ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
Sashko_Trg
Мнения: 2756
Регистриран на: Вто 10 мар 2009 18:38
Автомобил: Audi A4 Avant
Двигател: 2 0 TDI
Местоположение: Търговище

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот Sashko_Trg » Съб 12 юли 2014 17:49


7 speed DSG написа:Такааа ...

Чудя се как точно да започна историята, хем за да не отегча аудиторията, хем да не обидя някого, а и същевременно не искам и да изпадам в излишни подробности :gruebel

Редно е да започна така: :bowdown :bowdown :bowdown :bowdown и т. н. до безкрай ...

Моят кошник (първа рег. октомври 2003) беше заприходен през лето 2010, мнооого вървеше и радваше цялото семейство, но най-много мен, естествено, тъй-като аз го експлоатирам ежечасно, дето се вика :wink
Всичко беше прекрасно, докато през юни 2012, при едно завръщане от риболов, не изключи турбото, точно преди "Траянови врата", посока София :eek
Налазиха ме веднагически разни "пътни помощи", пардон, пътни кожодери с оферти, започващи от 180 лв. до София :screwy Докато умувах какво и как, и на кой да звънна, реших да пробвам да запаля и воала, получи се, колата "се оправи" и такър, такър - та до София. От следващия ден, та чаааак до днес сутринта беше едно ходене по мъките :horror , чистене на геометрии ли не беше, актуатури, клапани N75, вакуумни мъркучета, дебитомери, възвратни клапанчета, логове-могове, ваг коми ... диагностики ... майстори разни и различни, абе мамата си трака и .... накрая гредааа, не, по скоро голямо и дебело ДРЪВЦЕ. Да, точно така, колата не проработи така, както беше в началото ... та до днес! Взех си 1 ден отпуск. Станах много преди първи петли и в 03:30 ч.- айде към Варна (за пръв път ходя там), ама по Тракия на темпоматче 130 км - полако, да не товаря турбото, че то си забива ли забива над 3000 оборота :beat_butt2
След спиране на почти всяка бензиностанция за освежаване и кафета, защото ми се спеше зверски, се дотътрих към 9 и нещо до сервиза на Ифидик (Иво). Имаше коли, да ти ум зайде, ама аз съм с час от преди седмица и вкараха коша в бокса. А по двигателя - следи от всеки майстор. пипал по колата до момента. Иво вика - това така, онова онака, да е по-естетично и размества, вклюва, изключва... и след има-няма половин час вика: - аде сядай, ще тестваме :eek
Как, кога, какво стана - няма ли некви работи да се купуват, да се монтират ... седя и не вярвам на Ошите си :eek Не, трябва да сядам да паля, и да тръгвам. Не, не тръгнах - п-о-л-е-т-я-я-я-я-я-я-х :11
Егати и МАЙСТОРА! Не, Иво не е майстор, той е МАГЬОСТНИКА, ама не от ОЗ, ами от Варна! Танцуващия, ама не с вълци, ами с Голфове :bowdown - колата вдигна 200 за секунди ... нямам думи просто. Благодаря на него и на колегите му! :bowdown :bowdown Обратният маршрут беше друг, през Търговище и Търново - и само Газ, Газ, Газ, няма забиване, няма замисляне. Няма да казвам, че съм доволен, защото не отговаря на действителността - аз съм пре-доволен :th_up


И в крайна сметка какъв беше проблема ?




Потребителски аватар
7 speed DSG
Мнения: 260
Регистриран на: Съб 19 юни 2010 8:52
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот 7 speed DSG » Нед 13 юли 2014 20:23


Неправилно захванати турбо пътища, неправилно сглобена и кофти настроена геометрия след сваляне и почистване и т. н.


gogomil49
Мнения: 39
Регистриран на: Чет 29 окт 2009 14:53
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: sofia

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот gogomil49 » Чет 17 юли 2014 19:52


Отдавна знаех за майстор Иво,а днес водих един приятел при него и добих лични впечатления -- изключително компетентен и симпатичен . Светкавична диагностика, мъдри съвети , отлични цени. Не съм чел предишните постове , ако има негативни значи наистина няма угодия на всички!!


Потребителски аватар
Trimontcium
Мнения: 228
Регистриран на: Вто 23 мар 2010 0:20
Автомобил: А6
Двигател: AWT
Местоположение: Sofia

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот Trimontcium » Пон 06 окт 2014 21:10


Мисля да гласуваме да направим копие на Иво с някакъв генен експеримент, да ни пратят в Бургас и в цялата страна!


Потребителски аватар
kn9453
Мнения: 731
Регистриран на: Съб 24 яну 2009 21:00
Автомобил:
Двигател: AHF 99
Местоположение: Kn

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот kn9453 » Чет 09 окт 2014 5:34


Trimontcium написа:Мисля да гласуваме да направим копие на Иво с някакъв генен експеримент, да ни пратят в Бургас и в цялата страна!


:th_up


dimedrol
Мнения: 1
Регистриран на: Вто 25 окт 2011 23:18
Автомобил: VW Passat B 5.5
Двигател: AVF
Местоположение: Шумен

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот dimedrol » Чет 16 окт 2014 14:21


много съм чувал и аз за него, май тези дни и аз ще го посетя. че всички останали майстори само с предположения работят


hyusmen
Мнения: 1
Регистриран на: Нед 13 мар 2011 11:29
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: varna

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот hyusmen » Съб 13 дек 2014 19:29


А знаете ли адреса на сервиза на ифидик или тел


Потребителски аватар
vanesto
Мнения: 6175
Регистриран на: Пон 23 фев 2009 16:14
Автомобил: Octavia 3 FL+Golf 4 Variant
Двигател: DGTE 2018+AHF 1999
Местоположение: Varna

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот vanesto » Съб 13 дек 2014 19:37


На предната страница ги има.


nanobanano
Мнения: 367
Регистриран на: Нед 29 апр 2012 20:30
Автомобил: Vento 1.9TDI Smart 600cc 1999
Двигател: AHU 1997
Местоположение: Asenovgrad,Plovdiv

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот nanobanano » Съб 13 дек 2014 20:41


Явно си заслужава да пътувам от Асеновград :bowdown


Потребителски аватар
pesho_sl
Мнения: 693
Регистриран на: Сря 09 яну 2008 18:16
Автомобил: VW Golf IV
Двигател: AGR 1998
Местоположение: Варна

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот pesho_sl » Пон 12 яну 2015 19:07


+1 Позитивен глас и от мен. :bowdown Свършиха перфектна работа и останах супер доволен от резултата. :beer :drunk


niko75
Мнения: 18
Регистриран на: Чет 22 ное 2012 20:58
Автомобил: VW Passat GTE 2016
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот niko75 » Чет 29 яну 2015 23:28


:bowdown и аз също съм много доволен и обмислям чипване на пасатчето скоро при него.


Потребителски аватар
Stoyanov_Vw
Мнения: 528
Регистриран на: Вто 06 дек 2011 1:31
Автомобил: Golf Mk4
Двигател: 1.9 TDI AHF
Местоположение: Bourgas

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот Stoyanov_Vw » Пет 30 яну 2015 9:26


kn9453 написа:
Trimontcium написа:Мисля да гласуваме да направим копие на Иво с някакъв генен експеримент, да ни пратят в Бургас и в цялата страна!


:th_up

И аз подкрепям, колеги! :Mr Green Fun


Потребителски аватар
silok
Мнения: 37
Регистриран на: Сря 09 апр 2008 19:49
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот silok » Пон 09 фев 2015 0:08


Големи благодарности и от мен на Иво! Рядко са такива честни, почтени и разбиращи какво правят майстори :bowdown :bowdown :bowdown Аз съм човека с черното Толедо! След като Бях в Бош сервиза на Цоков и Канев който ми казаха че дюзите ми са повредени и ги смениха и четирите а после ми казаха че и турбото ми си заминава се усъмних и отидох при Иво и се оказа че са ми сложили някъкви повредени дюзи и колата пушеше като локомотив а онези копелета ми обясняваха как турбината ми си заминава и ще трябва да я правя и нея при тях. След като погледна Ifidik колата каза да отивам и да ми върнат старите дюзи, така и направих, като сложиха моите дюзи който според тях за нищо не ставаха ги на карах да ми закачат и Егр който без мое съгласие бяха откачили и о чудо колата след като запали нито пушеше нито и свиреше турбото. Още веднъж специялни благодарности на Иво а такива като бош сервиз няма да просъществуват много дълго, с измами не се печелят доволни клиенти.


fighter-interceptor
Мнения: 317
Регистриран на: Пон 09 дек 2013 20:57
Автомобил: Golf 4
Двигател: AHW 2000
Местоположение: София

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот fighter-interceptor » Пон 09 фев 2015 21:52


Само по дизелите ли е "факир" този ifidik,или може да се търси и за бензинови двигатели?


pepi16189
Мнения: 35
Регистриран на: Пет 24 авг 2012 13:57
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: хасково

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот pepi16189 » Пет 27 фев 2015 19:49


dimedrol написа:много съм чувал и аз за него, май тези дни и аз ще го посетя. че всички останали майстори само с предположения работят

:th_up :th_up



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта