Volkswagen Club Fest - 1 и 2 април 2017 - Интер Експо Център. :arrow Виж повече тук. :love.vwclub

Ключарски услуги - Maximum Key Service - Vladko

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Правила на форума
Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Масла Motul и добавки Bardahl
Потребителски аватар
podw
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Re: Ключарски услуги - Maximum Key Service - Vladko

Мнениеот podw » Вто 28 юни 2016 7:11

Доволен е слаба дума, аз бях възхитен. :smile Пепи прие колата, обади ми се да ми каже когато бе готова, проблем с отварянето на 5-тата врата и след молба от моя страна, оправи и проблема с централното заключване.
Отделно се показа невероятен кавалер, понеже се забавих в края на деня, помогнал на съпругата ми да изманеврира в тясната уличка около блока. Това е мястото за решаване на подобни проблеми - коректност, бързина, професионализъм. Успех, благополучие и лавинообразно нарастваща тумба от клиенти :biggrin им пожелавам на момчетата.

Поздрави.

Потребителски аватар
w_smith
Автомобил: Skoda Octavia Golf 3
Двигател: ALH 2005 AHU 1997
Контакти:

Мнениеот w_smith » Пет 01 юли 2016 14:41

Искам да изкажа възхищението си от Влади, който свърши страхотна работа по колата ми и то такава с която малко хора се захващат.

unbrok3n
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот unbrok3n » Пет 01 юли 2016 15:21

И аз съм ходил при него, оправи ми ключалките за 10 минути. Поздрави !

Потребителски аватар
hvp800
Автомобил: VW Bora
Двигател: ASZ

Мнениеот hvp800 » Нед 03 юли 2016 22:47

Аз също съм ползвал услугите на въпросния ключар и определено не бих го направил отново, и още по-малко пък бих го препоръчал :thumb_down
Нито цената беше ОК, нито бравата дето трябваше само след две седмици да оправям пак, а и отношението не мога да нарека добро.
Качества и майсторлък не искам да коментирам ,а просто искам да кажа на колегите да си имат едно наум, и да внимават, защото очакванията и реалноста може да се разминат.

seso86
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот seso86 » Пон 20 мар 2017 22:59

Да съживим темата и да ви предупредя.Не ходете при този Владко,ами имате ли проблем направо тичайте.Това в случай че искате коректно и компетентно обслужване.Благодаря ти още веднъж Влади.Гуем си.....

Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”