ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
Yotov91
Мнения: 23
Регистриран на: Съб 04 юни 2016 10:49
Автомобил: Golf MK5 GTI
Двигател: AXX 2005
Местоположение: Варна

Re: ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Мнениеот Yotov91 » Пет 23 дек 2016 17:20


Здравейте! Искам да кажа че и аз съм много доволен от момчетата.
Само искам да питам, имате ли идея каква марка е маслото, което сипва, той ми го каза, ама не го запомних. Колата е голф 5 1.9 тди
Питам щото ако ми светне ламбата на маслото да знам от къде и какво да търся. :Mr Green Fun




Потребителски аватар
pacoboy
Мнения: 2698
Регистриран на: Нед 19 мар 2006 22:49
Автомобил: passat b7 4motion
Двигател: CFGB
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Мнениеот pacoboy » Пет 23 дек 2016 23:04


Yotov91 написа:Здравейте! Искам да кажа че и аз съм много доволен от момчетата.
Само искам да питам, имате ли идея каква марка е маслото, което сипва, той ми го каза, ама не го запомних. Колата е голф 5 1.9 тди
Питам щото ако ми светне ламбата на маслото да знам от къде и какво да търся. :Mr Green Fun

Сложил ти е Пентосин 5W40, както и на мен ;)


Mufkata86
Мнения: 33
Регистриран на: Чет 18 дек 2014 13:40
Автомобил: PASSAT B5 1.9
Двигател: 98 AFN

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот Mufkata86 » Сря 28 дек 2016 15:46


falloff написа:Искам да изкажа огромна благодарност към ifidik и шапка му свалям :)След 3 месечно обикаляне по сервизи и майстори във Варна,той оправи проблем за 15 мин.Става въпрос за паленето на студен мотор и при по ниски температури.След смяна на ангренажен комплект през лятото с уж правилната центровка с флумастер както каза той :D,колата няма палене на студено време преди 3 4 опита и пушеци и майни,че и не запали изобщо на -7.Почна се ходене по майстори,диагностики пари смяна на части койито се оказаха здрави и цялата галимация ми струваше 500 лв и пак не пали.Е реших проблема при Иво и ми струваше 30 лв.Правилната центровка и едно реле което лъжеше мотора да пали топъл се острани и днес на -9 колата запали от половин оборот :applause: Така че колеги от Варна,не си давайте парите по сервизи на идиоти и да си трошите нервите и времето,истината е ifidik.




До скоро и аз бях със същия проблем. Пръснах 350лв. и близо 2 месеца ходене по мъки и некадърници. Какво ли не смених и не проверих; горивен и въздушен филтър,свещи и накрая маслото,че уж било гъсто :screwy . Така и продължи да пали -трудно и с 2 акумулатора и кабели,че голям зор виждаше.
Отидох при Иво ,бърз оглед,диагностика и ми даде и малко съвети-безплатни,но безценни. :th_up
След 30 мин. при Иво и всичко си е на мястото;центровка на помпата.
Това с маркера и при мен не се е получило :mrgreen


Liminat
Мнения: 423
Регистриран на: Вто 21 окт 2008 21:54
Автомобил: VW
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Мнениеот Liminat » Пет 27 яну 2017 10:04


Безценни момчета. С тях си спокоен с дизелов агрегат! Не търпят повреди по колите, има ли такива - нахвърлят им се хищно и ги отстраняват за време :)
Отидох в 9.00 и се върнах в нас в 9.38, колата стана изтребител, ще ме вкара в беля с тия новите глоби :)


golfmk1
Low rider
Мнения: 5546
Регистриран на: Сря 12 ное 2008 8:31
Автомобил: OLD
Двигател: OTO
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА

Re: ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Мнениеот golfmk1 » Пет 27 яну 2017 17:49


И какво и направиха за 38 минути за да стане изтребител :rolleyes


Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Мнениеот Водния дух1 » Пет 27 яну 2017 18:41


Не знам кво са му правили за 38мин.обаче диагнозата е била както винаги вярна и бърза и от там нататък вече е по-леко.И при мен така стана-тук в Русе само предположения-ще сменим това,после онова ... и аз айде към Варна...Блазе им на варналии.


