Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
4i4o-dido
Мнения: 826
Регистриран на: Пет 02 юни 2006 17:40
Автомобил: POLO 1.6 6N
Двигател: AEA 1995
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: VW, Audi, Seat Сервиз Пловдив - тунинг, диагностика, ре

Мнениеот 4i4o-dido » Пон 07 окт 2013 12:27


До сега винаги го е вдигал.




Потребителски аватар
kondzhagyulo
Мнения: 194
Регистриран на: Нед 10 авг 2008 17:24
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Балчик

Re: VW, Audi, Seat Сервиз Пловдив - тунинг, диагностика, ре

Мнениеот kondzhagyulo » Пон 07 окт 2013 19:44


4i4o-dido написа:До сега винаги го е вдигал.

Мислиш ли, че ако бе така щях да пиша така в предния ми пост? Та аз се надявах на него, ама "ЦЪК" - отзвънях си...


Потребителски аватар
kasapina
Мнения: 93
Регистриран на: Сря 22 мар 2006 23:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив facebook.com/FTMotorsports
Контакти:

Re: VW, Audi, Seat Сервиз Пловдив - тунинг, диагностика, ре

Мнениеот kasapina » Пон 07 окт 2013 21:47


Здравейте колеги .Не се чудете защо....
Работя в сервиз ,а не на бюро .В сервиза ни се налага да се цапаме понякога малко понякога много ,или да се мием (мокри сме) или да ходим до WC И куп такива дейности по времето на който е невъзможно да вдигнем телефона.
Обикновено когато някой ми звъни едно след друго и аз съм оцапан или нещо от горе изброените докато не си довърша работата и не съм чист за да вдигна НЕ ГО ВДИГАМ :D.Звъненето едно след друго са излишни пробвайте след 15мин примерно.За да не съм ти вдигнал 2 дена трябва да си уцелил няколко последователни "случки" което до сега не се бе случвало.Просто пробвай през определен период от време СЪЖАЛЯВАМ ако те затруднявам но и аз работя а това ми е приоритет.Вдигам телефона винаги когато мога !!! Дори след 19:00,сутрин в 6:30 или често срещане вече неделите.През тези етапи от време НЕ РАБОТЯ и въпреки това вдигам телефона въпрос на време е кога ще ме изгонят от вкъщи и няма да имам възможност да го правя :newsm66 !!!

П.П.
mecho_klecho написа:Абе Жоро, само немога да разбера защо си сложил снимки на Полото на Наско "бяло поло 1272cc" както си го написал, което не си парвил ти доколкото помня?


Колега не те знам кой си, но и не искам да те знам ..но ще ти отговоря
Това поло лично аз съм правил Инсталацията на мотора и електрониката ,аз съм го мапвал и то не веднъж.След всяка малка промяна по мотора,със дроселите,след вала,след незнам си кво ,Мапвал съм го толкова време и толкова време съм работил по него колкото ти не си чел общо във форума тук.
Инсталацията съм я правил на връх бъдни вечер от желание да го подкараме.
Боядисвал съм го лично аз.Мотор,кутията сме правили заедно с Наско .Дроселите лично аз като идея на своя глава ги поръчах и после зарибих Наско да ги сложим.В България коли с дросели бяха рядкост тогаша.
Окачване спирачки всеки един детайл е минал през мойте ръце.Волана на полото е подарък Личен от мен със специални пожелания на собственика да се усъвършенства в шофирането .Това поло нямаше как да бъде това което беше без МЕН !Това поло не е ходило без мен нито един път на пистата.С тази кола има много купи и медали спечелени от мен и собственика му.Хора като РадоТом, Боби Вастоп който са от самото начало по пистата могат да потвърдят!
Колега поздрави !
П.П.2
Всъщност отдавна обмислям да сменям изгледа на страницата и да я по освежа с нещо по скорошно правено (въпрос на свободно време е :icon_razz )


Потребителски аватар
Bobi Nikoloff
Мнения: 23
Регистриран на: Съб 16 мар 2013 1:40
Автомобил: Golf 3
Двигател: ABU 1.6mono 75hp
Местоположение: Пловдив

Re: VW, Audi, Seat Сервиз Пловдив - тунинг, диагностика, ре

Мнениеот Bobi Nikoloff » Сря 09 окт 2013 13:46


Колега да питам .. ел. шибедах правиш ли .. става въпрос ГОЛФ 3 !! Поздрави :love.vwclub :beer


Потребителски аватар
tubleron
Мнения: 303
Регистриран на: Чет 03 фев 2011 10:34
Автомобил: Golf 3 1.8 75ks
Двигател: AAM 1992
Местоположение: Пловдив

Re: VW, Audi, Seat Сервиз Пловдив - тунинг, диагностика, ре

Мнениеот tubleron » Чет 10 окт 2013 18:33


Пича е No1 !!! След многократно ходене по пишман майстори и наливане на грешни пари,попаднах на това момче.За него научих тук от Форума. Обадих се,разбрахме се за деня и закарах колата.Оправи я още същия ден.Останах пре-доволен от професионализъм и отношение. Това е вече моят Сервиз :exclaim


Потребителски аватар
kasapina
Мнения: 93
Регистриран на: Сря 22 мар 2006 23:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив facebook.com/FTMotorsports
Контакти:

