ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
rokera671
Мнения: 2543
Регистриран на: Нед 08 мар 2009 12:20
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: varna

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот rokera671 » Съб 21 сеп 2013 20:38


А бе ,най добрият вариант е да не се запознаем !! :smile Но повече от сигурен съм че е добър .Въпроса е ,дали е сложил надпис над сервиза .Со пичку ,со мачку ,со борче ,не работим !! :beer




Потребителски аватар
police7
Мнения: 89
Регистриран на: Нед 22 сеп 2013 6:25
Автомобил: VW PASSAT 1.9TDI 2000
Двигател: ATJ

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот police7 » Сря 22 яну 2014 5:32


:th_up


Потребителски аватар
calidad
Мнения: 497
Регистриран на: Вто 16 авг 2011 21:02
Автомобил: Golf 4
Двигател: 2.0 AZH 4motion
Местоположение: София-Шумен
Контакти:

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот calidad » Нед 02 фев 2014 13:52


И аз отидох един път за консултация, човека ми обърна внимание, беше отзивчив просто нямаше свободно време в графика си. Препрати ме към друг негов колега от София който ми помогна. И ако човек търси качество то струва пари :)


Потребителски аватар
Golf4V6
Мнения: 143
Регистриран на: Вто 08 май 2012 13:11
Автомобил: VW Golf mk4 V6 4motion 2000
Двигател: 3.2 BFH 2003
Местоположение: Варна

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот Golf4V6 » Вто 18 фев 2014 20:45


Днес закарах колата(голф 5 2.0tdi 140кс) при Иво и останах доволен! И от мен :th_up :th_up :th_up


Потребителски аватар
ch5393ah
Мнения: 157
Регистриран на: Нед 10 юни 2007 18:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Котел

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот ch5393ah » Вто 18 фев 2014 21:27


След много ходене по мъките и много пари на вятъра открих Иво и от тогава, винаги когато парахода не е на ред минавам по 400 км и знам, че там ще се реши всичко! Поздрави на Иво и целия му персонал! :th_up


Потребителски аватар
KadROo
Мнения: 541
Регистриран на: Пон 25 окт 2010 20:19
Автомобил: VW Vento
Двигател: 1Z 1997
Местоположение: Варна

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот KadROo » Вто 04 мар 2014 20:03


Колеги аз също съм много доволен от Ифидик :th_up Кефа ме пича ,но бих желал да го виждам по - рядко :Mr Green Fun Той не разбира ,той направо си говори с колата и тя си му казва какво й е ..... :bowdown

Но прочетох коментарите по - горе на един колега , че бил недоволен от цена и некви такива и реших да му пиша , защото просто не можах да повярвам , че може да има недоволен... Тъй като лично аз съм пращал всичките си авери при него и всички доволни. :th_up Та ще ви копна направо историята от чата ми с тоз човек сори че е на латиница :th_up


KadROo
Изпратени
kolega za kakvo po to4no ifidik ti e obqvil visoka cena ? i kolko i kude po evtino go napraviha ?
Изпратено на: Нед Мар 02 09, 2014 0:19

suliopulio87
Входящи
tam e rabotata 4e nikade nego napraviha,i se naloji pri nego pak da ida :) uspeh
Изпратено на: Вто Мар 04 10, 2014 19:54


Потребителски аватар
ch5393ah
Мнения: 157
Регистриран на: Нед 10 юни 2007 18:11
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Котел

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот ch5393ah » Вто 04 мар 2014 21:48


А защо все пак не си коригира мнението и не осира темата....?


Потребителски аватар
Tonchos
Мнения: 24
Регистриран на: Съб 01 мар 2014 11:32
Автомобил: Passat 3c2
Двигател: BMP

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот Tonchos » Сря 05 мар 2014 13:08


Здравейте колеги! :) Аз съм нов във форумчето въпреки, че съм минал през 2 VW. Та отскоро съм собственик на Passat b6. Искам да го закарам при някой кадърен и намерих тази тема. Пратих на ифидик лично, но няма отговор (може да е зает човека). Та така де...твърдо съм решил да закарам машинката да я закачат на компютър и да ми погледнат съединителя, че ми прави мизерии на моменти. С цел да не звъня само да разпитвам и да губя времето на хората в сервиза искам да помоля някой колега който има представа да ме ориентира (на ЛС примерно) каква сума да си приготвя за диагностика и т.н. за да си направя сметката предварително кога да ходя :icon_lol


