейте,

Искам да свържа камера за движение на заден ход. Колата е Е класа W211. Навигацията е модел NTG1. Глeдам всякакви камери се продават и всички са RCA чинчове. На колата обаче имам само дна Fakra букса, която до колкото разбрах е за видео сигнал... Дали ако свържа камерата с fakra букса към "касетофона" ще тръгне на екрана, или ще ми трябва и някакво друго устройство?

Пиша в този форум, тъй като смятам, че тук има хора запознати с много неща, не всички свързани с VW...




garvanski
Мнения: 163
Регистриран на: Вто 07 апр 2009 22:41
Автомобил: Vw Passat B6
Двигател: 1.9 TDI- BLS- 2008

Re: Камера към навигация

Мнениеот garvanski » Пон 18 юни 2018 20:47


Изглежда няма да е лесно монтирането на камера при теб. По- точно няма да е евтино. Ще ти трябва видео- интерфейс/ модул от рода на VL2-MBN2, който мисля, че е около 400лв. Толкова пари за нещо, което само предава видео сигнал на мултимедията ти...?! Към него се свързва видео сигнала от камерата и той предава видеото на мултимедията.
Нека да кажат и други, може пък да е има и по- приемливо решение, но се съмнявам.
Успех.


Потребителски аватар
lucky7o
Мнения: 960
Регистриран на: Чет 22 май 2008 23:47
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Камера към навигация

Мнениеот lucky7o » Вто 19 юни 2018 12:14


Поръчах една камера от китай пък ще видя с този fakra кабел дали ще тръгне директно. Ако не търгне няма да се занимавам, има камери с екрани колкото иска човек, ама ми се щеше да е като "оригинално". Мислех си, че би станало само с кабела понеже няколко продавачи ме уверяват, че само се включва и тръгва стига на медията да има такъв изход (fakra). Пък и щом мога да гледам двд все си мисля, че би трябвало да тръгне и сигнал от камерата.



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Krasd и 21 госта