Сервизи във Варна

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Правила на форума
Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Масла Motul и добавки Bardahl
Потребителски аватар
Re5Pec7
Автомобил: Passat B5 V6
Двигател: AQD

Сервизи във Варна

Мнениеот Re5Pec7 » Сря 01 мар 2017 10:26

Тъй като няма тема за сервизите във Варна, мисля че ще е полезно да създадем една такава, в която всеки да изразява мнение.

За София има една камара препоръчани сервизи, но във Варна нещата не стоят така.

И така... нека започна с моите впечатления.

1. Ифидик - Мисля, че тука е ясно ... ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!. До колкото съм запознат обаче, не ремонтира бензинови коли.

2. Румен от Тополи. Чета из форумите, че доста го хвалят. Някакво мнение за него? Ремонтира основно Volvo, но го хвалят и в Audi форума.

3. Жижо - За ходова част съм чувал, че са добре. Ходих да ми сменят тампон на двигателя. Без особено мнение :)

4. Сервиза до Кауфланд - мисля, че се казваше Андон Недев. Няколко пъти съм карал голфа там - Смяна на накладки 103 лв (63лв накладки + 40лв труд). Смяна на радиатор - 20лв за труд. Като цяло съм останал с добри впечатления оттам. Единия е собственика, другото момче кара Голф 2ка. Мисля, че като цяло са добре. За по-сериозни ремонти не знам. За поддръжка на автоклиматици ги хвалят доста.

5. МиД Авто - https://www.facebook.com/midavto/ Отскоро във Facebook ми се върти тяхна реклама. Специализирани са в ремонта и поддръжката на автоматични скоростни кутии. Мисля скоро да ги посетя за преглед на моята и ще напиша какви са ми впечатленията.

6. Стартери и алтернатори - Станимир (забравих му фамилията). Намира се около военна болница, над околовръстното. Ходил съм 2пъти - Доволен.

Ами това е ... давайте мнения, за да знаем кои майстори да избягваме и към кои да се насочим. Ако има потвърден добър сервиз от колеги, ще взимам мненията ви и ще Update-вам първия пост, за да може информацията да е събрана на едно място.

stilqnbochev
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервизи във Варна

Мнениеот stilqnbochev » Сря 21 мар 2018 14:24

здравейте може ли да ми препоръчате читав сервиз в Гр.Варна - става въпрос за пасат 4 97г. 101к.с от няколко дена прави следния проблем - паля вез проблем но във момента във който загрее на 90 градуса колата спира да върви не гасне но и не върви нито на бензин нито на газ колата е с газов инжекцион.Закарах я в сервиз но там яно незнаят каде се намират и немогат да решат проблема .Ако може някай да препоръча сервиз благодаря предварителмо

Потребителски аватар
Re5Pec7
Автомобил: Passat B5 V6
Двигател: AQD

Мнениеот Re5Pec7 » Чет 22 мар 2018 15:50

Може да видиш Сами дали може да помогне (Гюнтер сервиз). Може да потърсиш в google за локацията и телефон. В Шкода форума има тема. Посещавал съм го няколко пъти и съм много доволен.

Потребителски аватар
inspektora
Автомобил: VW Jetta 2006
Двигател: 1.9 tdi BXE

Мнениеот inspektora » Пет 23 мар 2018 20:27

За проблеми със спирачната система и окачване, бих препоръчал и Дом на накладките на Хр. Смирненски, над Затвора.

Потребителски аватар
galioo.damqnow
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот galioo.damqnow » Вто 15 май 2018 11:37

Здравейте :) Ако може да ми препоръчате добър майстор на газов инжекцион във Варна ,защото имам доста проблеми и никъде не могат да се справят.Първо бутилката е 40 литра,а събира 25.Второ с 25 литра минавам 140’километра,което според мен не е нормално.Става въпрос за Голф 4 1.6 101к.с. -1998г. с газов инжекцион.Благодаря :)

Последна промяна от galioo.damqnow на Вто 15 май 2018 12:09, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
embare
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот embare » Вто 15 май 2018 11:40

inspektora написа:За проблеми със спирачната система и окачване, бих препоръчал и Дом на накладките на Хр. Смирненски, над Затвора.

И аз ходя там.Доволен съм!

Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”