Re: VW, Audi, Seat Сервиз Пловдив - тунинг, диагностика, ре

Мнениеот kasapina » Чет 10 окт 2013 19:25


Bobi Nikoloff написа:Колега да питам .. ел. шибедах правиш ли .. става въпрос ГОЛФ 3 !! Поздрави :love.vwclub :beer

Пиши за какво става въпрос по-точно на лични ;)


Потребителски аватар
Nick1.9TDI
Мнения: 25
Регистриран на: Пет 30 апр 2010 22:34
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Plovdiv

Re: VW/Audi/Seat Сервиз Пловдив чип тунинг, диагностика, ре

Мнениеот Nick1.9TDI » Вто 19 ное 2013 17:57


Още един много доволен от колегата, днес ми направи цялостен ремонт на ГНП (уплътнения и втулки) и сега колата е супер. Работи много коректно и на добри цени. Препоръчвам го с две ръце.


Потребителски аватар
bobi_golfa
Мнения: 213
Регистриран на: Пет 06 юли 2012 12:56
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Re: VW/Audi/Seat Сервиз Пловдив чип тунинг, диагностика, ре

Мнениеот bobi_golfa » Пон 06 яну 2014 13:53


Прекрасно Жив и здрав :beer


goodofwar
Мнения: 55
Регистриран на: Пет 04 ное 2011 20:01
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Bulgaria

Re: VW/Audi/Seat Сервиз Пловдив чип тунинг, диагностика, ре

Мнениеот goodofwar » Вто 04 мар 2014 14:21


Много доволен, изключително точен и коректен!!!


Потребителски аватар
FELIPE
Мнения: 1740
Регистриран на: Нед 24 апр 2005 19:51
Автомобил: VW Bora 2002
Двигател: ASZ
Местоположение: Асеновград

Re: VW/Audi/Seat Сервиз Пловдив чип тунинг, диагностика, ре

Мнениеот FELIPE » Нед 16 мар 2014 18:54


Изключително доволен,само той успя да разреши проблемите ми със замърсяването на геометрията ми(вече почти година не е забивала) и със трудното палене(смяна гумички на дюзите),бързо и трайно,изключителен майстор,горещо го препоръчвам :th_up


Потребителски аватар
juve
Мнения: 2255
Регистриран на: Вто 07 мар 2006 22:43
Автомобил: Pasat B3-Seat Leon TDI
Двигател: AAZ - ALH
Местоположение: Пловдив

Re: VW/Audi/Seat Сервиз Пловдив чип тунинг, диагностика, ре

Мнениеот juve » Пон 26 май 2014 20:19


Днес отново бях приятно изненадан от Жорето :bowdown От доста време се канех да го посетя, но сега пратих жената :stumm със заръка да закара колата да й "хвърлят едно око" когато може - оказа се, че се ползвам с преференции - мигновенно "хвърляне на око", редуциране на един "елемент на пушене" , който бях споменал преди не помня вече колко време, преглед на общото състояние и всичко това - гаранционно :th_up :bowdown
Чак ми е съвестно :redface и горещо препоръчвам ( за кой ли път) на нуждаещите се - ТОВА е ЧовекЪТ !
п.с. получих и "новият" стикер и айде - още 2 коня от него :mhihi :c020


Потребителски аватар
nuri_3556
Мнения: 790
Регистриран на: Сря 14 юли 2010 15:43
Автомобил: Golf 3+golf 4
Двигател: AEK 1995+AGU 250+
Местоположение: Устина
Контакти:

Re: VW/Audi/Seat Сервиз Пловдив чип тунинг, диагностика, ре

Мнениеот nuri_3556 » Вто 08 юли 2014 6:42


Много съм доволен, изключително точен и коректен и най важното че разбира от всичко каквото и да е по колата


Потребителски аватар
mboss
Мнения: 5
Регистриран на: Съб 28 юли 2007 16:24
Автомобил: GOLF 5
Двигател:
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: VW/Audi/Seat Сервиз Пловдив чип тунинг, диагностика, ре

Мнениеот mboss » Пон 28 юли 2014 21:14


Доверих се на положителните коментари написани във форума за сервиза.За новозакупеният ми Голф 5 оставих пълното сервизно обслужване на този сервиз и получих адекватна оферта и услуга.Доволен съм.


vlado_28
Мнения: 1
Регистриран на: Съб 12 юли 2014 22:38
Автомобил: Golf 5 1.9 TDI 105hp
Двигател: BKC
Местоположение: Асеновград
Контакти:

Re: VW/Audi/Seat Сервиз Пловдив чип тунинг, диагностика, ре

Мнениеот vlado_28 » Вто 02 сеп 2014 21:43


Благодарности на Жоро.Изключително точен и коректен!Само той успя да отстрани проблемите по колата Голф 5 .Огромен + от мен :th_up


mg design
Мнения: 93
Регистриран на: Пет 09 май 2008 20:51
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: VW/Audi/Seat Сервиз Пловдив чип тунинг, диагностика, ре

Мнениеот mg design » Вто 23 сеп 2014 17:04


Изключително доволен от коректното отношение и професионално свършената работа. Жоро има удоволствието да работи върху едно от последните golf 3 variant. Един голям + от мен.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта