ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Правила на форума
Натисни тук за да прочетеш Правилата на форума

Масла Motul и добавки Bardahl
Потребителски аватар
Yotov91
Автомобил: Golf MK5 GTI
Двигател: AXX 2005

Re: ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Мнениеот Yotov91 » Пет 23 дек 2016 17:20

Здравейте! Искам да кажа че и аз съм много доволен от момчетата.
Само искам да питам, имате ли идея каква марка е маслото, което сипва, той ми го каза, ама не го запомних. Колата е голф 5 1.9 тди
Питам щото ако ми светне ламбата на маслото да знам от къде и какво да търся. :Mr Green Fun

Потребителски аватар
pacoboy
Автомобил: Golf 5 TDI
Двигател: BKC + +
Контакти:

Мнениеот pacoboy » Пет 23 дек 2016 23:04

Yotov91 написа:Здравейте! Искам да кажа че и аз съм много доволен от момчетата.
Само искам да питам, имате ли идея каква марка е маслото, което сипва, той ми го каза, ама не го запомних. Колата е голф 5 1.9 тди
Питам щото ако ми светне ламбата на маслото да знам от къде и какво да търся. :Mr Green Fun

Сложил ти е Пентосин 5W40, както и на мен ;)

Mufkata86
Автомобил: PASSAT B5 1.9
Двигател: 98 AFN

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот Mufkata86 » Сря 28 дек 2016 15:46

falloff написа:Искам да изкажа огромна благодарност към ifidik и шапка му свалям :)След 3 месечно обикаляне по сервизи и майстори във Варна,той оправи проблем за 15 мин.Става въпрос за паленето на студен мотор и при по ниски температури.След смяна на ангренажен комплект през лятото с уж правилната центровка с флумастер както каза той :D,колата няма палене на студено време преди 3 4 опита и пушеци и майни,че и не запали изобщо на -7.Почна се ходене по майстори,диагностики пари смяна на части койито се оказаха здрави и цялата галимация ми струваше 500 лв и пак не пали.Е реших проблема при Иво и ми струваше 30 лв.Правилната центровка и едно реле което лъжеше мотора да пали топъл се острани и днес на -9 колата запали от половин оборот :applause: Така че колеги от Варна,не си давайте парите по сервизи на идиоти и да си трошите нервите и времето,истината е ifidik.

До скоро и аз бях със същия проблем. Пръснах 350лв. и близо 2 месеца ходене по мъки и некадърници. Какво ли не смених и не проверих; горивен и въздушен филтър,свещи и накрая маслото,че уж било гъсто :screwy . Така и продължи да пали -трудно и с 2 акумулатора и кабели,че голям зор виждаше.
Отидох при Иво ,бърз оглед,диагностика и ми даде и малко съвети-безплатни,но безценни. :th_up
След 30 мин. при Иво и всичко си е на мястото;центровка на помпата.
Това с маркера и при мен не се е получило :mrgreen

Liminat
Автомобил: VW
Двигател:

Мнениеот Liminat » Пет 27 яну 2017 10:04

Безценни момчета. С тях си спокоен с дизелов агрегат! Не търпят повреди по колите, има ли такива - нахвърлят им се хищно и ги отстраняват за време :)
Отидох в 9.00 и се върнах в нас в 9.38, колата стана изтребител, ще ме вкара в беля с тия новите глоби :)

golfmk1
Low rider
Автомобил: OLD
Двигател: OTO

Мнениеот golfmk1 » Пет 27 яну 2017 17:49

И какво и направиха за 38 минути за да стане изтребител :rolleyes

Потребителски аватар
Водния дух1
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z

Мнениеот Водния дух1 » Пет 27 яну 2017 18:41

Не знам кво са му правили за 38мин.обаче диагнозата е била както винаги вярна и бърза и от там нататък вече е по-леко.И при мен така стана-тук в Русе само предположения-ще сменим това,после онова ... и аз айде към Варна...Блазе им на варналии.

Liminat
Автомобил: VW
Двигател:

Мнениеот Liminat » Съб 28 яну 2017 13:25

golfmk1 написа:И какво и направиха за 38 минути за да стане изтребител :rolleyes

По горивната система, знаеха от какво е проблема, какво е за подмяна, имаха го и го подмениха, знаейки как се подменя.Това за 10 мин, другото е проби по магистралата и обратен път :)

Потребителски аватар
gergeto
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот gergeto » Сря 26 апр 2017 7:48

Колеги,смених си телефона и много от номерата ми се загубиха,включително и на Иво.Имам някакъв, но "В момента няма връзка с този номер " , и това е при всеки опит да се свържа .Ако някой от вас ми прати актуален номер на Ifidik,ще съм много благодарен.Поздрави.

Потребителски аватар
gergeto
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот gergeto » Сря 26 апр 2017 9:32

Благодаря и на 2- колеги, които ми писаха .И двамата са ми дали един и същ номер, така че би трябвало да е този, но ако има разминаване ще пиша. :love.vwclub

Iseto
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот Iseto » Вто 16 май 2017 19:29

Здравейте. Супер съм начинаещт спрял съм се на Golf 3 1.9 tdi и искам преди да нацепя пари в джоба на някой да я закае на диагностика. Изчетох 24 те страници изписани тук и разбрах че човека е ifidik за Варна някой може ли да ми даде коединати да се чуя с пича

Потребителски аватар
gergeto
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот gergeto » Вто 16 май 2017 19:48

КООРДИНАТИ се пише. А за
Iseto написа: някой може ли да ми даде коединати да се чуя с пича
ще си замълча ....ама говори малко по-нормално ,особено с Иво - " пич ". "тарикат" ."колега" и др. няма да се оценят много положително в Ifidik сервиз ,така ми се струва. :no

varna13
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот varna13 » Пон 27 ное 2017 17:50

Здравейте , актуален ли е номера назад в темата на Иво?

Потребителски аватар
gergeto
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот gergeto » Пет 08 дек 2017 20:05

Днес бях отново в този сервиз , спокоен за колата си- както и преди : бърза ,точна и компетентна работа .
Благодарности , момчета за добрата работа и Весела коледа и Щастлива нова година.

kalata07
Автомобил:
Двигател:

Мнениеот kalata07 » Вто 12 юни 2018 12:57

Здравейте! Извинявам се за въпроса, някой може ли да ми каже къде се намира сервиза на Иво и телефон за връзка? П редварително благодаря!

Потребителски аватар
vanesto
Автомобил: Golf 4 Variant
Двигател: 1.9 TDI 110hp AHF

Мнениеот vanesto » Вто 12 юни 2018 14:07

ifidik написа:Благодаря на всички за добрите думи, но все си мисля че пишат само доволните клиенти.Няма начин да не съм нагрубил някой или с нещо да не съм се справил.
Работя и продължавам да работя.Намирам се в завода за безалкохолни до кръговото под метро.Телефонът ми е 0897 980 526 Ивайло Георгиев.

https://www.google.bg/maps/dir//43.2247 ... !1e3?hl=bg
Влиза се от първата пресечка вдясно след кръговото, в посока Варна, на портала пак вдясно и направо, в края на халето.

Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”