В момента е Нед 18 ное 2018 16:37
Фолксваген България - Volkswagen Bulgaria

Всички времена са UTC+02:00

Правила на форума

Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Шаблон за заглавията на теми, публикувани в този раздел!

Създай нова тема  Отговори  [ 10 мнения ] 
Автор Съобщение
Мнение Заглавие: Passat B4 CD Pioneer - губи настройки. Публикувано: Чет 30 авг 2018 12:09 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Здравейте!
Реших да си подменя заводското радио в Пасат Б4. Новият плеър е Pioneer DEH-S5000BT. След свързването се оказа, че като го изключа и загубва всякакви настройки. На първата снимка съм качил буксата на СД-то и буксата на автомобила. Прави впечатление, че синьо-белия кабел на автомобилната букса е в гнездо, които, като се съединят двете букси не контактуват въпросните кабели. Трябва ли те да са свързани, като този го дават за подвижна антена, а аз нямам такава?
На втората снимка съм снимал свързването на кабелите между буксата на СД-то и преходната женска букса. В упътването пише, че в зависимост от автомобила може да трябва жълтите и червените кабели да се свържат на кръст, а аз съм ги свързал по цвят. Да не би това да е проблемът? Благодаря предварително на всички, който ще се отзоват! :bowdown
Прикачен файл:
1.jpg
1.jpg [ 143.72 KиБ | Видяна 379 пъти ]

Прикачени файлове:
2.jpg
2.jpg [ 147.99 KиБ | Видяна 379 пъти ]

Последна промяна от vpetrovbg на Чет 30 авг 2018 14:50, променено общо 1 път.
Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Passat B4 CD Pioneer - губи настройки. Публикувано: Чет 30 авг 2018 12:19 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Да това е пробема. Жълтия ти е за паметта. Аз ги връзвам двата на един +.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Passat B4 CD Pioneer - губи настройки. Публикувано: Чет 30 авг 2018 14:48 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Geshi написа:
Да това е пробема. Жълтия ти е за паметта. Аз ги връзвам двата на един +.

Т.е. трябва да ги вържа на "кръст" - жълт с червен?

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Passat B4 CD Pioneer - губи настройки. Публикувано: Чет 30 авг 2018 16:43 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Аз го правя така:
Жълтия и червения идващи от СД-то ги събирам и ги връзвам на този плюс, който не прекъсва (жълтия или червения, които идват от таблото).
Може би става и на кръст, не съм пробвал.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Passat B4 CD Pioneer - губи настройки. Публикувано: Чет 30 авг 2018 20:54 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Passat B4 Variant
Двигател: RP 94
vpetrovbg написа:
Т.е. трябва да ги вържа на "кръст" - жълт с червен?

Да.Този кафеникаквия мисля на Пасата идва от клемореда и като извадиш ключа музиката ще спира.Чак когато го извадиш ще спира,което е готиното.Ако ги вържеш на едно място,както колегата те съветва,ще трябва да си го гасиш и пускаш от копчето.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Passat B4 CD Pioneer - губи настройки. Публикувано: Чет 30 авг 2018 21:31 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Да ще трябва да го включва от копчето в моя случай, пробвай първо на "хикс".

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Passat B4 CD Pioneer - губи настройки. Публикувано: Чет 30 авг 2018 22:28 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
На кръст стана! Настройките се запазиха. Само дето без да е ключа врътнат на първа позиция, не работи.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Passat B4 CD Pioneer - губи настройки. Публикувано: Чет 30 авг 2018 23:38 
Извън линия

Автомобил:
Двигател:
Е това му е минуса, ам, че к'во ще правиш в колата без ключ.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Passat B4 CD Pioneer - губи настройки. Публикувано: Пет 31 авг 2018 12:24 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил: Passat B4 Variant
Двигател: RP 94
На нормална ключалка е така,като врътнеш на АСС тогава идва тока от клемореда.Но пък като изгасиш и върнеш ключа докрай,ток все още има.Изчезва захранването чак когато извадиш ключа от патронника.Металната пластина върху самата ключалка чак тогава щраква и се връща нагоре.Това му е плюа,че докато си в колата и чакаш примерно,музиката си работи/само тя/.Слезеш и тръгнеш,издърпвайки ключа,нищо не работи.

Нагоре

Мнение Заглавие: Re: Passat B4 CD Pioneer - губи настройки. Публикувано: Пет 31 авг 2018 12:43 
Извън линия
Потребителски аватар

Автомобил:
Двигател:
Благодаря! Така децата няма да се правят на дисководещи докато ме няма в колата - ще стоят на тишина! :twisted

Нагоре

Покажи мненията от преди:  Сортирай по  
Създай нова тема  Отговори  [ 10 мнения ] 

Всички времена са UTC+02:00