Избор на говорители за задни врати голф 5

Силна музика, видео и навигация във Вашия Volkswagen
mitakakb1
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 21 юни 2023 22:04
Автомобил:
Двигател:

Избор на говорители за задни врати голф 5

Мнениеот mitakakb1 » Сря 21 юни 2023 22:17


Здравейте,извинявам се че темата се повтаря ,но всичко което намерих в темите е старо от години и линковете не работят .Колата ми е голф 5 и на задните врати заводско няма говорители .Можете ли да ми помогнете с избора ? За момента ще бъдат захранвано от оригиналното радио rcd300 което е 4x20w но за напред мисля за подмяна с мултимедия и субуфер .Ако може да ме насочите за говорители ,бюджета е 100лв .Знам че за тези пари няма кой знае какъв избор и с това радио,но и изискванията ми не са големи .Търся малко да засиля музиката в колата .Само с предните говорители е слабо и те са оригинални .Ще съм ви благодарен на всякакви съвети .И отново не съм претенциозен ,иска ми се с добавяне на говорители в задните врати да се увеличи малко повече баса в колата :mhihi




Потребителски аватар
Никола.Веселинов
Мнения: 54
Регистриран на: Сря 28 сеп 2016 3:52
Автомобил:
Двигател:

Re: Избор на говорители за задни врати голф 5

Мнениеот Никола.Веселинов » Съб 08 юли 2023 9:58


На моя голф 4 също нямаше говорители отзад. Аз преместих предните (оригинални) говорители отзад (прекарах захранване разбира се) и купих 2 нови за отпред. С този бюджет общо взето гледай размера да пасне на обособената дупка и евентуално да е някоя по-хубава марка, като Pioneer, Hertz, Sony или нещо такова. Като знам аз на какви пари ги купих преди няколко години, то или трябва да увеличиш бюджета или да гледаш втора ръка.



Върни се в “CAR Audio, Video & Navigation”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 136 госта