Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
yelawolf_
Мнения: 19
Регистриран на: Чет 24 юли 2014 17:01
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ре

Мнениеот yelawolf_ » Чет 23 окт 2014 14:52


yelawolf_ написа:Тъкмо си взех колата от Жоро след проблем с компютъра.
Сравнително бързо отстрани проблем, създаден от некадърни майстори.

И отношението му ми се стори повече от приемливо на фона на предишните "майстори"
Това е мястото за подръжка на колата ми от сега нататък! :)

+1


Публикувано на: Сря 15 Окт 2014 12:43

Добавям :

Първото впечатление се затвърдява. :love.vwclub
Вече няма да треперя на завой да не чуе някоя мацка как ми тропа колата :scare3 . Карето е сменено :beer + износен пистов ремък, който УЖ беше сменен при обслужване (~3500 км.) , което не направих при Жоро, за жалост. Ще го притеснявам скоро пак за някой друг и така малко по малко.




Потребителски аватар
hatebur
Мнения: 273
Регистриран на: Пет 01 юни 2007 22:34
Автомобил: GOLF 5 GTI
Двигател: AXX
Местоположение: Сопот

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ре

Мнениеот hatebur » Сря 11 фев 2015 18:58


Още един много много доволен от Жоро :bowdown Цял ден не мръдна от колата за уж лесното
сменяне на термостат :bowdown :bowdown :bowdown


evn
Мнения: 180
Регистриран на: Пон 23 фев 2009 8:53
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ре

Мнениеот evn » Съб 07 мар 2015 23:54


Жорката е номер 1, смени ми дюзата на пасатора, и необходимите настройки , колата ми трябваше и успя да е оправи бързо.Благодарско Жоре :bowdown


Потребителски аватар
kasapina
Мнения: 93
Регистриран на: Сря 22 мар 2006 23:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив facebook.com/FTMotorsports
Контакти:

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ре

Мнениеот kasapina » Чет 26 мар 2015 11:22


Здравейте, вече с гордост можем да ви предложим и нови услуги - измерване и настройка на дино стенд MAHA MSR500 4WD!
MSR500 4WD е един от дино стендовете на MAHA с възможност за измерване на мощността на автомобили с на най-новите системи 4х4 и сложни системи за контрол на стабилността. Дино стендът разполага с две оси с единични ролери (валяци). Всяка от осите е оборудвана с електромагнитна спирачка и електромотор. Електромагнитните спирачки позволяват точното измерване на мощността и въртящия момент и дават възможност за натоварване на автомобила и симулиране на реални условия. Електромоторите контролират синхронизирането на скоростта между двете оси на дино стенда, като отговарят на най-високите изисквания. Прецизното синхронизиране гарантира, че няма да има проблеми със системата за контрол и създава реална симулация на условията на пътя.
С дино стенда MAHA MSR500 4WD можем:
- да измерим мощност над 1000 kW;
- да измерваме мощност до максимална скорост от 300 км/ч;
- да симулираме реални условия;
- да симулираме натоварване при постоянни обороти, скорост или сцепление;
- да измерим мощността и въртящият момент на колелата и двигателя;
- да измерим загубите от трансмисията (обърнете внимание, че загубите се измерват, а не се изчисляват, както при повечето други дино стендове).
С помощта на специални модули при измерване на мощността в реално време се измерват и отчитат данни за:
- околната среда - температура, налягане, влажност на въздуха, температура на входящия въздух;
- оборотите;
- гориво-въздушната смес;
- всеки параметър, който може да се проследи по OBD.
Изображение


matev92
Мнения: 45
Регистриран на: Нед 12 юни 2011 0:24
Автомобил: Golf 5
Двигател:
Местоположение: Sofia

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ре

Мнениеот matev92 » Съб 30 май 2015 16:45


Още един доволен клиент от Жоро , смяна на ремъци на 2.5 в6 тди , всичко точно , и много добро отношение! Препоръчвам!


penko_pulev
Мнения: 520
Регистриран на: Пет 20 авг 2010 11:31
Автомобил: Passat
Двигател: AFN
Местоположение: Пловдив

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Мнениеот penko_pulev » Нед 27 дек 2015 17:50


Чудих се доста време, дали да го напиша... Абсолютно несериозно отношение на Жоро. Съжалявам, но кола не се диагностицира за проблем от 5 метра, по описание на клиента, без дори да я погледнеш, пък и да правиш заключения за ремонти...
Аз не препоръчвам!

Последна промяна от penko_pulev на Нед 27 дек 2015 20:21, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
nuri_3556
Мнения: 790
Регистриран на: Сря 14 юли 2010 15:43
Автомобил: Golf 3+golf 4
Двигател: AEK 1995+AGU 250+
Местоположение: Устина
Контакти:

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Мнениеот nuri_3556 » Нед 27 дек 2015 19:44


Аз пък съм много доволен от него,човека си разбира и най вече ми споделя и ми обеснява нещата които не ги разбирах


Потребителски аватар
dimitar_85
Мнения: 292
Регистриран на: Сря 17 яну 2007 10:28
Автомобил: VW Passat B5.5
Двигател: AWX 2004g
Местоположение: Пазарджик

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Мнениеот dimitar_85 » Съб 13 фев 2016 20:33


Още веднъж доволен от работата на Жорката.Проблема е локализиран и остават довършителни действия от моя страна. :biggrin .
Големи Благодарности! :bowdown


Golfypld
Мнения: 7
Регистриран на: Пон 15 авг 2016 15:37
Автомобил: Golf 4
Двигател:
Местоположение: ПЛОВДИВ

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Мнениеот Golfypld » Вто 16 авг 2016 22:33


Като чета коментарите за Жоро, той направо е цар.
Дайте ми адреса на сервиза или тел. За връзка с него, че има малко работа по моят Голф :)


Потребителски аватар
nuri_3556
Мнения: 790
Регистриран на: Сря 14 юли 2010 15:43
Автомобил: Golf 3+golf 4
Двигател: AEK 1995+AGU 250+
Местоположение: Устина
Контакти:

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Мнениеот nuri_3556 » Сря 17 авг 2016 7:37


Остромила 45 ,тел:0878792762 -Жоро.Колега трябва да му свънниш предварително,щото е зает много напоследък


tiger447
Мнения: 1
Регистриран на: Сря 20 яну 2010 9:13
Автомобил: GOLF IV 4motion
Двигател: AZH 2001
Местоположение: plovdiv

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Мнениеот tiger447 » Чет 15 сеп 2016 13:33


Явно момчетата са доста заети, вчера се обадих и ми даваха час за диагностика за 27.09- дано чакането си заслужава.


7hills
Мнения: 4
Регистриран на: Съб 09 авг 2014 15:14
Автомобил:
Двигател:

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Мнениеот 7hills » Пон 24 апр 2017 18:59


penko_pulev написа:Чудих се доста време, дали да го напиша... Абсолютно несериозно отношение на Жоро. Съжалявам, но кола не се диагностицира за проблем от 5 метра, по описание на клиента, без дори да я погледнеш, пък и да правиш заключения за ремонти...
Аз не препоръчвам!

100 % подкрепям колегата, несериозно и надменно отношение. Прие ме за диагностика, какво е диагностицирал не знам, но не разбра изгоряла ламбда сонда!


Потребителски аватар
Краси Кунчев
Мнения: 178
Регистриран на: Съб 13 окт 2007 14:59
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Мнениеот Краси Кунчев » Нед 01 окт 2017 8:17


И аз да споделя негативно мнение за работата на Жоро.
Имах записан ден от преди 1 месец. Оказа се че се пада събота. При влизането ми в сервиза Жоро ме посрещна с думите, че няма практика да приема клиенти в събота. След ,като всички ме изгледаха накриво и сърдито взе пак се "Смили" над мен и ме прие.
Криво ляво ме разпита за проблема.
В крайна сметка протече някаква дейност по колата, която беше напълно безмислена, защото вече беше правена 2 пъти преди това.
В крайна сметка не само, че не ми реши проблема, но ми счупи някакви неща по колата в комплект със забравени скоби незавити. За капак, като си тръгнах колата почна да прави детонации и за да е пълно лошото впечатление Жоро вече не си вдигаше телефона.
Нещото, което е факт, че не ми взе пари въпреки настояването ми.
И освен всичко това смятам за изключително непрофесионално когато ти се обади клиент веднага да му обясниш колко му е смотан модела на автомобила и че е по-добре да я продаде вместо да я ремонтира.
Не го препоръчвам.


Потребителски аватар
kasapina
Мнения: 93
Регистриран на: Сря 22 мар 2006 23:46
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Пловдив facebook.com/FTMotorsports
Контакти:

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Мнениеот kasapina » Пон 09 окт 2017 22:00


Здравейте колеги нека да вметна нещо като свое виждане ....
Допуснатите грешки от моя страна са няколко. нека да ги изброя на кратко :
1.(първа грешка) Поради моя грешка съм записал конкретната кола в неработно време ,но поради човечност реших да отделя няколко часа от живота си да вместо да ги отделя на семейството си което страда постоянно заради отдаденост ми на РАБОТАТА
2.(втора моя грешка) Доверих се на приказките на клиента който твърдеше че е сменил всичко по колата (Датчиците всичките по ДВГ то ,дебитомери,дроселова клапа , бобини ,кабели ,свещи УПЛЪТНЕНИЯ ВСМУКАТЕЛЕН КОЛЕКТОР (струват 16лв ама били нови) и там други карантии единственото което не спомена нищо за него след 10минути разяснение бяха ДЮЗИТЕ (който при такива случай като неговия са често срещан проблем)
След това изчерпателно обяснение питах пак за прословутите Уплътнения на всмукателя бях уверен че са НОВИ ( който в последствие се оказва че са сваляни вече няколко пъти и са твърди освен че се пекът от главата постоянно и стават на пластмаса !) Свалихме дюзи и ги тествахме на стенда за бензинови дюзи ! при Демонтажа на всмукателя обикновено се сваля щеката за маслото за да не пострада 400 милиметровия така наречен МОРКОВ от пластмаса тънкостенна 1мм .ЕЕЕ там ми беше явно и ТРЕТАТА ГРЕШКА 20годишния морков (оранжев на цвят ) се разпадна на 5 части и като човек който се занимава с тези неща знам и имам 2,3 налични и монтирах нов такъв ЗА МОЯ СМЕТКА ( струва 5-6лв просто си е консуматив)
След монтажа на здравите дюзи и НОВИТЕ УЖЖ Запазени пръстени явно от там смуче въздух след като е загряла колата и К.К се е прибрал !Но все пак К.К каза че са НОВИ !!!
4.Четвъртата грешка която допуснах е че до последно търсех проблема 16,30 мисля че беше, до преди К.К да дойде тествах като за последно с откачена газова рейка (откача се един маркуч от една скоба за да се разкачи евтината газова уредба от системата да не би да вкарва газ в смукателя и от там да не може да запали.... трябват и няколко цикъла за да изхвърли богатата смес за да запали ... Та гозподин К.К се появи и аз последното което направих е да закача Скобата на Въпросната рейка с инжектори !
5.Пета грешка .... Споделих личното си ВИЖДАНВ , че тези двигатели и съпътстващата ги електроника са най голямата издънка на инженерите на VW според мен (без конкретни намеци за продажба !!! )
6.Шеста грешка е че трябва да нося POWER BANK в джоба си за да може Господин K.K да ми се обажда и да ми казва колко съм некадърен , а не телефона да седи на зарядното в един от двата дни от седмицата в който мога да си почивам или да правя нещо приятно !

БЛАГОДАРЯ на всички колеги по горе и на всички който оценяват ТОВА КОЕТО ПРАВИМ! Непрестанните ни усилия да помагаме на ВСИЧКИ ВАС няма да престанат !
Благодаря и на всички недоволни че пишат тук за да се вижда че тази тема не е манипулирана и все пак всички сме хора ;) няма безгрешни !!!


Потребителски аватар
Kris4o
Мнения: 39
Регистриран на: Нед 09 мар 2014 14:38
Автомобил: VW Golf II
Двигател: PB
Местоположение: Смолян

Re: Сервиз FTMotorsports Пловдив чиптунинг, диагностика, ремонт

Мнениеот Kris4o » Пон 09 окт 2017 22:59


Аз пък искам да кажа , че Жоро е изключителен професионалист и напълно отдаден на работата си.....лично съм бил свидетел как е пренебрегвал семейството си (многократно) само и само да си свърши работата както трябва....!!!!
Никога не претупва нещата.....при него е важно качеството....не количеството....!!!!
Случвало се е цял ден да настройва само 1 кола(въпреки че графика му е запълнен с месец напред) и да преправя, променя и проверява много неща само и само колата да стане както трябва !!!!
Случвало се е да отказва да настрои кола и да я върне защото нещо с нея не е както трябва и вместо да рискува да я настрои за да си вземе парите....той казва какви са проблемите и като се оправят тогава да я настрои.....нещо което някои тунинг сервизи НЕ правят.....!!!!!
Момчетата в сервиза също са професионалисти и си разбират от работата....работят качествено и съвестно !!!!!
Силно го препоръчвам.....няма човек, който да съм пратил при него за каквото и да било и да не е доволен !!!!!



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта