RNS 510 в Golf 5 Няколко въпроса

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
BaTLLeL4o
Мнения: 100
Регистриран на: Пон 15 авг 2016 9:53
Автомобил: Golf MK5 GTI
Двигател: BWA 2007
Местоположение: Русе

RNS 510 в Golf 5 Няколко въпроса

Мнениеот BaTLLeL4o » Нед 24 май 2020 23:53


Здравейте, та колата е голф 5 2007г. Вмомента съм с MFD 2 навигация, която всички знаем няма карти за България. Намерих си въпросната RNS 510 навигация, но тука почват въпросите.
1. Сегашната ми GPS антена дали ще пасне на новата навигация или ще трябва преходник или нова антена?
2. Роднина има Touran 2012 с RNS 510 и при него телефона се свръза през борда на колата. Като колата му има мулти волан, а мойта няма. Знам, че трябва да си купя Bluetooth Модул, но ще мога ли да го пускам през самата навигация?
3. Дали ще показва всичко на навигацията като климатроник, отворени врати и останалите работи които примерно моя роднина ги има на неговата кола.
4. Всичко така нареченото Plug and Play ли е?
5. Само с OEM камера ли работи навигацията?
Мисля, че за сега е това. Ще съм благодарен ако някой сподели опит, който го е правил това упражнение RNS 510 в Golf MK5




Потребителски аватар
xtoni
Мнения: 688
Регистриран на: Вто 08 май 2012 23:19
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Haskovo

Re: RNS 510 в Golf 5 Няколко въпроса

Мнениеот xtoni » Пон 25 май 2020 7:51


Гпс антената е същата. Блутут модул след като се вземе подходящ ще се визуализира на дисплея на рнс и управленито на блутута ще е през тъча на навигацията.
За трети въпрос не няма да показва нищо откъм отворени врати (фабрично нямат такава екстра), клима, или парктроник при теб няма да визуализира в предвид годината на колата.
За камерата е rgb сигнал, освен фабричната може и друга но трябва и преобразувател на сигнала интерфейс, тоест само с камера нестава афтърмаркет.



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 142 госта