Liminat
Мнения: 423
Регистриран на: Вто 21 окт 2008 21:54
Автомобил: VW
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Мнениеот Liminat » Съб 28 яну 2017 13:25


golfmk1 написа:И какво и направиха за 38 минути за да стане изтребител :rolleyes

По горивната система, знаеха от какво е проблема, какво е за подмяна, имаха го и го подмениха, знаейки как се подменя.Това за 10 мин, другото е проби по магистралата и обратен път :)


Потребителски аватар
gergeto
Мнения: 3344
Регистриран на: Нед 10 апр 2011 18:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Мнениеот gergeto » Сря 26 апр 2017 7:48


Колеги,смених си телефона и много от номерата ми се загубиха,включително и на Иво.Имам някакъв, но "В момента няма връзка с този номер " , и това е при всеки опит да се свържа .Ако някой от вас ми прати актуален номер на Ifidik,ще съм много благодарен.Поздрави.


Потребителски аватар
gergeto
Мнения: 3344
Регистриран на: Нед 10 апр 2011 18:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Мнениеот gergeto » Сря 26 апр 2017 9:32


Благодаря и на 2- колеги, които ми писаха .И двамата са ми дали един и същ номер, така че би трябвало да е този, но ако има разминаване ще пиша. :love.vwclub


Iseto
Мнения: 2
Регистриран на: Нед 14 май 2017 14:46
Автомобил:
Двигател:

Re: ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Мнениеот Iseto » Вто 16 май 2017 19:29


Здравейте. Супер съм начинаещт спрял съм се на Golf 3 1.9 tdi и искам преди да нацепя пари в джоба на някой да я закае на диагностика. Изчетох 24 те страници изписани тук и разбрах че човека е ifidik за Варна някой може ли да ми даде коединати да се чуя с пича


Потребителски аватар
gergeto
Мнения: 3344
Регистриран на: Нед 10 апр 2011 18:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Мнениеот gergeto » Вто 16 май 2017 19:48


КООРДИНАТИ се пише. А за
Iseto написа: някой може ли да ми даде коединати да се чуя с пича
ще си замълча ....ама говори малко по-нормално ,особено с Иво - " пич ". "тарикат" ."колега" и др. няма да се оценят много положително в Ifidik сервиз ,така ми се струва. :no


varna13
Мнения: 1
Регистриран на: Пон 27 ное 2017 17:48
Автомобил:
Двигател:

Re: ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Мнениеот varna13 » Пон 27 ное 2017 17:50


Здравейте , актуален ли е номера назад в темата на Иво?


Потребителски аватар
gergeto
Мнения: 3344
Регистриран на: Нед 10 апр 2011 18:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Мнениеот gergeto » Пет 08 дек 2017 20:05


Днес бях отново в този сервиз , спокоен за колата си- както и преди : бърза ,точна и компетентна работа .
Благодарности , момчета за добрата работа и Весела коледа и Щастлива нова година.


kalata07
Мнения: 2
Регистриран на: Вто 12 юни 2018 12:52
Автомобил:
Двигател:

Re: ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Мнениеот kalata07 » Вто 12 юни 2018 12:57


Здравейте! Извинявам се за въпроса, някой може ли да ми каже къде се намира сервиза на Иво и телефон за връзка? П редварително благодаря!


Потребителски аватар
vanesto
Мнения: 6175
Регистриран на: Пон 23 фев 2009 16:14
Автомобил: Octavia 3 FL+Golf 4 Variant
Двигател: DGTE 2018+AHF 1999
Местоположение: Varna

Re: ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Мнениеот vanesto » Вто 12 юни 2018 14:07


ifidik написа:Благодаря на всички за добрите думи, но все си мисля че пишат само доволните клиенти.Няма начин да не съм нагрубил някой или с нещо да не съм се справил.
Работя и продължавам да работя.Намирам се в завода за безалкохолни до кръговото под метро.Телефонът ми е 0897 980 526 Ивайло Георгиев.

https://www.google.bg/maps/dir//43.2247 ... !1e3?hl=bg
Влиза се от първата пресечка вдясно след кръговото, в посока Варна, на портала пак вдясно и направо, в края на халето.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: lubomir911 и 30 госта