Благодарности на сервиз Cars's point - специално Борислав

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Правила на форума
Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Масла Motul и добавки Bardahl
ma_in
Автомобил: Passat B2 _ Passat B5 _ Octavia 2
Двигател: JN _ ACK _ BMM

Благодарности на сервиз Cars's point - специално Борислав

Мнениеот ma_in » Чет 11 окт 2018 14:20

Искам да изкажа големи благодарности на споменатият сервиз.
Съвсем случайно се запознах с Борислав в търсене на сервиз, където да не ми седи колата по месеци навън докато някой я започне.
Бях решил, че ще правя основен ремонт на Б5-цата, но там където бях решил, всеки ден се събираха звездите и планетие в разни съзвездия и няколко месеца не се започваше, та от зор започнах да търся. Клубните - ясно след месец, след година (буквално) и т.н. заети са хората.
По случайност през разни познати, разбрах за този сервиз и още по телефона, докато обяснявах какво искам и как го искам, ми стана ясно, че не говоря със случаен майстор.
Въпросният майстор Борислав притежава доста сертификати и обучения, че като ми обясни например защо чисто новата водна помпа ТЕЧЕ от уплътнението и каква е всъщност процедурата за слагане, ми падна ченето.
Също така разбрах защо най-скъпите уплатнения на капаците на главите за V6, протичат след 3-4000 км и как всъщност се слагат.
Общо взето ми обясни в детайли какви цени и време ще отнеме, как ще протече точно ремонта и т.н., супер пич.
За мое съжеление, се оказа най-лошото - надран блок и всякаква грес и гняс по маслените пътища, което ме отказа от ремонта, защото ми обясни колко наистина ще струва това да бъде направен по евтиния начин и по правилния начин.
След това ми помогна с покупката на следващата ми кола с която вече 4 месеца не съм виждал сервиз.

Като обобщение мога да кажа, че е доста запознат с това което прави, много добре обяснява и спокойно след няколкото пъти в които е трябвало да свърши нещо по моя кола, мога да го препоръчам.

Адреса е: гр. София, кв. Горубляне, ул. Инж. Георги Белов 5
Зад сградата на Загорка - влиза се в двора и веднага в ляво - има две дълги тръби напряко на пътя, като легнали полицаи, подминават се и 100м. по-напред е самият сервиз, има големи зелено-сиви винили с името.

0897878297 - Борислав

Потребителски аватар
vucata
Автомобил: Ford Mondeo MK2
Двигател: 1.8TD 2000
Контакти:

Re: Благодарности на сервиз Cars's point - специално Борислав

Мнениеот vucata » Чет 11 окт 2018 19:21

И аз мисля съм чувал за него добри отзиви, но ще питам тези дни дали става дума за същия човек.

Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”