Наближава :arrow УЗАНА (24-26 август 2018 г.)

ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Правила на форума
Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Масла Motul и добавки Bardahl
Потребителски аватар
Ditrih
Автомобил: VW Golf МК4 1_6 SR
Двигател: AKL 2000
Контакти:

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот Ditrih » Вто 05 яну 2016 18:20

vanesto написа:Търси Вальо, в двора на Елпром се намира. Като влезеш пред портала първо надясно и след това наляво.

Намери ли го този Вальо? Че и аз съм с бензин и ifidik ми отказа да го погледне, понеже не се занимавал с такива. Не знам къде да отида, искам някой като него, който наистина да разбира и да знае какво прави.

Потребителски аватар
gergeto
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот gergeto » Вто 05 яну 2016 19:45

За Варна по едно време много хвалеха един майстор мисля че "Келеша" му викаха.Ако не се лъжа според колеги от форума бил добър и на бензините.

Потребителски аватар
vanesto
Автомобил: Golf 4 Variant
Двигател: 1.9 TDI 110hp AHF

Мнениеот vanesto » Вто 05 яну 2016 21:19

Ditrih написа:
vanesto написа:Търси Вальо, в двора на Елпром се намира. Като влезеш пред портала първо надясно и след това наляво.

Намери ли го този Вальо? Че и аз съм с бензин и ifidik ми отказа да го погледне, понеже не се занимавал с такива. Не знам къде да отида, искам някой като него, който наистина да разбира и да знае какво прави.

Аз го знам къде е, казвам на колегата къде да го търси. Въпросният Вальо го знам от около 12г, че е най-добрият във Варна. Ако не може да ти помогне лично той, ще те прати при човек, който ще ти помогне.

Потребителски аватар
Ditrih
Автомобил: VW Golf МК4 1_6 SR
Двигател: AKL 2000
Контакти:

Мнениеот Ditrih » Сря 06 яну 2016 14:33

А да, аз обърках цитата. Благодаря за информацията. Ще го потърся като се пооправи малко времето.

Liminat
Автомобил: VW
Двигател:

Мнениеот Liminat » Сря 13 яну 2016 19:12

Скромно момче е и не обича хвалбите, но няма как да не го похваля, варненци сме късметлии, че го има :)
Смяна повдигачи и Свирепото създание звучи много по-приятно, а и TDI e TDI когато е пипнато от Иво.

Венцислав Чанков
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Венцислав Чанков » Чет 14 яну 2016 17:46

Днес и аз минах по този път(смяна на повдигачи)много съм доволен от цената и времето за което ми направиха колата.Преди два дена ми смени един тройник с маркучите по него и ми отремонтира протеклата помпа+необходимите настройки по нея.

Последна промяна от IvanMan на Чет 14 яну 2016 19:38, променено общо 1 път.
Причина: Не цитирай предишното мнение! Използвай бутон "нов отговор".

Венцислав Чанков
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Венцислав Чанков » Пет 12 фев 2016 12:37

Не искам да досаждам с похвалите си към Иво,но не мога да се въздържа.Отидох при него с нагласата за смяна на задни амортисьори,отзад в дясно нещо ми претропваше като мина през дупка или неравност по пътя.Иво се качи в колата отзад и направихме едно кръгче да чуе и той.Според него не беше амортисьор,оставих колата и отидох на работа.След малко ми звъни и ми казва:Идвай да я пробваш.Качвам се аз,няма хлоп,няма троп.Оказа се,че някога,при някакъв ремонт по колата са сложили болтове,които въобще не са за там и Иво ми ги смени с правилните.Питам аз колко струва,казва ми цена,която според мен е супер ниска,питам пак не е ли много евтино,отговора е не-това е цената.В крайна сметка му дадох пари колкото за две кутии цигари,даже ми стана неудобно.Още веднъж живи и здрави да са момчетата от този сервиз!!!

Потребителски аватар
inspektora
Автомобил: VW Jetta 2006
Двигател: 1.9 tdi BXE

Мнениеот inspektora » Вто 22 мар 2016 20:00

За втори път съм много впечатлен от колегата Ифидик и момчетата с които работи, разбира се. Смяна тампони на предни носачи с усложнение - скъсан болт. Бързо, компетентно, чудесна цена - какво повече ...!

Liminat
Автомобил: VW
Двигател:

Мнениеот Liminat » Сря 27 апр 2016 14:21

СуперИво :)
Навремето имахме малко сиамско коте и щерка ми (тогава 3 годишна, го преследваше постоянно и онова докато се скрие някъде, малката само се навежда и мигом го вади изпод прикритието, през коремчето и онова гледа жално. Та днес момчетата със същата бързина намериха, извадиха и смениха спукан маркуч от турбо пътищата :)

loshiqa
Автомобил:
Двигател:

Re: ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Мнениеот loshiqa » Чет 19 май 2016 12:23

Вчера и аз бях в сервиза за смяна на ангренажен комплект , останах много доволен , беше настроена и помпата и колата придоби друга динамика а си мислех ,че е вървяла преди това :)

Потребителски аватар
nikolay_ss
Автомобил: VW Golf MK4
Двигател: ALH++ 01

Мнениеот nikolay_ss » Вто 28 юни 2016 13:35

Големи благодарности на Иво. Сряда вечерта ми гръмна турбото, четвъртък му закарах колата с уговорката, че ще може да я види чак другия вторник и 2 часа по-късно след като му я оставих ми звънна да ходя да си я вземам, че е готова! :biggrin :bowdown

Потребителски аватар
К.Одаджийски
Автомобил: VW Passat 35i
Двигател: PF 1989
Контакти:

Мнениеот К.Одаджийски » Вто 28 юни 2016 15:37

Е значи не ти е гръмнало турбото :c020

Потребителски аватар
cr3atin3
Автомобил: passat b 5.5
Двигател: avb-2001

Мнениеот cr3atin3 » Нед 14 авг 2016 15:49

Големи благодарности на Иво(ifidik)докато пия едно кафе и ми направи колата.Сега вече нямам проблеми с турбината,а и ми се струва че върви повече сега☺

Потребителски аватар
vanesto
Автомобил: Golf 4 Variant
Двигател: 1.9 TDI 110hp AHF

Мнениеот vanesto » Сря 07 сеп 2016 13:49

Вчера, на празника, докато правеше други 2 коли, ми монтира темпомата за минути. Сигурно и с вързани очи, щеше да го направи, такова впечатление прави :). Благодарности!

Потребителски аватар
Водния дух1
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z

Мнениеот Водния дух1 » Вто 01 ное 2016 18:46

И аз да изкажа благодарности на Иво-ifidik.Днес ходих при него-изключителен професионалист.Много бърза диагноза,след това направи невъзможното за да оправи ТДИ- то.Повредата беше'' мн.тънка'' и не знам тук в Русе дали въобще щяха да я хванат.Не съжалявам въобще ,че ходих до Варна.

Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”