Bulfolio - Затъмняване на стъкла, облепяне на автомобили с фолио и авто детайлинг

Оплачете се от неграмотни майстори или похвалете някой, който си разбира от работата ... Споделете от къде купувате части за вашят VW
Потребителски аватар
bulaki
Мнения: 750
Регистриран на: Нед 12 ное 2006 14:41
Автомобил: VW Passat B8 variant Hight Line
Двигател:
Местоположение: София,кв. Горубляне, ул. Лазар Плачков 10
Контакти:

Bulfolio - Затъмняване на стъкла, облепяне на автомобили с фолио и авто детайлинг

Мнениеот bulaki » Съб 14 мар 2009 17:52


Здравейте,
Доста колеги ме познават и са се възползвали от услугите, които предлагаме. Ще се радвам ако има желаещи да разкрасят и защитят автомобилите си при нас.

А това сме ние:

БУЛ-ФОЛИО ЕООД е сред водещите фирми в България, които предлагат всички услуги с автомобилни и сградни фолиа. Вече 10 години ние разширяваме своята дейност и следваме световните тенденции в своята област. БУЛ-ФОЛИО предлага услуги свързани с тониране на стъкла на автомобили, смяна на цвета с нов уникален и модерен с помощта на облепяне с фолио, фолиа за защита на оригиналната боя на нови автомобили.
Освен автомобилите ние предлагаме и монтаж на слънцезащитни фолиа за сгради с цел повишаване на енергийната ефективност, декоративни и анти-взлом фолиа. Всяка от услугите ни се изпълнява от най-добрите специалисти в областта обучавани в Германия и най-добрите материали произвеждани в световен мащаб. БУЛ-ФОЛИО е единственият оторизиран и сертифициран монтажен център на BRUXSAFOL Folien GmbH в България и на Балканския полуостров. Качеството е най-важно за нас и за това подборът и използването само на най-добрите фолиа е в основата на дейността ни. Всеки клиент има възможността да избира от изключително богат и разнообразен набор от уникални цветове (мат, гланц, с перли, хамелеони, хром и други) и функции. Дългогодишният опит и множеството преминати обучения дават правото и възможността на екипа да издава писмена гаранция за качеството на предлаганите услуги.

Нашият стремеж към съвършенство и грижа за клиента ни наложи, като лидер в бранша в България. В годините хиляди клиенти се увериха във функционалността, качеството, практичните и визуални ползи на предлаганите от нас услуги. Нашата главна цел е да задоволим нуждите на нашите клиенти с иновативни технологии, високо качество и висококвалифициран монтаж.

Притежаваме сертификати:
- За монтаж на фолиата на Bruxsafol Folien и тяхната ексклузивна и лимитирана серия от цветове PWF - Pltinum Wrapping Film;
- Avery Dennison за всички техни материали свързани с външно облепяне на автомобили включително SWF (Supreme Wrapping Film) с най-високото ниво на сертифициране с 2 звезди за професионален монтаж,
- За професионален монтаж на защитните фолиа за боята и работа със софтуер за предварително изрязване на комплекти с марката XPEL.

За всякакви въпроси относно фолирането не се колебайте да питате или да се свържете с мен

За членове на клуба с валидни членски карти предоставяме 10% отстъпка от редовните цени за предлаганите от нас услуги.

Можете да се свържете с нас на:

GSM : 087 656 88 67

website : http://www.bulfolio.com

e-mail : info@bulfolio.com

Адрес : гр. София, кв. Горубляне, ул. Лазар Плачков 10

Facebook : Bulfolio Premium Car Wrapping & Windows Tint

Последна промяна от bulaki на Пон 29 ное 2021 23:24, променено общо 5 пъти.




Потребителски аватар
bate_pe60
Мнения: 158
Регистриран на: Съб 04 авг 2007 19:45
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Затъмняване на автостъкла-София "Младост" НОВО!!!

Мнениеот bate_pe60 » Сря 22 апр 2009 8:45


искам да изкажа голяма благодарност към колегата БОБИ от въпросния сервиз.
Обадих се за поставяне на биксенон - колегата реагира веднага.
Свърши си работата бързо, точно и качествено.


Потребителски аватар
bulaki
Мнения: 750
Регистриран на: Нед 12 ное 2006 14:41
Автомобил: VW Passat B8 variant Hight Line
Двигател:
Местоположение: София,кв. Горубляне, ул. Лазар Плачков 10
Контакти:

Re: Затъмняване на автостъкла-София "Младост" НОВО!!!

Мнениеот bulaki » Сря 22 апр 2009 17:54


:bowdown Благодаря,радвам се че си останал доволен.


Потребителски аватар
bulaki
Мнения: 750
Регистриран на: Нед 12 ное 2006 14:41
Автомобил: VW Passat B8 variant Hight Line
Двигател:
Местоположение: София,кв. Горубляне, ул. Лазар Плачков 10
Контакти:

Re: Затъмняване на автостъкла-София "Младост" НОВО!!!

Мнениеот bulaki » Нед 24 май 2009 0:32


Задна част с 22% преминала светлина(като фабрично затъмнени),предни врати с 55% преминала свтлина.
Прикачени файлове
22052009(001).jpg
Шевролет Каптива


Потребителски аватар
zaro
Мнения: 2035
Регистриран на: Сря 19 яну 2005 10:43
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Затъмняване на автостъкла-София "Младост" НОВО!!!

Мнениеот zaro » Нед 24 май 2009 9:07


колко е допустимото за предните врати по закон?


Потребителски аватар
bulaki
Мнения: 750
Регистриран на: Нед 12 ное 2006 14:41
Автомобил: VW Passat B8 variant Hight Line
Двигател:
Местоположение: София,кв. Горубляне, ул. Лазар Плачков 10
Контакти:

Re: Затъмняване на автостъкла-София "Младост" НОВО!!!

Мнениеот bulaki » Нед 24 май 2009 11:54


По закон е забранено ограничаването на видимостта на предните стъкла (чл.105 от ЗДП) все пак сме в България.По другите страни има допустима норма до която може да се затъмняват предните стъкла,но тук не е така поне за обикновените хора.За някои обаче правилата можеби не важат(ако се обърне внимание на някои коли по пътищата).Иначе това фолио на SUN-GARD с 55% преминала светлина през него е много светло и почти няма разлика с фабрично затъмнените стъкла и мисля,че номера ще може да мине пред органите на КАТ като те спрат за проверка,защото е едвам долувимо,че стъклото е затъмнено с фолио ,а ако е светъл салона на колата не знам дали ще се разбере ваобще.На тази Каптива от сминката ясно се вижда колко е затъмнението с 55% на предните стъкла.


Потребителски аватар
Bobi_S13
Der Polizist
Мнения: 6844
Регистриран на: Пет 20 юни 2008 13:44
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София(Обеля)

Re: Затъмняване на автостъкла-София "Младост" ВАЖНО !

Мнениеот Bobi_S13 » Пон 15 юни 2009 23:42


от миналия Вторник съм с Фолио поставено от Боби. Става дума за СънГард
Лепенето беше перфектно, без никакви забележки една седмица по-късно.
Просто перфектно :bowdown
По натам ще кача снимки само да добарам некое фото

Еваля Адаш и мерси :bowdown


Потребителски аватар
bulaki
Мнения: 750
Регистриран на: Нед 12 ное 2006 14:41
Автомобил: VW Passat B8 variant Hight Line
Двигател:
Местоположение: София,кв. Горубляне, ул. Лазар Плачков 10
Контакти:

Re: Затъмняване на автостъкла-София "Младост" ВАЖНО !

Мнениеот bulaki » Вто 16 юни 2009 22:06


Мерси за похвалата Адаш :bowdown ,нядавам се и другите колеги които са идвали при мен да са останали доволни като теб,макар и да не са писали в темата.
А иначе как е сега вече акто си затъмнен?Температурата в колатавече трябва да е съвсем друга :roll:


Потребителски аватар
Bobi_S13
Der Polizist
Мнения: 6844
Регистриран на: Пет 20 юни 2008 13:44
Автомобил: VW Passat
Двигател: AVF
Местоположение: София(Обеля)

Re: Затъмняване на автостъкла-София "Младост" ВАЖНО !

Мнениеот Bobi_S13 » Сря 17 юни 2009 9:03


вече мога да си седна на седалката без да чакам една цигара време на отворена врата докато се размърда малко въздуха :banana
фолиото е перфектно :bowdown и си заслужава всяка стотинка, за мене вече се е изплатило за 10 дена от както е на колата


Потребителски аватар
GREEN_lADY
Мнения: 3094
Регистриран на: Нед 11 май 2008 21:02
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София

Re: Затъмняване на автостъкла-София "Младост" ВАЖНО !

Мнениеот GREEN_lADY » Пет 19 юни 2009 14:00


Bobi_S13 написа:вече мога да си седна на седалката без да чакам една цигара време на отворена врата докато се размърда малко въздуха :banana
фолиото е перфектно :bowdown и си заслужава всяка стотинка, за мене вече се е изплатило за 10 дена от както е на колата


Напълно съм съгласен,новото фолио е уникално ИзображениеИзображение


Потребителски аватар
bulaki
Мнения: 750
Регистриран на: Нед 12 ное 2006 14:41
Автомобил: VW Passat B8 variant Hight Line
Двигател:
Местоположение: София,кв. Горубляне, ул. Лазар Плачков 10
Контакти:

Re: Затъмняване на автостъкла - София, кв. Младост4!

Мнениеот bulaki » Съб 12 сеп 2009 15:20


Здравейте колеги,започвам работа И с друг модел фолио,което е УЖ америкамско(казвам уж защото не му знам произхода).То е с доста по-добро качество от JANEY,но за съжаление е с по-мако разновидности(мисля че бяха само 2 варианта SUPER DARK BLACK и DARK BLACK).Снимка на кутията ще кача малко по-натам,за да се знае за какво иде реч ако някой иска да си сложи от него.
Цената за поставяне на това фолио ще е същата като на JANEY(по-ниската от SUN-GARD)+отстъпката от 10% за съфорумците.


Потребителски аватар
bulaki
Мнения: 750
Регистриран на: Нед 12 ное 2006 14:41
Автомобил: VW Passat B8 variant Hight Line
Двигател:
Местоположение: София,кв. Горубляне, ул. Лазар Плачков 10
Контакти:

Re: Затъмняване на автостъкла - София , кв. " Младост " 4 !

Мнениеот bulaki » Чет 24 сеп 2009 22:54


Другият модел фолио е KING,произведено е в Канада(поне така пише на кутията) и седи много добре на стъклото.С доста добро качество е и останах доста очарован от него,но за гаранция не мога да дам,защото още нямам наблюдения над него,а е и все пак от евтините фолиа,но разликата в сравнение с JANEY е доста голяма.До сега съм слагал само на 2 автомобила от него(единият беше днес,а другия преди 1,5 год.).Това което съм слагал преди година и половина още не е мръднало,но то беше огледално(има го при снимките с колите в снимка.бг-Тойота Ленд Круйзер) и върши доста добра работа според собственика на автомобила,а и според мен,поне това което съм усетил докато съм се возил в него(изобщо не пече през него).


Потребителски аватар
bat_ivo
Мнения: 141
Регистриран на: Съб 03 окт 2009 13:17
Автомобил: Polo
Двигател: AFH 1996
Местоположение: софия (панчарево)

Re: Затъмняване на автостъкла - София , кв. " Младост " 4 !

Мнениеот bat_ivo » Вто 06 окт 2009 19:41


браво на Боби днес ми залепи фолио на задния джам на половера стана стращно heavy metal zork :banana


Потребителски аватар
bulaki
Мнения: 750
Регистриран на: Нед 12 ное 2006 14:41
Автомобил: VW Passat B8 variant Hight Line
Двигател:
Местоположение: София,кв. Горубляне, ул. Лазар Плачков 10
Контакти:

Re: Затъмняване на автостъкла,стопове,фарове-София,кв."Младост"4

Мнениеот bulaki » Вто 05 яну 2010 18:16


НОВО!Затъмняване на стопове,фарове,фарове за мъгла(халогени),мигачи и др. със специално фолио за тези детайли


Потребителски аватар
kappo
Мнения: 423
Регистриран на: Чет 05 юли 2007 10:31
Автомобил:
Двигател:
Местоположение: София
Контакти:

Re: Затъмняване на автостъкла,стопове,фарове-София,кв."Младост"4

Мнениеот kappo » Съб 13 мар 2010 16:41


Евалата Бобка,перфекно направи Голфчето!!! :beer



Върни се в “Сервизи, магазини и части за VW”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта