Автосервиз Авто Ес - София

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Правила на форума
Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Масла Motul и добавки Bardahl
Потребителски аватар
Марин.В.
Автомобил:
Двигател:

Re: Автосервиз Авто Ес - София

Мнениеот Марин.В. » Пон 13 ное 2017 16:12

Аз останах много разочарован от този сервиз .. Колата ми Пежо 206 1.9 D не пали... Миналия понеделник я оставих на въпросния Слав и го попитах кога ще разбере защо не пали а той ми отговори че на следващия ден ще разбере .. Чаках вторник цял ден да ми звънне и накрая аз му звъннах каза че още не е разбрал какво ѝ е.. и че ще ми звънне около четвъртък
и пак го чаках да звънне до петък и му звъннах каза че още незнаел .. Звъннах му вчера и той ми се развика по телефона и каза че в неделя не работят и че не е готова.. Накрая ми омръзна отидох и си я взех срещу 50 лв от него защото бил направил
" диагностика" на автомобила ми но все още незнаел защо не пали.. преместих я в друг сервиз... Не разбирам как така за една седмица не успя да разбере защо не пали и ми взе 50 лв защото иначе нямаше да мога да си я взема и отделно го беше яд че си я взимам защото може би искаше да изкара още пари от мен .. не получих никакъв документ за направената диагностика.. Изрично не препоръчвам на никой този измислен сервиз..

Потребителски аватар
kn9453
Автомобил:
Двигател: AHF 99

Re: Автосервиз Авто Ес - София

Мнениеот kn9453 » Вто 14 ное 2017 21:35

Лелеее ужас.....
след толкоз години този измекяр още ли е в бранша! Не мога да разбера такива как оцеляват на пазара!

Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”