ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Правила на форума
Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Масла Motul и добавки Bardahl
Потребителски аватар
Sashko_Trg
Автомобил: VW Golf 4 TDI
Двигател: AHF 110+

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот Sashko_Trg » Съб 12 юли 2014 17:49

7 speed DSG написа:Такааа ...

Чудя се как точно да започна историята, хем за да не отегча аудиторията, хем да не обидя някого, а и същевременно не искам и да изпадам в излишни подробности :gruebel

Редно е да започна така: :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown и т. н. до безкрай ...

Моят кошник (първа рег. октомври 2003) беше заприходен през лето 2010, мнооого вървеше и радваше цялото семейство, но най-много мен, естествено, тъй-като аз го експлоатирам ежечасно, дето се вика :wink
Всичко беше прекрасно, докато през юни 2012, при едно завръщане от риболов, не изключи турбото, точно преди "Траянови врата", посока София :eek
Налазиха ме веднагически разни "пътни помощи", пардон, пътни кожодери с оферти, започващи от 180 лв. до София :screwy Докато умувах какво и как, и на кой да звънна, реших да пробвам да запаля и воала, получи се, колата "се оправи" и такър, такър - та до София. От следващия ден, та чаааак до днес сутринта беше едно ходене по мъките :horror , чистене на геометрии ли не беше, актуатури, клапани N75, вакуумни мъркучета, дебитомери, възвратни клапанчета, логове-могове, ваг коми ... диагностики ... майстори разни и различни, абе мамата си трака и .... накрая гредааа, не, по скоро голямо и дебело ДРЪВЦЕ. Да, точно така, колата не проработи така, както беше в началото ... та до днес! Взех си 1 ден отпуск. Станах много преди първи петли и в 03:30 ч.- айде към Варна (за пръв път ходя там), ама по Тракия на темпоматче 130 км - полако, да не товаря турбото, че то си забива ли забива над 3000 оборота :beat_butt2
След спиране на почти всяка бензиностанция за освежаване и кафета, защото ми се спеше зверски, се дотътрих към 9 и нещо до сервиза на Ифидик (Иво). Имаше коли, да ти ум зайде, ама аз съм с час от преди седмица и вкараха коша в бокса. А по двигателя - следи от всеки майстор. пипал по колата до момента. Иво вика - това така, онова онака, да е по-естетично и размества, вклюва, изключва... и след има-няма половин час вика: - аде сядай, ще тестваме :eek
Как, кога, какво стана - няма ли некви работи да се купуват, да се монтират ... седя и не вярвам на Ошите си :eek Не, трябва да сядам да паля, и да тръгвам. Не, не тръгнах - п-о-л-е-т-я-я-я-я-я-я-х :11
Егати и МАЙСТОРА! Не, Иво не е майстор, той е МАГЬОСТНИКА, ама не от ОЗ, ами от Варна! Танцуващия, ама не с вълци, ами с Голфове :bowdown - колата вдигна 200 за секунди ... нямам думи просто. Благодаря на него и на колегите му! :bowdown :bowdown Обратният маршрут беше друг, през Търговище и Търново - и само Газ, Газ, Газ, няма забиване, няма замисляне. Няма да казвам, че съм доволен, защото не отговаря на действителността - аз съм пре-доволен :th_up

И в крайна сметка какъв беше проблема ?

Потребителски аватар
7 speed DSG
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот 7 speed DSG » Нед 13 юли 2014 20:23

Неправилно захванати турбо пътища, неправилно сглобена и кофти настроена геометрия след сваляне и почистване и т. н.

gogomil49
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот gogomil49 » Чет 17 юли 2014 19:52

Отдавна знаех за майстор Иво,а днес водих един приятел при него и добих лични впечатления -- изключително компетентен и симпатичен . Светкавична диагностика, мъдри съвети , отлични цени. Не съм чел предишните постове , ако има негативни значи наистина няма угодия на всички!!

Потребителски аватар
Trimontcium
Автомобил: GOLF MK4
Двигател: AKL

Мнениеот Trimontcium » Пон 06 окт 2014 21:10

Мисля да гласуваме да направим копие на Иво с някакъв генен експеримент, да ни пратят в Бургас и в цялата страна!

Потребителски аватар
kn9453
Автомобил:
Двигател: AHF 99

Мнениеот kn9453 » Чет 09 окт 2014 5:34

Trimontcium написа:Мисля да гласуваме да направим копие на Иво с някакъв генен експеримент, да ни пратят в Бургас и в цялата страна!

:th_up

dimedrol
Автомобил: VW Passat B 5.5
Двигател: AVF

Мнениеот dimedrol » Чет 16 окт 2014 14:21

много съм чувал и аз за него, май тези дни и аз ще го посетя. че всички останали майстори само с предположения работят

hyusmen
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот hyusmen » Съб 13 дек 2014 19:29

А знаете ли адреса на сервиза на ифидик или тел

Потребителски аватар
vanesto
Автомобил: Golf 4 Variant
Двигател: 1.9 TDI 110hp AHF

Мнениеот vanesto » Съб 13 дек 2014 19:37

На предната страница ги има.

nanobanano
Автомобил: Vento 1.9TDI Smart 600cc 1999
Двигател: AHU 1997

Мнениеот nanobanano » Съб 13 дек 2014 20:41

Явно си заслужава да пътувам от Асеновград :bowdown

Потребителски аватар
pesho_sl
Автомобил: VW Golf IV
Двигател: AGR 1998

Мнениеот pesho_sl » Пон 12 яну 2015 19:07

+1 Позитивен глас и от мен. :bowdown Свършиха перфектна работа и останах супер доволен от резултата. :beer :drunk

niko75
Автомобил: VW Passat 2.0 TDI 140 hp DSG
Двигател: BKP-2006

Мнениеот niko75 » Чет 29 яну 2015 23:28

:bowdown и аз също съм много доволен и обмислям чипване на пасатчето скоро при него.

Потребителски аватар
Stoyanov_Vw
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: 1.9 TDI AHF

Мнениеот Stoyanov_Vw » Пет 30 яну 2015 9:26

kn9453 написа:
Trimontcium написа:Мисля да гласуваме да направим копие на Иво с някакъв генен експеримент, да ни пратят в Бургас и в цялата страна!

:th_up

И аз подкрепям, колеги! :Mr Green Fun

Потребителски аватар
silok
Автомобил:
Двигател:
Контакти:

Мнениеот silok » Пон 09 фев 2015 0:08

Големи благодарности и от мен на Иво! Рядко са такива честни, почтени и разбиращи какво правят майстори :bowdown :bowdown :bowdown Аз съм човека с черното Толедо! След като Бях в Бош сервиза на Цоков и Канев който ми казаха че дюзите ми са повредени и ги смениха и четирите а после ми казаха че и турбото ми си заминава се усъмних и отидох при Иво и се оказа че са ми сложили някъкви повредени дюзи и колата пушеше като локомотив а онези копелета ми обясняваха как турбината ми си заминава и ще трябва да я правя и нея при тях. След като погледна Ifidik колата каза да отивам и да ми върнат старите дюзи, така и направих, като сложиха моите дюзи който според тях за нищо не ставаха ги на карах да ми закачат и Егр който без мое съгласие бяха откачили и о чудо колата след като запали нито пушеше нито и свиреше турбото. Още веднъж специялни благодарности на Иво а такива като бош сервиз няма да просъществуват много дълго, с измами не се печелят доволни клиенти.

fighter-interceptor
Автомобил: Golf 4
Двигател: AHW 2000

Мнениеот fighter-interceptor » Пон 09 фев 2015 21:52

Само по дизелите ли е "факир" този ifidik,или може да се търси и за бензинови двигатели?

pepi16189
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот pepi16189 » Пет 27 фев 2015 19:49

dimedrol написа:много съм чувал и аз за него, май тези дни и аз ще го посетя. че всички останали майстори само с предположения работят

:th_up :th_up

Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”