Въпрос относно карти за Източна Европа на фабрична навигация

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
dimodd
Мнения: 35
Регистриран на: Нед 29 яну 2012 23:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Въпрос относно карти за Източна Европа на фабрична навигация

Мнениеот dimodd » Сря 29 авг 2018 7:04


Здравейте колеги!Правя услуга на един приятел,като пиша тази тема и предварително моля да ме извините,ако бъркам нещо!Просто не съм собственик на кола от въпросната марка,и не съм на ясно с нещата около вградената навигация!Интересува ме дали може да се намери някъде карта за Източна Европа,съвместима с навигацията,която е вградена в автомобила?!?Пасат В6 от 2010г.!Съдейки по дисковете,които има с покупката на автомобила,става дума за RS510 или 810. Дано мога да ви ориентирам със снимките,които имам! Благодаря ви предварително за помощта и безаварийно каране!
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение




Потребителски аватар
Vasseto
Мнения: 2637
Регистриран на: Вто 06 сеп 2005 17:09
Автомобил: Passat B7 Passat B5_5 Jetta V
Двигател: CFFB AVF BXE
Местоположение: Пловдив

Re: Въпрос относно карти за Източна Европа на фабрична навигация

Мнениеот Vasseto » Сря 29 авг 2018 7:52


Ето я и темата за четене.


dimodd
Мнения: 35
Регистриран на: Нед 29 яну 2012 23:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Въпрос относно карти за Източна Европа на фабрична навигация

Мнениеот dimodd » Сря 29 авг 2018 8:16


Благодаря Ви,колега!


dimodd
Мнения: 35
Регистриран на: Нед 29 яну 2012 23:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Въпрос относно карти за Източна Европа на фабрична навигация

Мнениеот dimodd » Нед 16 сеп 2018 7:50


Здравейте отново,колеги!Тъй като ме е страх да не скапем навигацията,ви моля за още малко помощ!Към албума,в който бяха предните снимки,добавих и снимки с всичката информация,която се изписва на навигацията.Мога ли да ви помоля да погледнете и тях ето тук: http://dimodd.snimka.bg/automobiles/pas ... 6.38731521 ,и да ме посъветвате какво да изтегля от ето този линк: https://www.my-gti.com/3868/volkswagen-rns-510-firmware-download-repository за да може да работи,без риск да се съсипе. Сърдечно благодаря за вниманието и отзивчивостта!Картите,които съм подготвил са v.8473 и v.8517.Проблема е,че човека,на когото искам да помогна не живее в България и няма как да ги тествам,преди да ми кажете дали може и с текущата версия на устройството да тръгнат.



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 55 госта