Потребителски аватар
edmunddo
Мнения: 65
Регистриран на: Чет 17 юли 2008 13:58
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот edmunddo » Чет 06 мар 2014 20:57


Колеги,знам колко негативни мнения ще си навлека сега,НО....Миналата зима купих на жената поло 1.4 помпа-дюза.Нещо не ми харесваше в работата му и се поинтересувах тук във форума кой може да погледне колата.Принципно всички мои коли си ги правя сам,но нямам техника за диагностика.И след многото положителни мнения за този човек,а и понеже следя драг шампионата,където последните няколко години в клас дизел взема всичко кво има да се вземе,реших да закарам колата там.Колегата закачи колата-диагнозата свършила дюза на 2 цилиндър.Купих друга занесох му я и отидох да хапна докато я смени.Върнах се имаше още малко да довърши,после каза,че всичко е готово,взех колата и се прибрах.На другата сутрин жената ми звъни някъде по пътя за работа,че колата е угаснала в движение :c058 .Викам нещо светило ли е по таблото,или чула ли е нещо-тя вика нещо причука доста силно и колата угасна.Да не обяснявам нататък много цветно ще ви кажа проблема и решението.Пренатегнат захватен болт,който принципно при всяко вадене се сменя,а моя не,от пренатягането се къса,защото не се натяга с тресчотка,а с динамометричен ключ и си намирам новата дюза някъде из главата.Решението-първо проба да се навие нова резба и да се мине на 7 мм болт,а след като не се получи смяна на глава и т.н и т.н.Незнам може такъв да ми е бил късмета,но ония 800лв които дадох после още ми е лошо.


Потребителски аватар
Sashko_Trg
Мнения: 2756
Регистриран на: Вто 10 мар 2009 18:38
Автомобил: Audi A4 Avant
Двигател: 2 0 TDI
Местоположение: Търговище

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот Sashko_Trg » Пет 07 мар 2014 17:43


Tonchos написа:Здравейте колеги! :) Аз съм нов във форумчето въпреки, че съм минал през 2 VW. Та отскоро съм собственик на Passat b6. Искам да го закарам при някой кадърен и намерих тази тема. Пратих на ифидик лично, но няма отговор (може да е зает човека). Та така де...твърдо съм решил да закарам машинката да я закачат на компютър и да ми погледнат съединителя, че ми прави мизерии на моменти. С цел да не звъня само да разпитвам и да губя времето на хората в сервиза искам да помоля някой колега който има представа да ме ориентира (на ЛС примерно) каква сума да си приготвя за диагностика и т.н. за да си направя сметката предварително кога да ходя :icon_lol


Трябваше да се върнеш 3 страници назад и да му видиш номера, звъниш и ти обеснява всичко !!!

ifidik написа:Благодаря на всички за добрите думи, но все си мисля че пишат само доволните клиенти.Няма начин да не съм нагрубил някой или с нещо да не съм се справил.
Работя и продължавам да работя.Намирам се в завода за безалкохолни до кръговото под метро.Телефонът ми е 0897 980 526 Ивайло Георгиев.


Потребителски аватар
7 speed DSG
Мнения: 260
Регистриран на: Съб 19 юни 2010 8:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот 7 speed DSG » Пон 09 юни 2014 19:08


Такааа ...

Чудя се как точно да започна историята, хем за да не отегча аудиторията, хем да не обидя някого, а и същевременно не искам и да изпадам в излишни подробности :gruebel

Редно е да започна така: :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown и т. н. до безкрай ...

Моят кошник (първа рег. октомври 2003) беше заприходен през лето 2010, мнооого вървеше и радваше цялото семейство, но най-много мен, естествено, тъй-като аз го експлоатирам ежечасно, дето се вика :wink
Всичко беше прекрасно, докато през юни 2012, при едно завръщане от риболов, не изключи турбото, точно преди "Траянови врата", посока София :eek
Налазиха ме веднагически разни "пътни помощи", пардон, пътни кожодери с оферти, започващи от 180 лв. до София :screwy Докато умувах какво и как, и на кой да звънна, реших да пробвам да запаля и воала, получи се, колата "се оправи" и такър, такър - та до София. От следващия ден, та чаааак до днес сутринта беше едно ходене по мъките :horror , чистене на геометрии ли не беше, актуатури, клапани N75, вакуумни мъркучета, дебитомери, възвратни клапанчета, логове-могове, ваг коми ... диагностики ... майстори разни и различни, абе мамата си трака и .... накрая гредааа, не, по скоро голямо и дебело ДРЪВЦЕ. Да, точно така, колата не проработи така, както беше в началото ... та до днес! Взех си 1 ден отпуск. Станах много преди първи петли и в 03:30 ч.- айде към Варна (за пръв път ходя там), ама по Тракия на темпоматче 130 км - полако, да не товаря турбото, че то си забива ли забива над 3000 оборота :beat_butt2
След спиране на почти всяка бензиностанция за освежаване и кафета, защото ми се спеше зверски, се дотътрих към 9 и нещо до сервиза на Ифидик (Иво). Имаше коли, да ти ум зайде, ама аз съм с час от преди седмица и вкараха коша в бокса. А по двигателя - следи от всеки майстор. пипал по колата до момента. Иво вика - това така, онова онака, да е по-естетично и размества, вклюва, изключва... и след има-няма половин час вика: - аде сядай, ще тестваме :eek
Как, кога, какво стана - няма ли некви работи да се купуват, да се монтират ... седя и не вярвам на Ошите си :eek Не, трябва да сядам да паля, и да тръгвам. Не, не тръгнах - п-о-л-е-т-я-я-я-я-я-я-х :11
Егати и МАЙСТОРА! Не, Иво не е майстор, той е МАГЬОСТНИКА, ама не от ОЗ, ами от Варна! Танцуващия, ама не с вълци, ами с Голфове :bowdown - колата вдигна 200 за секунди ... нямам думи просто. Благодаря на него и на колегите му! :bowdown :bowdown Обратният маршрут беше друг, през Търговище и Търново - и само Газ, Газ, Газ, няма забиване, няма замисляне. Няма да казвам, че съм доволен, защото не отговаря на действителността - аз съм пре-доволен :th_up


Потребителски аватар
kn9453
Мнения: 731
Регистриран на: Съб 24 яну 2009 21:00
Автомобил:
Двигател: AHF 99
Местоположение: Kn

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот kn9453 » Пон 09 юни 2014 20:45


Така се случват нещата при Иво!!!
Когато преди няколко години писах как пътувах от Кюстендил да Варна при Иво, много хора викнаха гласно" УУУУ"
"...- това е реклама..." и пръскане на пари!!!


Потребителски аватар
ел.техника
Мнения: 226
Регистриран на: Пет 18 май 2012 16:23
Автомобил: GOLF4 TDI
Двигател: AGR
Местоположение: Северозападна BG

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот ел.техника » Пон 09 юни 2014 21:34


Да се включа и аз,барабар Петко с мъжете.Над година ходене по мъките и купуване какво ли не,миналото лято от Врачанско та у Варненско, при Иво и на почивка де.Общо проби плюс работа около час.Колата свали разход драстично и завървя без забивки вече.Оказа се задръстен катализатор на голфчето.Туй лято ще ходя пак при него,не за работа ,кайсиева ще нося да почерпя и на моренце де.....Айде живи и здрави. :love.vwclub


soulow
Мнения: 1
Регистриран на: Чет 17 апр 2014 7:56
Автомобил:
Двигател:

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот soulow » Съб 28 юни 2014 18:13


Здравейте, виждам колко много позитивни мнения има за този сервиз, но се чудех освен с VW с други коли занимава ли се, че съм Форд Фиеста дизел и имам две проблемни дюзи, които май трябва да сменя, но във форума на форд не съм срещал варненци да споменават ifidik, та знаете ли дали той може да ми свърши тази работа? Благодаря.


rim
Мнения: 216
Регистриран на: Сря 06 юни 2007 22:23
Автомобил: Ford Galaxy
Двигател: 1.9 AFN
Местоположение: Варна

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот rim » Съб 12 юли 2014 13:40


Здравейте!Днес ходих с моето Форд Галакси при Иво ,останах много доволен вече пали топло много по–добре и върви без проблеми и най - важно спаси ми турбото от счупване цялата беля щеше да стане заради спукано маркуче на компа.Обслужиха ме качествено и бързо , при проблем пак ще съм им клиент.Препоръчвам :th_up :th_up :th_up :th_up



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта