ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
Ditrih
Мнения: 45
Регистриран на: Сря 02 юли 2014 13:08
Автомобил: VW Golf МК4 1_6 SR
Двигател: AKL 2000
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот Ditrih » Вто 05 яну 2016 18:20


vanesto написа:Търси Вальо, в двора на Елпром се намира. Като влезеш пред портала първо надясно и след това наляво.


Намери ли го този Вальо? Че и аз съм с бензин и ifidik ми отказа да го погледне, понеже не се занимавал с такива. Не знам къде да отида, искам някой като него, който наистина да разбира и да знае какво прави.




Потребителски аватар
gergeto
Мнения: 3344
Регистриран на: Нед 10 апр 2011 18:14
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Шумен

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот gergeto » Вто 05 яну 2016 19:45


За Варна по едно време много хвалеха един майстор мисля че "Келеша" му викаха.Ако не се лъжа според колеги от форума бил добър и на бензините.


Потребителски аватар
vanesto
Мнения: 6175
Регистриран на: Пон 23 фев 2009 16:14
Автомобил: Octavia 3 FL+Golf 4 Variant
Двигател: DGTE 2018+AHF 1999
Местоположение: Varna

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот vanesto » Вто 05 яну 2016 21:19


Ditrih написа:
vanesto написа:Търси Вальо, в двора на Елпром се намира. Като влезеш пред портала първо надясно и след това наляво.


Намери ли го този Вальо? Че и аз съм с бензин и ifidik ми отказа да го погледне, понеже не се занимавал с такива. Не знам къде да отида, искам някой като него, който наистина да разбира и да знае какво прави.

Аз го знам къде е, казвам на колегата къде да го търси. Въпросният Вальо го знам от около 12г, че е най-добрият във Варна. Ако не може да ти помогне лично той, ще те прати при човек, който ще ти помогне.


Потребителски аватар
Ditrih
Мнения: 45
Регистриран на: Сря 02 юли 2014 13:08
Автомобил: VW Golf МК4 1_6 SR
Двигател: AKL 2000
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот Ditrih » Сря 06 яну 2016 14:33


А да, аз обърках цитата. Благодаря за информацията. Ще го потърся като се пооправи малко времето.


Liminat
Мнения: 423
Регистриран на: Вто 21 окт 2008 21:54
Автомобил: VW
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот Liminat » Сря 13 яну 2016 19:12


Скромно момче е и не обича хвалбите, но няма как да не го похваля, варненци сме късметлии, че го има :)
Смяна повдигачи и Свирепото създание звучи много по-приятно, а и TDI e TDI когато е пипнато от Иво.


Венцислав Чанков
Мнения: 61
Регистриран на: Пон 02 мар 2015 8:00
Автомобил:
Двигател:

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот Венцислав Чанков » Чет 14 яну 2016 17:46


Днес и аз минах по този път(смяна на повдигачи)много съм доволен от цената и времето за което ми направиха колата.Преди два дена ми смени един тройник с маркучите по него и ми отремонтира протеклата помпа+необходимите настройки по нея.

Последна промяна от IvanMan на Чет 14 яну 2016 19:38, променено общо 1 път.
Причина: Не цитирай предишното мнение! Използвай бутон "нов отговор".


Венцислав Чанков
Мнения: 61
Регистриран на: Пон 02 мар 2015 8:00
Автомобил:
Двигател:

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот Венцислав Чанков » Пет 12 фев 2016 12:37


Не искам да досаждам с похвалите си към Иво,но не мога да се въздържа.Отидох при него с нагласата за смяна на задни амортисьори,отзад в дясно нещо ми претропваше като мина през дупка или неравност по пътя.Иво се качи в колата отзад и направихме едно кръгче да чуе и той.Според него не беше амортисьор,оставих колата и отидох на работа.След малко ми звъни и ми казва:Идвай да я пробваш.Качвам се аз,няма хлоп,няма троп.Оказа се,че някога,при някакъв ремонт по колата са сложили болтове,които въобще не са за там и Иво ми ги смени с правилните.Питам аз колко струва,казва ми цена,която според мен е супер ниска,питам пак не е ли много евтино,отговора е не-това е цената.В крайна сметка му дадох пари колкото за две кутии цигари,даже ми стана неудобно.Още веднъж живи и здрави да са момчетата от този сервиз!!!


Потребителски аватар
inspektora
Мнения: 362
Регистриран на: Пон 19 яну 2015 21:22
Автомобил: Honda CR-V
Двигател: i_ctdi N22A2 2008
Местоположение: Варна

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот inspektora » Вто 22 мар 2016 20:00


За втори път съм много впечатлен от колегата Ифидик и момчетата с които работи, разбира се. Смяна тампони на предни носачи с усложнение - скъсан болт. Бързо, компетентно, чудесна цена - какво повече ...!


Liminat
Мнения: 423
Регистриран на: Вто 21 окт 2008 21:54
Автомобил: VW
Двигател:
Местоположение: Варна

Re: ifidik-варна-това е истината

Мнениеот Liminat » Сря 27 апр 2016 14:21


СуперИво :)
Навремето имахме малко сиамско коте и щерка ми (тогава 3 годишна, го преследваше постоянно и онова докато се скрие някъде, малката само се навежда и мигом го вади изпод прикритието, през коремчето и онова гледа жално. Та днес момчетата със същата бързина намериха, извадиха и смениха спукан маркуч от турбо пътищата :)


loshiqa
Мнения: 209
Регистриран на: Чет 12 фев 2009 13:03
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: Shumen

Re: ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Мнениеот loshiqa » Чет 19 май 2016 12:23


Вчера и аз бях в сервиза за смяна на ангренажен комплект , останах много доволен , беше настроена и помпата и колата придоби друга динамика а си мислех ,че е вървяла преди това :)


Потребителски аватар
nikolay_ss
Мнения: 1003
Регистриран на: Чет 02 яну 2014 7:02
Автомобил: [W211] [Touareg 7P6]
Двигател: [OM646 06] [CVWA 16]

Re: ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Мнениеот nikolay_ss » Вто 28 юни 2016 13:35


Големи благодарности на Иво. Сряда вечерта ми гръмна турбото, четвъртък му закарах колата с уговорката, че ще може да я види чак другия вторник и 2 часа по-късно след като му я оставих ми звънна да ходя да си я вземам, че е готова! :biggrin :bowdown


Потребителски аватар
К.Одаджийски
VW експерт
VW експерт
Мнения: 11902
Регистриран на: Пон 11 сеп 2006 20:11
Автомобил: Saab 9-3 SS ARC+ VW Passat 35i
Двигател: B207L + PF 1989
Местоположение: София / Берковица

Re: ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Мнениеот К.Одаджийски » Вто 28 юни 2016 15:37


Е значи не ти е гръмнало турбото :c020


Потребителски аватар
cr3atin3
Мнения: 28
Регистриран на: Сря 03 мар 2010 0:29
Автомобил: passat b 5.5
Двигател: avb-2001
Местоположение: Добрич

Re: ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Мнениеот cr3atin3 » Нед 14 авг 2016 15:49


Големи благодарности на Иво(ifidik)докато пия едно кафе и ми направи колата.Сега вече нямам проблеми с турбината,а и ми се струва че върви повече сега☺


Потребителски аватар
vanesto
Мнения: 6175
Регистриран на: Пон 23 фев 2009 16:14
Автомобил: Octavia 3 FL+Golf 4 Variant
Двигател: DGTE 2018+AHF 1999
Местоположение: Varna

Re: ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Мнениеот vanesto » Сря 07 сеп 2016 13:49


Вчера, на празника, докато правеше други 2 коли, ми монтира темпомата за минути. Сигурно и с вързани очи, щеше да го направи, такова впечатление прави :). Благодарности!


Потребителски аватар
Водния дух1
Мнения: 3481
Регистриран на: Вто 21 май 2013 21:17
Автомобил: Golf 3 variant
Двигател: 1Z
Местоположение: Русе

Re: ifidik - дизел сервиз Варна - това е истината!

Мнениеот Водния дух1 » Вто 01 ное 2016 18:46


И аз да изкажа благодарности на Иво-ifidik.Днес ходих при него-изключителен професионалист.Много бърза диагноза,след това направи невъзможното за да оправи ТДИ- то.Повредата беше'' мн.тънка'' и не знам тук в Русе дали въобще щяха да я хванат.Не съжалявам въобще ,че ходих до Варна.



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта